Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Да си дойдем на думата:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2589

• miro20

2130

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1752

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 55 минути, Мойра написа:

Мойра, ще ме извиняваш, но и този вече започва до говори глупости.Първо, какви са тези 6500 позитивни и 31 починали от тях?За ден?В болница?От къде ги извади?Хвърлят се някакви произволни числа без никакво обяснение.И второ, дори да приемем, че шведската смъртност била много ниска, шведската може и да е по- ниска, защото имат добре оборудвани болници с необходимия квалифициран персонал, не става ясно как го отнася това към нашите болници и липса на персонал?!Та ние вече бием всички рекорди по смъртност на ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, M.Николов написа:

Мойра, ще ме извиняваш, но и този вече започва до говори глупости.Първо, какви са тези 6500 позитивни и 31 починали от тях?За ден?В болница?От къде ги извади?Хвърлят се някакви произволни числа без никакво обяснение.И второ, дори да приемем, че шведската смъртност била много ниска, шведската може и да е по- ниска, защото имат добре оборудвани болници с необходимия квалифициран персонал, не става ясно как го отнася това към нашите болници и липса на персонал?!Та ние вече бием всички рекорди по смъртност на ден!

Според мен казва истината, но не мисля да убеждавам когото и да било, че е така.

Дали въобще някой изнася достоверна информация за това, колко са позитивнитете, колко от тях са хоспитализираните, колко са карантинираните, колко са починалите от коронавирус и колко са починали с коронавирус, т.е. хората, чиито тежки хронични заболявания са причина за смъртта?

Катерорична съм, че достоверна информация липсва.

Причини за високата смъртност в България са кризата в здравеопазването и хоатичните и неадекватни мерки на правителството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това си права, няма ясна и достоверна информация за почти нищо свързано с коронавируса в България и не само.За това е и цялото това лутане и неадекватни реакции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

За това си права, няма ясна и достоверна информация за почти нищо свързано с коронавируса в България и не само.За това е и цялото това лутане и неадекватни реакции.

Пълна мъгла е навсякъде заради некомпетентността на управляващите.

Докато те са на власт, не ни очаква нищо добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мойра написа:

Докато те са на власт, не ни очаква нищо добро.

Да идва Корнела, веднага. Това ли е решението? Ааа, не, ти беше за Радев и президентска република, нали така? 

Щото и Радев така спазваше мерките, чеееее...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ostavime написа:

Да идва Корнела, веднага.

ма глупости. За колежката основното по темите е нейните проблеми с "правителството". Цялото й всекидневно и редовно участие е това и с лекота може да се зачете и обобщи. Наборите от линкове, систематично и последователно подбирани,,, в "правилната посока" . Колкото и да е внимателна и "мека" с непрекъснатата си последователност тя натиска политическите си пристрастия, с идеята "колко е категорична, но не  убеждава някого си". :)

Изглежда че авторите на няколко ника живеят за да са контра, те са с идеята че по този начин имат "гражданска позиция" и са с фантазията че си я отстояват. Но когато някой е без друга дейност и участието му сред форума е с космически бройки от еднотипни писания дневно - сякаш това е направо 'професия' и навява на известни допускания за 'ползи и интереси'.

Не че има значение - темата за корона-вируса за няколко човека още от началото е поредната антиправителствена и  "политическа тема". Живеенето пред монитора и непрекъснатото филтриране за "правилна информация' в точната подбрана посока - за авторката... си е направо нейния социален живот, много самотен, но изглежда я изпълва с упование и увереност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ostavime написа:

Да идва Корнела, веднага. Това ли е решението? Ааа, не, ти беше за Радев и президентска република, нали така? 

Щото и Радев така спазваше мерките, чеееее...

Никога не съм била фен на Нинова и на БСП.

Продължавам да съм за президентска република и уважавам Радев, отвращават ме прости, нагли и некомпетентни еднокнижници, изживяващи се като благодетели и спасители на нацията.

Знаеш кого имам предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Никога не съм била фен на Нинова и на БСП.
Продължавам да съм за президентска република и уважавам Радев, отвращават ме прости, нагли и некомпетентни еднокнижници, изживяващи се като благодетели и спасители на нацията.
Знаеш кого имам предвид.
Да, знам, но нима Радев е мерилото за топ политик за теб?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ostavime написа:

Не бих казала, че е мерило, но засега той е единственият политик, който мисли и действа трезво, доколкото има права според Конституцията, разбира се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не бих казала, че е мерило, но засега той е единственият политик, който мисли и действа трезво, доколкото има права според Конституцията, разбира се.
Може би си права. Времето ще покаже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Професор Чирков е починал снощи.

https://www.24chasa.bg/novini/article/9253278

Бог да го прости!

Бог да го прости!

spacer.png

Има нещо знаково в това, че този голям човек и хирург си отиде в деня на Св. Екатерина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Президентът Steinmeier пред камерите с маска, когато камерата е изключена без маска. 

И накрая се чува. Почакайте да се освободя.

Тръмп 

Поне си признава

Ангела Меркел все повече, в последно време носи маска, след като хората постоянно я питаха защо не носи маска

22af9af344ebd9b59ae4e64cb1130e51.jpg

На пазар и то без маска. Поне плати с карта.

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/merkel-in-berliner-supermarkt-die-kanzlerin-zahlt-mit-karte-69537342.bild.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Мойра написа:

Няма безопасно нещо на тоя свят Мангъров рискуваш и печелиш ,ако не седиш си дома и се лекуваш по телефона докато пукнеш .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ostavime написа:

Според зависи с кой го мериш. Ако е с Тиквун, е два та и три топа даже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, acnekt написа:

22af9af344ebd9b59ae4e64cb1130e51.jpg

На пазар и то без маска. Поне плати с карта.

Тя плаща с намигване - ако изобщо плаща!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Наказание или награда?

А можеше ...    В Папуа въвеждат екзекуции с разстрел - Азия - Novini.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Pifi Pedolino написа:

Може и да те повтори и потрети това е генно модифициран вирус нема как да се оправиш с него с оздравяване ще го мъкнеш цял живот.

Не загрях веднага, че е подигравка. То пък да вярваш на историята с панголините е много умно, и най-вече политкоректно. Странно обаче защо и башбакана не ѝ е фен. Трябва да го образовате повече. 

преди 5 часа, Мойра написа:

Тогава трябва да заключим, че управляващите по целия свят в момента са некомпетентни, но едва ли. За съжаление много са си компетентни точно в манипулациите и лъжите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам наблюдения в темата, че голяма част от пишештите не си поствят маски или не знаят как
давам нагледен пример
623315-poster.jpg.0f7920b5332ae5c3b690633bfd88ba47.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Pifi Pedolino написа:

Няма безопасно нещо на тоя свят Мангъров рискуваш и печелиш ,ако не седиш си дома и се лекуваш по телефона докато пукнеш .

Мангъров със сигурност чакаше точно теб да му обясниш какво да прави ако е болен! Благодарим ти че даде експертния си съвет към доцента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, mitosandov написа:

Мангъров със сигурност чакаше точно теб да му обясниш какво да прави ако е болен! Благодарим ти че даде експертния си съвет към доцента.

Мангъров ако беше влизал в час по еволюция на човека нямаше да се страхува толкова за живота си а щеше да е по ларж и да си сложи една ваксинка и да си перка по-нататък ,а той като се запецнал на сигурност та сигурност.За това требва да се открехват такива индивиди че са земни и все някога ще умрът ако не от вирус може да мине на пазара да се срути скелето на къщата където се прави изолация с европейски пари и там да си остане завинаги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване