Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

По едно време бяха пуснали "белези" оставени от маските. Ще ме извиняват, на мен чорапите ми правят по-дълбоки "белези".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2572

• miro20

2110

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1737

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Myanmar написа:

По едно време бяха пуснали "белези" оставени от маските. Ще ме извиняват, на мен чорапите ми правят по-дълбоки "белези".

ми не ги носи, кво ти пречи

булгар, булгар - да живее мангъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво! Отново поздравления! Не се сърдете на лекарите бе хора, те не са некадърни, а само изморени. Линейка откарва болен в болница, близките му не могат да разберат в коя болница е човека, съобщават им след като човека вече е починал. Браво!!!!!
Само едно уточнение - не казвайте „лекариТЕ”! Това означава всички лекари.
Познавам лично много стойностни лекари, фелдшери, мед.сестри, санитари … Повечето са ми приятели.
И в същото време познавам много некадърници - със същите професии.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

други напуснаха и предадоха и професията и народа си

Избират да напуснат и да не участват в масовата лъжа и манипулация, която се прилага върху 7 милиарда души ту гладко ту насилствено. Как това е предаване на народа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Myanmar написа:
преди 22 часа, miro20 написа:

а цитираните проценти от мен

са пълен фейкомет, както вече доказах. Стига си цитирал поръчкови анкети, ставаш за смях с тях.

Да, разбрах че не ти изнасят процентите, защото сам се виждаш част от тях.... Това че се срамуваш от този факт, обаче си е твой проблем :) 

Пак стана за смях :)

преди 1 час, haidukpikaso написа:

Не ми казвай че си изгледала 45 мин булшитс :) :)  

Първото било руския студен душ след като си събуеш чорапите.... ... след 3-та минута...   Е не, не ми е гледа 45 минути !!!

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Да, разбрах че не ти изнасят процентите, защото сам се виждаш част от тях.... Това че се срамуваш от този факт, обаче си е твой проблем :) 

Пак стана за смях :)

Мире айде наздраве стига си чукал по клавиатурата  удари един гълток да ти влезе кислород в главата и да изчистиш всички вируси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, mitosandov написа:

още повече че сега е зима и след 22:00 навън става -Х градуса температура. Сутринта в 9 беше -1. Кой толкова и какво толкова ще прави навън след 22:00 зимата? Все едно до 22:00 всички си седят вкъщи и изведнъж започва великото преселение от блоковете и къщите към улиците и парковете. Та то почти всички хранителни магазини заради корона вируса работят до 20/21/22 часа...

Ми аз си работя до 22.30, прибирам се около 23, зимата дори и 24 може, ако има задръстване. Щото зимата при нас стават най-големите задръствания и не е много сигурно, ще се прибера ли от работа навреме или не.  И не съм само аз. Така като гледам, заедно с мен тръгват стотици автомобили да се прибират. 

преди 6 часа, adersa написа:

Аз не виждам какъв ефект ще има като се затворят моловете и ресторантите  .Сякаш в магазините за дрехи втора употреба там няма опашки ...

Да бяха затворили и гумаджийниците :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"В българските болници мирише на смърт! Неуютни, неподредени, стари  полурухнали сгради, също като морги."

Проф. д-р Александър Чирков - Шоуто на Слави - 2003 година.

преди 2 часа, jhoro написа:

Познавам лично много стойностни лекари, фелдшери, мед.сестри, санитари … Повечето са ми приятели.

Е...аз толкова широки познанства от медицински персонал нямам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз си работя до 22.30, прибирам се около 23, зимата дори и 24 може …

Не е съществено, ама … 24 часА няма! След 23:59 следва 0:00 (нула часа).
"В българските болници мирише на смърт! Неуютни, неподредени, стари  полурухнали сгради, също като морги."
Проф. д-р Александър Чирков - Шоуто на Слави - 2003 година.

Абсолютно вярно!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кунчев: Тази година грипа ще е по-слаб заради конкуренцията

Цитат

Според главния държавен здравен инспектор това явление ще се дължи на конкуренцията на грипните вируси с коронавируса.

Примерно:

Пътека от НЗОК за Ковид - 5000лв.

Пътека от НЗОК за грип - 5лв.

Всеки може да вярва във всякакви епидемии, пандемии или някакви други широко рекламирани алабализми, но шефчето ви го каза в прав текст, че Пазара е господаря. Тази година никой няма да боледува и да умира от друго освен от короната. Ай чиститу на печелившите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivottoshev написа:

Тази година никой няма да боледува и да умира от друго освен от короната. Ай чиститу на печелившите.

Това като гледам се отразява доста благоприятно на загиналите при автомобилна катастрофа! Статистиката става прекрасна  - 4 загинали при катастрофи и 150 загинали при катастрофи, но с положителен PCR тест и автоматично отписани от статистиката за пътни жертви и записани в статистиката за смърт при ковид... Сега обясняват че ковид пандемията е намалила броя катастрофи и загинали при тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора не понасят истината, защото ги изобличава като престъпници, но каква сила има тя:

https://m.youtube.com/watch?v=V44a7ZUHobI

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.11.2020 г. в 22:45, miro20 написа:

От българското население:
• 10% - 5G мрежите са виновни за пандемията;
• 16% - с ваксините срещу Короната ще ни чипират;
• 17% - Короната е световна измама - не съществува;
• 25% - съществува ваксина, но я крият;
• 33% - Короната не е по-опасна от грипа;
• 45% - Короната е създадена от фармацевтичните концерни, за да спечелят от нея.

Как няма да си потресена.

Преди беше потресена че ББ взема много крайни мерки за ДА ОСТАНЕ на власт, сега си потресена че не са се вземали мерки, което също го правел за да остане на власт

Тотално изтрещяване.

пп

Твоя нов любим сайт народ.бг си е пореден фейкомет жонглиращ със спекулации и лъжи, и да припомня до колкото чувам е близък до Цв Цв.

Който иска да си прави изводи.

Мирчев20, КОМУНИСТИТЕ В КИТАЙ ПУСНАХА НАРОЧНО ТОЗИ ВИРУС за да ударят по демокрацията. Ето виж:

Бойко - ударен от вируса, Ал Йо - ударен от вируса

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Aleksandur-Iordanov-preboril-COVID-19-Mutafchiiski-ni-predupredi-za-vsichko-koeto-shte-se-sluchi-1025036  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, gagodrago написа:

Мирчев20, КОМУНИСТИТЕ В КИТАЙ ПУСНАХА НАРОЧНО ТОЗИ ВИРУС за да ударят по демокрацията. Ето виж:

Бойко - ударен от вируса, Ал Йо - ударен от вируса

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Aleksandur-Iordanov-preboril-COVID-19-Mutafchiiski-ni-predupredi-za-vsichko-koeto-shte-se-sluchi-1025036  

Интересно наистина, как пък един политик не умря от този толкова смъртоносен вирус? Ама за тях се грижат по иначе нали? Значи не вируса е смъртоносен, а грижата . За едни смъртоносна, за други не...

Всеки геноцид е използвал за параван някаква грижа. До кога хора, ще молите за помощ палачите си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното е че като правят тестове,изкарват 40% от тестваните с коронавирус!Това си е близко до половината,което значи че почти всеки втори жител,трябва да е болен.Някой от защитниците на тази лъжа,огледал ли се е около него,за да ги види?Всеки се движи в различни среди и би трябвало,по техните статистики,всеки втори около него да е с ковид 19.Аз лично още не съм чул,нито видял някой заразен,което значи,че около някой Мировец всички трябва да са болни...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Димитър 59 написа:

което значи че почти всеки втори жител,трябва да е болен.

Не значи това - значи, че тестваните евентуално са приносители. Не всички заразени, са за командно дишане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, ivottoshev написа:

Кунчев: Тази година грипа ще е по-слаб заради конкуренцията

Примерно:

Пътека от НЗОК за Ковид - 5000лв.

Пътека от НЗОК за грип - 5лв.

Всеки може да вярва във всякакви епидемии, пандемии или някакви други широко рекламирани алабализми, но шефчето ви го каза в прав текст, че Пазара е господаря. Тази година никой няма да боледува и да умира от друго освен от короната. Ай чиститу на печелившите. 

Много закъснял тоя. Още март месец изтрихме грипа от лицето на Земята ;) 

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, цър-вул написа:

Не значи това - значи, че тестваните евентуално са приносители.

Ааа...евентуално преносители!Защо тогава по новините не казват това,а ни тръбят НОВИ ЗАРАЗЕНИ ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Медицинския експерт доц. Велизарова: PCR-ът е пълна измама!

Цитат

Вече нямаме доводите, с които да успокояваме хората. PCR-ът нищо не показва. От тези 4000 положителни писира на ден, не повече от 100 човека ще са с клинична изява.

И не повече от 10 ще са с тежка форма, а не повече от 2-ма ще отидат в интензивно отделение.

Ще дойде пик и след това тази крива бавно ще започне да пада надолу. Така или иначе ковид-инфекцията много прилича по протичане и начин на изява с грипа. Ковид не прави нищо по-различно от другите инфекциозни заболявания. Не може политиката да излезе от тази тема, защото става дума за пари. Нямам обяснение защо е така, нямам обяснение защо е тази световна истерия.

Това каза в „Честно казано“ по Евроком доц. Светлана Велизарова, шеф на детската клиника по белодробни заболявания в София.

През 2009 година върлуваше свинският грип, беше нов вирус. Имаше ли някакви затваряния, отваряния… хората са докарани до там, че те в себе си нямат доверие. Ако те карантинират вкъщи и ти си сам, ти няма на кой да се обадиш, ще звъниш на 112, защото те е страх. Внушено е, че ковид е чума, ковид е смърт. Най-неприятното е това, че ние в този период на ковид изпускаме много други заболявания.

Колкото повече хората се разболяват, толкова повече други хора инфектират. Ще дойде пик и след това тази крива бавно ще започне да пада надолу.

Така или иначе ковид-инфекцията много прилича по протичане и начин на изява с грипа. Ковид не прави нищо по-различно от другите инфекциозни заболявания. Не може политиката да излезе от тази тема, защото става дума за пари. Нямам обяснение защо е така, нямам обяснение защо е тази световна истерия.

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване