Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 29 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

реално определяте свободния форум за твой

Айде стига ме занимава с глупости. Не ме цитирай да ме занимаваш с откачените си дървени философии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2589

• miro20

2126

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1752

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

преди 1 час, Димитър 59 написа:

Още чакаме ,,яко ще измрът...',ама няма да дойде никога.

Все ми се струва, че всеки ден по около 150 човека си е "яко" измиране, но не знам, може пък за теб да е нищо.

Или когато е на чужд гръб и 100 тояги са малко?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Hristo52 написа:

Пак ли този измислен герой а? Дето не се разбра точно какъв е и от къде е? Бургас, Исперих, Разград? Или е шеф на болница в Бургас? Според тоалетната БЛИЦ!  Дето в профилът му в фейса има три снимки на кръст и хиляди "поздравления" за тая статия. Дето се нервел. Че ако го слушаш май всички трупове минават през ръцете му на тоя а? Или според тая снимка е анастезиолог?

Screen-2020-11-27_09-53-14.jpg.c21f3631463d44c69177e5a4e967f627.jpg

Хайде холан с тия измислени герой! Той се нервел. Защото не сме вярвали! И какво му влиза или излиза дали вярваме или не? Защо не се нервеха преди година , две, когато ти искаха пари и подкупи за всичко? За операциа на апендисид даже, за избор на екип и какви ли още не, само и само пари да взимат. Ако си платиш, става, ако не, не става! А сега като видяха зор. И защо умират обикновени хора, и то все около 150, понеже са кадърни или какво? Как до сега не видях един депутат или министър да пукне! :getout:

Фалшивите герои за подлогите на управляващата мафия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Все ми се струва, че всеки ден по около 150 човека си е "яко" измиране, но не знам, може пък за теб да е нищо.

От септември има план да обявяват по 6000 случая на ден в България. Бях го писал това и в темата за Борисов. Колкото е по-голяма е бройката, толкова са по-малко са смъртните случаи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Хм .... явно съм бил късметлия преди ... близо пет години.

Защото наистина си бил май късметлия. И престани да ни занимаваш с тебе. Да ти разказвам ли за баща ми, майка ми, жена ми, колко бяха "късметлии"  и тримата а? Баща ми и майка ми намериха "късмета си " в Пирогов, а жена ми с Александровска болница? Хайде аман бе! И че целия народ е писнал от некъдърни лекари. И е много болен, пак от добри лекари. И сега в момента има доста репортажи. За "големите грижи"  или това че умират хора по стълбите или в линейките е логистична грешка а? Айде....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

От септември има план да обявяват по 6000 случая на ден в България.  Бах го писал това и в темата за Борисов.Колкото е по-голяма е бройката, толкова са по-малко са смъртните случаи.

Ние говорим за смъртните случаи, те са важни и тези в тежко състояние в болниците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Все ми се струва, че всеки ден по около 150 човека си е "яко" измиране

Дневно умират 300 българи. Само като им видиш фалшивите диаграми и разбираш колко ниско са паднали само и само срещу коронавируса да няма нуличка.

Сладки са европейските парички. Властта се гуши. Пир по време на чума.

F9mt7gm.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние говорим за смъртните случаи, те са важни и тези в тежко състояние в болниците.

От Март месец до досега какво правиха? Бойко отиде и изпроси едни пари от ЕС и туй то. 
Така ли се бори правителстово, правителство което претендира че се грижи за гражданите, срещу непознат,смъртоносен вирус.
Самотек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно защо ли заможните хора, се лекуват в частните болници или отиват в чужбина?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Интересно защо ли заможните хора, се лекуват в частните болници или отиват в чужбина?

Защото всяка една болница в България прилича на изоставен концлгагер. Стари, некачествени лекарства с изтекъл срок на годност, никаква апаратура, мизерия, некадърност и дебилщина. Липса за желания за работа. Или за живот. Никаква мотивация и живец. Никаква искра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Защото всяка една болница в България прилича на изоставен концлгагер. Стари, некачествени лекарства с изтекъл срок на годност, никаква апаратура, мизерия, некадърност и дебилщина.

Чирков е казал, че българските болници миришат на смърт! За да го каже този велик лекар... Бог да го прости.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Дневно умират 300 българи.

По-точно измираха преди да се появи този вирус, сега измират повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

един съсед и двама роднини на мецата, починаха от короната
имам една камара познати, заразени с ковид
най-интересното в случая е че преди да се разболеят, всички твърдяха че нямало ковид и отказваха прилагат предпазни мерки
не знам след като не са били с предпазни средства, колко още са се заразили покрай тях
всеки човек, отказал да носи предпазни средства...за мен е умишлено заразяване на околните и трябва да им се търси отговорност

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хората с къса памет. Още през 2013 година СЗО е имал възможност да изследва коронавируса. Още тогава пак тръгнаха с номера, че не се разпространява от човек на човек. Както твърдяха и тази година 2020.

https://m.dnevnik.bg/zdrave/2013/05/13/2059676_szo_noviiat_koronavirus_moje_bi_se_predava_ot_chovek/

СЗО: Новият коронавирус може би се предава от човек на човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Баща ми и майка ми намериха "късмета си "

Моите съболезнования. 

Моите които си заминаха ноември 2018 и февруари 2019 също не могат да се върнат. Да, жена ми все още е жива, но за сметка на това и нейните родители са също живи. Такъв е живота, а що се касае за състояние на медицинското обслужване в България, то е благодарение не на хората в системата, а в следствие, че се смени обществения строй. О ... и той не може да се върне. Лека му пепел и на него, но това не означава да извличаме бъдещи дивиденти от сегашното състояние. 

До момента след като други тук спекулират с вид обстановка в България и света, то ще споделям свой опит, а дали занимавам аудиторията си с мен, то ти няма как да знаеш, защото не ме познаваш и всичко това да е в следствие на моя неспособност на познавателни умения, т.е. мои фантазии, а не връзка с реалната ми действителна същност. 

Какво да се прави ... имам развинтено въображение, пардон, несъществени фантазии ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

По-точно измираха преди да се появи този вирус, сега измират повече.

Надявам се и теб да те осъдят за тези лъжи и да лежиш в затвора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

https://m.dnevnik.bg/zdrave/2013/05/13/2059676_szo_noviiat_koronavirus_moje_bi_se_predava_ot_chovek/

СЗО: Новият коронавирус може би се предава от човек на човек

Не четеш ли, че става на въпрос за друг вид  коронавирус?

преди 2 минути, Myanmar написа:

Надявам се и теб да те осъдят за тези лъжи и да лежиш в затвора.

Ми, можеш да се пробваш.

Ако имаш дупе, де!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дpъндю написа:

един съсед и двама роднини на мецата, починаха от короната

Ти, на фона на това, че се плаща да се водят умрели като починали от коронавирус, изобщо не бъди сигурен, че починалите даже са имали коронавирус.
Въпросът, който трябва да си зададеш не е дали някой е умрял. Винаги някой е умирал. Правилният въпрос, който трябва да си зададеш е, защо всички, които не са носили маски не са измряли и да няма кой да прибере чувалите им от улиците. Защото това беше обещанието.

Ми, можеш да се пробваш.

Голям си курназ. На чужд гръб и 200 тояги са малко. Яхнал си вълната на масовата психоза и се чувстваш важен като всяваш страх, а си най-обикновена мижитурка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Ти, на фона на това, че се плаща да се водят умрели като починали от коронавирус, изобщо не бъди сигурен, че починалите даже са имали коронавирус.

те сега говорим по талафоня със сестрата на мойта меца
боли я главата, има температура, все още не е загубила обоняние и
много се надяваме да не е ковид

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Ако бяха взели мерки през лятото, нямаше да го има този хаос в здравната система, а броят на починалите щеше да е доста по-малък.

Какви мерки да вземат, при мъртва здравна система? Лекарите в нея отдавна се броят на пръстите на едната ръка. По- точно от 1999 та година. Та затова и мерките са такива- отчитане на дейност. Медицински мерки няма кой да вземе и няма кой да приложи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дpъндю написа:

търси отговорност

Дънди .... как ще изискваш отговорност от безотговорни хора бе?! 

Всеки сам си носи отговорността. Ти на времето кът си чорвал жица не са та хванали, но де как да се докаже, че си крал, а?! 

Принципно си има правила, ти ги следваш или не, а бъде ли ти изисквана отговорност, то дали си в състояние да я понесеш?! 

Живота Дънди е без цена. Ти избираш дали ще контактуваш с непознати или не. Не може да изискваш от свой познат да спазва каквито и да е правила. При, че си му близък, то ще си културен и не ще си позволяваш вид интимност с него. 

Дънди ... въпрос на култура е, а не политически заигравания. Сега се вижда до колко един е културен или не. Другото е божа работа. ;) 

О ... забравих, че тук има и атеисти ... :) Но ... какво, пък = ако им преча = да ме игнорират и не ме коментират ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Myanmar написа:

Голям си курназ. На чужд гръб и 200 тояги са малко. Яхнал си вълната на масовата психоза и се чувстваш важен като всяваш страх, а си най-обикновена мижитурка.

За разлика от теб - дървения философ, аз се доверявам на лекарите и специалистите, а не на кресльовци като теб, които си мислят, че колкото по-силно викат, толкова по-достоверна става тезата им.

И да, понякога се налага да се спасяват и невярващите от самите тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Myanmar написа:

Винаги някой е умирал.

И ще умират. Болен народ сме. 90% от хората с проблеми, живеят на ръба на отселяването. Нито пари за хубава храна, нито пари за скъпите медицински процедури - една колянна става, и какво ли не още. Животоспасяващи лекарства, различни процедури дето уж, се поемат от здравната каса. Изобщо човек с хиляди здравни проблеми, и малко му трябва...

Избор на ортопедичен екип за операция по ендопротезиране:
780,00 лв.
Избор на анестезиологичен екип за даване на анестезия по време на операция за ендопротезиране:
780,00 лв.
Цена на ставата 1700,00 лв.
Операция 2000,00 лв.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

За разлика от теб - дървения философ, аз се доверявам на лекарите и специалистите

За разлика от теб, дървения философ, аз се доверявам на лекарите и специалистите. Ти си този, който отрича научните факти и си позволява да лъже с обратен знак даже очеизвадните графики.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дpъндю написа:

те сега говорим по талафоня със сестрата на мойта меца
боли я главата, има температура, все още не е загубила обоняние и
много се надяваме да не е ковид

Ми не знам какво има да се надявате, а не се направи тест. След като има някакви симптоми, ако и той е положителен не остава много за размисъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване