Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

• Отговори 26,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2572

• miro20

2110

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1737

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 1 час, miro20 написа:

О да, снимки много ... от лятото и пролетта :)  Та нали точно това се оказа провала бре.

Виждаш ли как сам се изложи пак :)

А аз само цитирах главния епидемиолог на Швеция и мин. председателя Льовен .

:) Гърчи сеееее

https://www.cnbc.com/2020/11/17/sweden-toughens-up-coronavirus-rules-as-infections-and-deaths-rise.html

No-lockdown Sweden

https://covid19-country-overviews.ecdc.europa.eu/#33_sweden

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hristo52 написа:

Александър Йорданов: 16 дни съм на легло с КОВИД-19, бях на кислородно дишане.

Е какво искаш? Да се разплача или да викам БРАВО! Нали не те оставиха на стълбите да пукнеш без кислород! Вероятно си в ВМА ти си от "богопомазаните" с 4 сестри и лекари около тебе нали? А за другите хорица, няма легла няма билница, няма лекар няма сестра. Бил на кислородно дишане. Да беше пукнал все тая. Тъкмо да има един депутат умрел в България. Певецът си отиде човека на 56 години. Ама мърши като тебе трябва да живеят нали? В@шата м@м@@!

Ами ако се окаже, че ковид-19 е биологично оръжие създадено от китайците да поразява враговете на комунизма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мангъров: По телефона не може да се лекува, лекарите да обличат престилките

*Моля, кликнете върху линка, за да видите и чуете интервюто!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

О да, снимки много ... от лятото и пролетта :)  Та нали точно това се оказа провала бре.

Ето ти клипче от 19.11.2020г. Не виждам маскирани. А ти?

Може би трябва да им пратим някой да им каже, няма да им стигнат чувалите за трупове и че ще се мре - яко ще се мре!!

https://www.facebook.com/petjapeeva/videos/359673358669352

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ivottoshev написа:

Може би трябва да им пратим някой да им каже, няма да им стигнат чувалите за трупове и че ще се мре - яко ще се мре!!

И това по какъв начин опровергава статистиката и мнението на главния им епидемиолог и министър председател, които цитирах  ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ivottoshev написа:

Миро пак унижен и затапен.haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, miro20 написа:

И това по какъв начин опровергава статистиката и мнението на главния им епидемиолог и министър председател, които цитирах  ???

Това опровергава Мировците, които твърдят, че клипчетата и снимките са от:

преди 7 часа, miro20 написа:

О да, снимки много ... от лятото и пролетта

Хората си живеят нормално, а ти пак се опитваш да се отметнеш от думите си и да завъртиш дискусията в друга посока. 

Гърч, Шаро!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivottoshev написа:

Това опровергава Мировците, които твърдят, че клипчетата и снимките са от:

преди 8 часа, miro20 написа:

Не тролчо . Снимките нямат нищо общо с твоя клип.

Снимките са от лятото и пролетта, а това видео което ти сега си изровил по никакъв начин не променя КОНСТАТАЦИИТЕ на главния епидемиолог на Швеция и на министър председателя на Швеция, че имат проблем , и не опровергава статистиката която цитирах .

:hush:

Хората си живеят нормално, а ти пак се опитваш да се отметнеш от думите си и да завъртиш дискусията в друга посока. 

Гърч, Шаро!!! 

Колко нормално ? с четири пъти по висока смъртност от съседите , взети заедно ?

Цитирам : четири пъти повече починали, отколкото сред всичките 16-те млн. жители на скандинавските ѝ съседи (Дания, Финландия, Норвегия)

Доообре... щом за теб е нормално ...  :)

Давай още някое клипче с малоумици в метрото :giggle1:

И в каква "друга посока се опитвам да извъртя дискусията" ???

Напротив. Набивам ви го до гърлото точно по темата :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, miro20 написа:

Не тролчо . Снимките нямат нищо общо с твоя клип.

Снимките са от лятото и пролетта, а това видео което ти сега си изровил по никакъв начин не променя КОНСТАТАЦИИТЕ на главния епидемиолог на Швеция и на министър председателя на Швеция, че имат проблем , и не опровергава статистиката която цитирах .

Ахаааа, ясно. Ти си говорил за снимки, пък аз ти показах клип. Това коренно променя нещата. Мдааа.

Фактът обаче е, че въпреки твоето бръщолевене за провал на шведският модел, този клип доказва, че хората там си живеят нормално. Само защото ти си мишка и си се скрил в мазето, искаш навсякъде хората да са мишки и да са се скрили в мазетата. Е, да ама не!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ivottoshev написа:

Ахаааа, ясно. Ти си говорил за снимки, пък аз ти показах клип. Това коренно променя нещата. Мдааа.

Фактът обаче е, че въпреки твоето бръщолевене за провал на шведският модел, този клип доказва, че хората там си живеят нормално. Само защото ти си мишка и си се скрил в мазето, искаш навсякъде хората да са мишки и да са се скрили в мазетата. Е, да ама не!!! 

Не знам къде видя някой скрит в мазет, мишки някакви и т.н.

Пак те питам - твоето клипче по някакъв начин опровергава ли мнението на главния епидемиолог на Швеция,  , опровергава ли казаното от мин. председателя на Швеция ?

Остави ме мен, ТЯХ ми кажи с какво опровергава, и опровергава ли СТАТИСТИКАТА която ти цитирах ?

Цитирам : четири пъти повече починали, отколкото сред всичките 16-те млн. жители на скандинавските ѝ съседи (Дания, Финландия, Норвегия)

:)

Гърчи се трол, гърчи се :)

Затапени и унижени за пореден път...

Мазохисти да бяхте ,щеще да ви омръзне толкова бой.... ама не... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Не знам къде видя някой скрит в мазет, мишки някакви и т.н.

Не ти се разчита добре. Има смущения в мазата ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десетки арестувани в Лондон по време на протест срещу локдауна ВИДЕО

Цитат

Британската полиция задържа в централната част на Лондон над 60 души, участвали в протест срещу карантината в страната, съобщава телевизионният канал „Скай Нюз“, позовавайки се на служител на реда.

„Продължаваме да настояваме хората да се прибират вкъщи „, заяви столичното полицейско управление, припомняйки, че под карантина масовите акции са забранени и ще бъдат потушени. Полицията също така добави, че броят на задържаните ще расте.

„Скай Нюз“ съобщава за сблъсъци между полиция и демонстранти, които са хвърляли предмети по служителите на реда, както и горящи ракети и бомбички.

Съобщава се, че арестите са извършени в Хайд Парк, главната търговска улица на Оксфорд Стрийт и близо до гара Кингс Крос.

Според „Дейли Мейл“ няколко хиляди души са излезли по улиците на столицата, за да изразят несъгласието си с правителствените мерки за борба с епидемията от новия коронавирус.

Демонстрантите издигат лозунги: „Спрете да ни контролирате“, „Без карантини“, „Отмяна на маски“ и „Срам за полицията“.

В края на октомври правителството призна, че на фона на втората вълна на пандемията единственият начин да се предотврати рязкото нарастване на смъртността е въвеждането на нова карантина.

Тя влезе в сила в Англия на 5 ноември и ще продължи до 2 декември, след което ще бъде върната системата от местни ограничения, която ще бъде по-строга от преди.

Мерките, предложени от кабинета тази седмица, означават, че повече от половината от населението на кралството ще живее при по-строги ограничения от тези, въведени преди карантината. Освен това, според експерти, засилването на предишните мерки ще струва на икономиката на страната 900 милиона паунда на ден, според „Дейли Телеграф“.

ВИДЕО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Мойра написа:

Лондон над 60 души, участвали в протест срещу карантината в страната

Колко са 60 спрямо един Лондон ???

А иначе тема за размисъл за починалите у нас :

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/210409-17-sa-pochinalite-ot-kovid-19-bez-pridruzhavashti-zabolyavaniya?fbclid=IwAR2wf0KHUO-ekyTqS1HeyvAvFtM31IQB3lNOEYBj56g3s3WScfPLH-w940U

17 са починалите от Ковид-19 без придружаващи заболявания

преди 35 минути, Myanmar написа:

Не ти се разчита добре. Има смущения в мазата ти.

От диагностициран "дървен философ с много никове дето все се махал пък все се връщал и с психологични патологии"  /цитирам модератор/ акъл не искам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затапени и унижени за пореден път...

Мазохисти да бяхте ,щеще да ви омръзне толкова бой.... ама не... :)

Акцентът ти беше, че:

преди 10 часа, miro20 написа:

и искаше да внушиш, че вече е различно. Когато ти наврях клипа обаче, ти смени плочата и започна да бръщолевиш за някакви си статистики.

Затапен и унижен за пореден път!!!

Гърч, Шаро!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак манипулации с хората починали уж без придружаващи заболявания. Колко от хората в България са здравно неосигурени? За колко хора в България личните лекари нямат информация? В заглавието пише без придружаващи заболявания, но в статията пише, че няма информация за придружаващи заболявания, което е съвсем различно. Или четем само заглавията?! Каква да е темата за размисъл? Че 1/4 от починалите нямат придружаващи заболявания?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ivottoshev написа:

и искаше да внушиш, че вече е различно. Когато ти наврях клипа обаче, ти смени плочата и започна да бръщолевиш за някакви си статистики.

Каква плоча съм сменил бре. Единственото и непроменено което цитирам и казвам е точно тази "някаква статистика" за Швеция която толкова ви боде очите , и че видеото което показваш  по никакъв начин не опровергава мнението на главния епидемиолог на Швеция и министър председателя за провала на модела !

Всичко останало са ваши гърчове.

Гърчове шаро , гърчове :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква плоча съм сменил бре. Единственото и непроменено което цитирам и казвам е точно тази "някаква статистика" за Швеция...

Тогава в каква връзка написа това:

преди 22 часа, miro20 написа:

Оп, чакай, това го е писало другото ти "аз". 

На теб се извинявам, но предай на другото ти "аз", че напоследък много често взе да му се случва да е затапено и унижено, и е крайно време да вземе някакви мерки. Лек ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква плоча съм......

:offtopic_s:

Сега стана ли ти ясно,защо когато търсят мнение,игнорират твоето?

giphy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процент на смъртност в Сърбия няма и процент или 0,91.

https://covid19.rs

Много избирателен този вирус. Странно. Явно е генетичен вируса. Атакува определени гени у хората. Или има различни щамове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, ivottoshev написа:

Тогава в каква връзка написа това:

преди 22 часа, miro20 написа:

А не са ли от лятото ??? :

Питай оня с патологиите и наречен от модератор дървен философ , защо ги слага като "опониране" ?

И пак да те питам - тези снимки и твоето видео КАК опровергават казаното от главния епидемиолог и казаното от мин.прдсед. на Швеция за провала на модела ??? :) 

С тях ли спорите, не разбирам ?

Гърчовееее :) 

преди 27 минути, Proshark написа:

Сега стана ли ти ясно,защо когато търсят мнение,игнорират твоето?

не. Стана ми ясно как някои развиват напълно ялов тролинг и спам :) 

преди 42 минути, ivottoshev написа:

На теб се извинявам, но предай на другото ти "аз", че напоследък много често взе да му се случва да е затапено и унижено, и е крайно време да вземе някакви мерки. Лек ден.

Затапени и унижени сте пак вие .

Дето спорите с главни епидемиолози и министърпредседатели  които сигурно не са виждали снимките и клипчетата ви :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, miro20 написа:

А не са ли от лятото ??? :  

Ми нали за това ти дадох клипче от 19.11.2020г. За да видиш, че за шведите положението си е същото като на снимките от лятото!!!

Ти обаче смени темата и почна да намесваш статистики, председатели, извънземни и незнамсикаквиглупости, за да ми докажеш, че "совите не са това, което са" и очите ми ме лъжат. 

Заяде се, че снимките са стари, и аз ти наврях клипче. Ама с двеста ти го наврях!

Гърч, Шаро!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, ncl написа:

Пак манипулации с хората починали уж без придружаващи заболявания. Колко от хората в България са здравно неосигурени? За колко хора в България личните лекари нямат информация? В заглавието пише без придружаващи заболявания, но в статията пише, че няма информация за придружаващи заболявания, което е съвсем различно. Или четем само заглавията?! Каква да е темата за размисъл? Че 1/4 от починалите нямат придружаващи заболявания?!

В България всеки си носи болестите до гроб. Не сте ли се чудили как на хора с финансови възможности им откриват всякакви болести, лечими със стотици хиляди левове, в чуждестранни клиники. Да не мислите, че в България някой даже прави тестове за наличието на болести, които дори не са редки? Та нашите доктори не могат да познаят и рак като го видят.

Колко страдалци са обикаляли България, за да чуят от всяко място различна диагноза. Като чуя, че на някой нищо му няма и разбирам, че не са го прегледали още. Наскоро имаше статия, че 50-60% от българите са с наднормено тегло. Това не са просто думи. Тука вече риташ камбаната. Game over.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти обаче смени темата и почна да намесваш статистики, председатели, извънземни и незнамсикаквиглупости, за да ми докажеш, че "совите не са това, което са" и очите ми ме лъжат. 

Е как съм сменил темата, плочата и т.н. ?? Виж предната страница колко пъти съм повторил и позовал на епидемиолога и мин, председателя

Нищо друго не съм повтарял повече и постоянно  :)  А ти се гърчиш с разни снимки от лятото  и клипове които самите ТЕ - епидемиолога и председателя на Швеция говорят че е сгрешен модела !

С тях ли спориш ? Доообре Шаро . Гърчоооовеее  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, miro20 написа:

Е как съм сменил темата, плочата и т.н. ?? Виж предната страница колко пъти съм повторил и позовал на епидемиолога и мин, председателя

Нищо друго не съм повтарял повече и постоянно  :)  А ти се гърчиш с разни снимки от лятото  и клипове които самите ТЕ - епидемиолога и председателя на Швеция говорят че е сгрешен модела !

С тях ли спориш ? Доообре Шаро . Гърчоооовеее  :)

Каза ли че снимките са стари? КАЗА ГО!!!

Хванах ли те в опит да спекулираш с това? ХВАНАХ ТЕ!!!

Наврях ли ти клипа с двеста? НАВРЯХ ТИ ГО!!!

Кое от тези три мои твърдения не е вярно?

Гърчи се, спекулантино.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване