Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 часа, WhiteHart написа:

Леле, близо 1000 страници.... Няма как да изчета всичко, обаче веднага се набива на очи фактът, че и тук е пълно с псевдо конспиратори и разбирачи, громящи световната конспирация, злите рептили, Бил ГейЦ и медицинската мафия. Пичове, няколко кратки реда от мен. Вирус има. Дали е дошъл от природата, или е изпуснат от тайна лаборатория, това нещо вие и аз няма да узнаем. Просто го има, и е опасен. Клакьорите с фразата "ама то си е нормално грипче" да ходят да се гръмнат някъде. Аз не помня друга година болниците да са били толкова препълнени от обикновено грипче. Това нещо е упорито и при малък процент от хората води до пневмонии и други усложнения. Процентът може да е малък, но дори и той е непосилен за здравната ни система, която и без това е на ръба след десетилетия некадърно управление. И вместо да проявим дисциплина и да се постараем да спомогнем за ограничаването на заразата, ние мрънкаме как маските ни нарушавали правата и как не можем да идем петък вечер да се напием в любимия бар. Но Ганьо разбира от всичко, той е спец и по вирусология... Слушайте истинските специалисти и пазете себе си и близките си. Едва ли искате баща ви, който примерно е диабетик или сърдечно болен, да умре заради вашето лекомислие и вяра в конспиративни глупости. Скоро всичко това ще отмине. Ваксините идват. И да, пак страшно много хора няма да се ваксинират, защото мислят, че искат да ги чипират, да им крадат ДНК-то и прочее тъпотии. Аз съм изненадан доколко обществото у нас масово е оглупяло. И на работа гледам някои колеги, уж интелигентни хора, дрънкат глупости за Бил Гейтс и чипиране. Аз наскоро го изкарах корона вируса и хич не беше приятно. Още не мога да се възстановя на 100 процента, имах проблеми с белия дроб, та антибиотици и т.н. Просто внимавайте и се пазете. Всеки е много смел и отворен, докато не му се случи белята и на него...

Ти явно си от тези, които виждат само това, което им покажат по телевизията. И смееш да говориш за Ганьо, Овце и конспирации. Нека те светна нещо. Всяка зима болниците са претъпкани, особено белодробните отделения! Всяка зима! Само дето до сега никой не ти го навираше това в муцуната. Бил Гейтс вече е осъден в няколко държави за изтребващите си ваксини. Не знам дали ще се сетиш сега кой е Ганьо овцата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2587

• miro20

2119

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1749

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

Ти явно си от тези, които виждат само това, което им покажат по телевизията. И смееш да говориш за Ганьо, Овце и конспирации. Нека те светна нещо. Всяка зима болниците са претъпкани, особено белодробните отделения! Всяка зима! Само дето до сега никой не ти го навираше това в муцуната. Бил Гейтс вече е осъден в няколко държави за изтребващите си ваксини. Не знам дали ще се сетиш сега кой е Ганьо овцата?
Всяка зима ли са толкова претъпкани? Вярваш ли си? Я иди в произволно избрана болница да видиш какво чудо е. Няма нужда да ме светваш нищо. Конспиративните ти тъпотии съм ги чувал от сто места, ясни са ми.

Sent from my HD1900 using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, WhiteHart написа:

Всяка зима ли са толкова претъпкани? Вярваш ли си? Я иди в произволно избрана болница да видиш какво чудо е. Няма нужда да ме светваш нищо. Конспиративните ти тъпотии съм ги чувал от сто места, ясни са ми.

Отиди ти. Аз съм ходил. Слагаха даже кушетки в коридора за да настанят болни. Масово с пневмонии. Мнооого преди секви ковидове и ко- панаири.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затвориха ресторантите и кръчмите , а защо не затвориха технополис , техномаркет ,  практикер и други подобни големи вериги за техника където сега е черен петък и става голяма навалица и шанса да се заражиш и да има огнище там е 90 % . Всеки ден в Добрич групите се пуска публикации какъв трафик от коли има там и каква е лудница вътре в магазините  да купуват плазми  .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Belhor написа:

Всяка зима болниците са претъпкани, особено белодробните отделения! Всяка зима!

напротив - неврологиите и кардиологиите растат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, WhiteHart написа:

Леле, близо 1000 страници.... Няма как да изчета всичко, обаче веднага се набива на очи фактът, че и тук е пълно с псевдо конспиратори и разбирачи, громящи световната конспирация, злите рептили, Бил ГейЦ и медицинската мафия. Пичове, няколко кратки реда от мен. Вирус има. Дали е дошъл от природата, или е изпуснат от тайна лаборатория, това нещо вие и аз няма да узнаем. Просто го има, и е опасен. Клакьорите с фразата "ама то си е нормално грипче" да ходят да се гръмнат някъде. Аз не помня друга година болниците да са били толкова препълнени от обикновено грипче. Това нещо е упорито и при малък процент от хората води до пневмонии и други усложнения. Процентът може да е малък, но дори и той е непосилен за здравната ни система, която и без това е на ръба след десетилетия некадърно управление. И вместо да проявим дисциплина и да се постараем да спомогнем за ограничаването на заразата, ние мрънкаме как маските ни нарушавали правата и как не можем да идем петък вечер да се напием в любимия бар. Но Ганьо разбира от всичко, той е спец и по вирусология... Слушайте истинските специалисти и пазете себе си и близките си. Едва ли искате баща ви, който примерно е диабетик или сърдечно болен, да умре заради вашето лекомислие и вяра в конспиративни глупости. Скоро всичко това ще отмине. Ваксините идват. И да, пак страшно много хора няма да се ваксинират, защото мислят, че искат да ги чипират, да им крадат ДНК-то и прочее тъпотии. Аз съм изненадан доколко обществото у нас масово е оглупяло. И на работа гледам някои колеги, уж интелигентни хора, дрънкат глупости за Бил Гейтс и чипиране. Аз наскоро го изкарах корона вируса и хич не беше приятно. Още не мога да се възстановя на 100 процента, имах проблеми с белия дроб, та антибиотици и т.н. Просто внимавайте и се пазете. Всеки е много смел и отворен, докато не му се случи белята и на него...

И как точно мерките на държавата помогнаха да се ограничи, да се спре от това ужасно боледуване, от лошия неизвестен вирус? Как точно? Децата ходят на училище, родителите стоят вкъщи. Забраниха само забавленията на хората и ограничиха уж контактите с многото хора. 

До май месец се дискутираше дали да се носи маски, после премахнаха мерките, после пак наложиха мерките. Един път нещо е разрешено, на другия ден е забранено. До Февруари се чудеха дали се предава от човек на човек. Въпреки, че Китай предаде генома още към края на Януари. Групата от СЗО пък нищо не откри в Китай, до последно се пазеше в тайна. После се чудиха, как се предава. Дали по аерозоли, дали по предмети, дали по капков път. До ден днешен не съм чел някаква аутопсия за починал от корона. Откакво се получават тромбите, защо уврежда толкова много органи. Защо има избирателност? Явно атакува нещо специфично.

Никой не ти обяснява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, adersa написа:

Затвориха ресторантите и кръчмите , а защо не затвориха технополис , техномаркет ,  практикер и други подобни големи вериги за техника където сега е черен петък и става голяма навалица и шанса да се заражиш и да има огнище там е 90 % . Всеки ден в Добрич групите се пуска публикации какъв трафик от коли има там и каква е лудница вътре в магазините  да купуват плазми  .

защото собственика на технополис и техномаркет е един и познай кой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

напротив - неврологиите и кардиологиите растат

Кардиологиите са си пълни целогодишно, не само зимата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

И как точно мерките на държавата помогнаха да се ограничи, да се спре от това ужасно боледуване, от лошия неизвестен вирус? Как точно? Децата ходят на училище, до май месец се дискутираше дали да се носи маски, после премахнаха мерките, после пак наложиха мерките. Един път нещо е разрешено, на другия ден е забранено. 

ако нашата икономика работи а съседите ни не - откъде ще внасяме суровини за да работим, пазара ни е малък за да предлагаме само на него - трябва да правим като по голям от съседите ни, това е съдбата на малката страна

Китай затваря само един град, но той е с население колкото държавата ни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

ако нашата икономика работи а съседите ни не - откъде ще внасяме суровини за да работим, пазара ни е малък за да предлагаме само на него - трябва да правим като по голям от съседите ни, това е съдбата на малката страна

Китай затваря само един град, но той е с население колкото държавата ни

Ти говориш за икономическа гледна точка, а здравето на хората. Не е ли важно? Защо едно момиче на 29 години е починало от Ковид 19

https://www.dnes.bg/stranata/2020/12/01/29-godishna-jena-pochina-ot-covid-19-v-pernik.471770

а 98 годишна е преборила вируса

https://pik.bg/98-годишна-китайка-пребори-коронавируса-news909829.html

98-годишна италианка пребори COVID-19 и първото, което поиска, беше фризьор

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/8553639

Ето и тук 

Баба на 120 години пребори коронавируса

https://www.monitor.bg/bg/a/view/baba-na-120-godini-prebori-koronavirusa-vijte-kak-izglejda-snimki-231970

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

зимните месеци се увеличават инсулти и инфаркти - защото студа кара съдовете да се свиват

току-що, acnekt написа:

Ти говориш за икономическа гледна точка, а здравето на хората. Не е ли важно? Защо едно момиче на 29 години е починало от Ковид 19

https://www.dnes.bg/stranata/2020/12/01/29-godishna-jena-pochina-ot-covid-19-v-pernik.471770

а 98 годишна е преборила вируса

https://pik.bg/98-годишна-китайка-пребори-коронавируса-news909829.html

има фактори като - придружаващи заболявания - а и има значение дали ще се заразиш от един човек или от тълпата (няколко щама)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Belhor написа:

В тази тема много хора не са знаели, че хората боледуват и умират. И Миро Некролога като броеше умрелите от прегазване с валяк и последен стадий на СПИН и те се н@сираха. Дотам води липсата на връзка с реалността.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме учудва гениалността и точността на вируса, как удря по места, които са слаби и най-уязвими

https://www.bz-berlin.de/berlin/92-heim-tote-in-zwei-wochen-die-wahrheit-ueber-berlins-corona-zahlen

Най-много смъртни случаи има в домовете за стари хора и хора, които имат нужда от грижа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

В тази тема много хора не са знаели, че хората боледуват и умират. И Миро Некролога като броеше умрелите от прегазване с валяк и последен стадий на СПИН и те се н@сираха. Дотам води липсата на връзка с реалността.

D_W1-47_2015_2020_W47_bul.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Дотам води липсата на връзка с реалността.

Чак е плашещо. Хора които виждат само това, което им покажат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Чак е плашещо. Хора които виждат само това, което им покажат.

а има и такива които не виждат фактите, а все мислят че това е някакъв фентъзи филм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а има и такива които не виждат фактите, а все мислят че това е някакъв фентъзи филм

Когато кажеш нещо умно на тъпак, той казва- мани ги тия тъпотии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Когато кажеш нещо умно на тъпак, той казва- мани ги тия тъпотии.

според теб, вярна ли е по горе графиката която сложих

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте зле, ама няма смисъл да се спори с вас. Знаете си едни опорни точки и това е. Живи и здрави бъдете, че ако ви се наложи да промените гледната си точка, няма да е по приятен повод...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Без умствен капацитет написа:

според теб, вярна ли е по горе графиката която сложих

Вероятно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Belhor написа:

Вероятно.

защо, според теб защо умираме порече таз година

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо, според теб защо умираме порече таз година

Умираме повече този месец, не тази година. Умираме повече този месец, защото умирахме по- малко предишните. На всеки 2 години едната е с няколко хиляди по- висока смъртност. Нищо извънредно не се случва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж колко много са инфактите

qii0E.png

преди 6 минути, Belhor написа:

Умираме повече този месец, не тази година. Умираме повече този месец, защото умирахме по- малко предишните. На всеки 2 години едната е с няколко хиляди по- висока смъртност. Нищо извънредно не се случва.

този месец е както казах заради студа и грипа, но таз година грипа е заместен от пневмония, която е по опасна от грипа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Без умствен капацитет написа:

този месец е както казах заради студа и грипа, но таз година грипа е заместен от пневмония, която е по опасна от грипа

Пневмонии има всяка година по много. Всеки грип е потенциална пневмония.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

D_W1-47_2015_2020_W47_bul.png

Колко пъти ще повтаряш тази дезинформация?A забележката от долу: „Данните за 2020 г. са предварителни“ ,видя ли я? Значи някой му се иска смъртните случаи да се увеличат тази година,но не е познал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване