Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

*пиша в този раздел, защото мисля, че няма подходящ.

Търся онлайн магазин, който предлага чадъри, предлага плащане чрез epay и да е бърз с доставката, трябва ми за понеделник. Защо това са условията, няма смисъл да питате :) Просто ако някой знае да каже, ще има +

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ме сумнява да има такъв чадърбабаит дето да му поръчаш чадър събота след 17:00 и да ти го докара понеделник.

По скоро ако ти трябва за понеделник да си го купиш неделя офлайн кеш (в брой или на ръка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

Малко ме сумнява да има такъв чадърбабаит дето да му поръчаш чадър събота след 17:00 и да ти го докара понеделник.

По скоро ако ти трябва за понеделник да си го купиш неделя офлайн кеш (в брой или на ръка)

Еми зависи, примерно ако го прати по куриер със спийди рано в понеделник може да пристигне. Офлайн и наложен оплатеж не ми вършат работа защото е за подарък към друг човек.

Е как може ЕМАГ да не работи с ипей?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Камен Петров написа:

Е как може ЕМАГ да не работи с ипей?

И кой куриер смяташ, че ще приеме пратка в почивните дни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Зависи от обствоятелствата, примерно в моя град Спийди идват в понеделник като ги знам, че не тръгват с първи петли. Имал съм случаи да тръгват и по обяд от най-близкия град, и точно в ЕМАГ каквото съм си харесал е точно от този град, обаче И ди о ти те от ЕМАГ, наистина ли не работят с българския paypal?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

понеделник нали не е събота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

понеделник нали не е събота

Еми не е, аз нали това обяснявам, че ако човека отиде до към 10 в понеделник и изпрати артикула ще дойде в понеделник още.

А като за чадър не е много евтин да ти кажа и просто не виждам как мога да му платя, дори да се свържа с него може да му преведа парите а той да прати целувки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В друг град ще дойде същия ден ама друг път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

В друг град ще дойде същия ден ама друг път.

Аз пък не разбирам какво не разбра. различните фирми на различните места имат различни практики. Еконт ги знам че навсякъде тръгват още в пет сутринта. Спийди обаче точно за каквото говорих до моя град разнасят три пъти в определени дни от седмицата, единия е точно понеделник и понякога дори тръгват след обяд. Едната им кола е само за поръчки към моя град. Имат и втора кола, която разнася само по околните села 1 път в седмицата. Аз ли не разбирам ти ли? Не знам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пратката трябва да тръгне от София за Айтос и в София е приета в 0830, ще тръгне късно вечерта за Айтос и ще бъде на адрес не по-рано от 0800 във вторник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Ако пратката трябва да тръгне от София за Айтос и в София е приета в 0830, ще тръгне късно вечерта за Айтос и ще бъде на адрес не по-рано от 0800 във вторник.

Случаят не е такъв, случаят е перефразирано - продавача е от Ямбол, купувача е от Болярово. Нали това ти обяснявам бе човек. Продавача е от град столица на област, купувача е от град столица на община в тази област. Пак да се повторя, ако си от типа котката не падала на гърба си - ок. Пак да се повторя - Спийди имат две коли които обслужват само и точно тази община, едната обслужва само столицата на тази община, другата обслужва само селата на тази община. И не тръгват сутринта, и обикновено тръгват след 11 часа, понякога и след 1. Разстоянията са малки в рамките на 40-70 км.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Камен Петров написа:

Зависи от обствоятелствата, примерно в моя град Спийди идват в понеделник като ги знам, че не тръгват с първи петли. Имал съм случаи да тръгват и по обяд от най-близкия град, и точно в ЕМАГ каквото съм си харесал е точно от този град, обаче И ди о ти те от ЕМАГ, наистина ли не работят с българския paypal?

Навремето може да е било така, ама напоследък нещо емагци не си дават много зор да бачкат. Имал съм поръчка в петък следобед дето е обработена понеделник и предадена на куриера във вторник за доставка сряда и то нормална поръчка, не са били някакви черни петъци, крейзи дейс или други подобни да кажеш че са били много претоварени и затова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Всичките.
И еконт и спийди и даже пощата работят до 13:00 в Събота, друг е въпроса по кое време е пусната тамата.

Автора предполагам е от малко населено място, затова да потърси в bazar.bg или olx например, някой продаващ чадър(и) от най близките до него по-големи населени места и да се уговорят по телефона за утре примерно да се видят.
Иначе вече е късно за куриери освен ако наистина няма възможност за доставка още същия ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

И еконт и спийди и даже пощата работят до 13:00 в Събота

Което няма връзка с времето на тръгване на междуселищния трансорт.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Което няма връзка с времето на тръгване на междуселищния трансорт.

Това вече не знам, но все ще тръгне по рано ако пуснеш пакета в Събота вместо в Понеделник. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За срок от 24 часа има шанс, но на същия ден не.

https://www.speedy.bg/bg/standard-24-hours

https://services.speedy.bg/priceList/

https://www.speedy.bg/bg/terms-and-conditions

Цитат

20.1. време за събиране на пратки, считано от момента на заявяване на пратката – в рамките на работния ден, като часовият диапазон се определя в зависимост от разположението на населеното място и наличието на стационарен офис на Оператора в него при условията на чл.25 от тези ОУ.
20.2. срокове за доставка на пратки – определят се по видове услуги и направления и се спазват от Оператора при условие, че посочените от подателя данни в товарителницата (име, адрес и телефон за връзка с получателя) са пълни и точни. Сроковете за доставка на пратки са изчерпателно посочени в Приложение 1 („Срокове на доставка”), което представлява неразделна част от тези ОУ.

Все още телепортацията не е измислена. Няма куриер, който да доставя до друг град в рамките на същия ден. Като искаш така, палиш колата и тръгваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Raze написа:

палиш колата и тръгваш.

... на полусъединител... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...