Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Може ли кафе да докара бъбречни проблеми?

Препоръчан отговор

Здравейте.

Може ли кафе да докара бъбречни проблеми, конкретно консумирането на такъв тип кафе като "Jacobs Monarch Crema Barista Edition"?

Питам, защото имам някакъв сериозен проблем с болки в кръста и гърба и майка ми твърди, че било от кафето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Anne написа:

Здравейте.

Може ли кафе да докара бъбречни проблеми, конкретно консумирането на такъв тип кафе като "Jacobs Monarch Crema Barista Edition"?

Питам, защото имам някакъв сериозен проблем с болки в кръста и гърба и майка ми твърди, че било от кафето.

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм ходила на лекар, според майка ми, дорктор Всезнайко, проблемът с болките ми в гърба и кръста бил или от кафето или от настиване.

А аз имам някакъв проблем, не знам с бъбреците ли,  някакъв проблем с изхождането. Трудно ми е, налага ми се да се напъвам, стискам, нямам позиви и съм като че ли задръстена. Имам зверски болки в кръста отстрани и отзад, както и в гърба. Не мога да лежа, да спя. Мама ми дава хапче и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

съм като че ли задръстена

Май това е диагнозата! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

На колко години сте?

35.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

35.

Значи можело!

Значи организма на човек е като фабрика - първо трябва да видиш какво вкарваш в нея, ако трябва да го промениш.

Също така знаеш народни способи за отстраняване на "задръстването".

Просто да вземеш хапче е безотговорно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Anne написа:

Здравейте.

1. Отиваш на доктор

2. Това не е кафе, а някакъв бъркоч.

3. При мен се получават болки в бъбреците и възпаление на пикочните пътища от кафето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, qrtddt написа:

1. Отиваш на доктор

3. При мен се получават болки в бъбреците и възпаление на пикочните пътища от кафето.

Сериозно? Ако ми кажеш каква е връзката между бъбреците и трудното изхождане ще те черпя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм споменавал за връзка м-у кафето и трудното изхождане ...Почерпката ми се размина:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои  хора а съжаление още вярват в бабини деветини. Като нашите. Инатят се и не искат да ме заведат на лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Инатят се и не искат да ме заведат на лекар.

А уж  си на 35г.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 27 минути, Емил Костов написа:
преди 32 минути, qrtddt написа:

1. Отиваш на доктор

Сериозно? Ако ми кажеш каква е връзката между бъбреците и трудното изхождане ще те черпя. 

кафето е диуретик ве
а представи си кво става на човек с пясък и чакъл в бъбреците...само цимент липсва...баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Anne написа:

Някои  хора а съжаление още вярват в бабини деветини. Като нашите. Инатят се и не искат да ме заведат на лекар.

А какъв е проблема щом те не искат да те заведат да отидеш сама?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

кафето е диуретик ве
а представи си кво става на човек с пясък и чакъл в бъбреците...само цимент липсва...баси

Ти май не четеш. ТРУДНО ИЗХОЖДАНЕ,а не трудно уриниране. Ясно ми е какво е кафето и какво прави.  По рождение съм с удължена сигма на дебелото черво та мога да напиша цяла енциклопедия какво тегло е. Болките в кръста са от свъесем друго нещо. Мога да предположа. Казват се КИЛОГРАМИ!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, grizly написа:

А какъв е проблема щом те не искат да те заведат да отидеш сама?

Несамостоятелна съм, вече не мога сама да изкачвам стълби, имам болки в мускулите на краката, също така и не чувам вече, съсипа ми се слуха покрай тъпченето с болкоуспокояващи заради гинекологичния проблем, който имах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

преди 1 час, Anne написа:

Трудно ми е, налага ми се да се напъвам, стискам, нямам позиви и съм като че ли задръстена. Имам зверски болки в кръста отстрани и отзад, както и в гърба.

вероятното запушване от камъни в бъбреците, разрушени от силен диуретик се установява единствено от лекар
до колкото зная, запушването се лекува само оперативно
мисля, че ако не е поредната твоя конспирация, налага се спешно посещение на спецалист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Anne написа:

Несамостоятелна съм, вече не мога сама да изкачвам стълби, имам болки в мускулите на краката, също така и не чувам вече, съсипа ми се слуха покрай тъпченето с болкоуспокояващи заради гинекологичния проблем, който имах.

Звучи доста неприятно, съжалявам за което.
Ето идея - Обади се на личния ти лекар и го повикай у вас да те види, също спри за малко кафето и накарай "Доктор Всезнайко" да ти направи един хубав масаж на гърба с обезболяващ спирт(анестезол) ако имаш по чувствителна кожа може и с лавандулов и се обличаш добре да не ти е студено на гърба за да може да се отпуснат мускулите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...