Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравеите
Защо не можем да коментираме някои новини? 
Пример тази тук:

http://kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-windows-10-pro-9-49-office-2019-32-27-%D0%BD%D0%B0%D0%BC-330416.html

Нещо ми изглежда че го правите нарочно...... каква е причината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Kristian Atanasov написа:

Нещо ми изглежда че го правите нарочно...... каква е причината?

Задкулисна, подла и коварна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно защото е платена статия, и който плаща, не иска да се коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, killchain написа:

Най-вероятно защото е платена статия, и който плаща, не иска да се коментира.

Значи са продажници тия тука. Ах, лисициии!

lisica-siv.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Значи са продажници тия тука. Ах, лисициии!

lisica-siv.png

Питам администрацията... не вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kristian Atanasov написа:

Ми аз съм от администрацията. Просто не парадирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Kristian Atanasov написа:

Щом пускате тема, значи питате всички във форума. Ако искате да се обърнете към администрацията - направете го на лично съобщение, към съответния администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, RudeBoy написа:

Щом пускате тема, значи питате всички във форума. Ако искате да се обърнете към администрацията - направете го на лично съобщение, към съответния администратор.

Няма нужда. Аз и тука отговорих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Няма нужда. Аз и тука отговорих.

Да те помоля, като ръсиш простотии, да не ме цитираш?... Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, RudeBoy написа:

Да те помоля, като ръсиш простотии, да не ме цитираш?... Благодаря.

А когато ръся умнотии?:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами както не можем да коментираме, поне не директно, следните клипове на Министерство на вътрешните работи - YouTube

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Atanasov написа:

Здравеите
Защо не можем да коментираме някои новини? 

И какво точно има да се коментира в новина където се продава продуктов ключ за ОС?

Или правилно е да се напише- защо не мога да хейта тези оферти? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото четеш само заглавието. Отдолу пише: Платено съобщение

Та какъв зор имаш да коментираш рекламни банери?

Тема по въпроса: https://hardwarebg.com/forum/showthread.php/285162

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 27 минути, Филипов написа:

Защото четеш само заглавието. Отдолу пише: Платено съобщение

Та какъв зор имаш да коментираш рекламни банери?

Тема по въпроса: https://hardwarebg.com/forum/showthread.php/285162

преди 1 час, FusE написа:

И какво точно има да се коментира в новина където се продава продуктов ключ за ОС?

Или правилно е да се напише- защо не мога да хейта тези оферти? 

И към двамата, аз питам "ЗАЩО" нямаме право, ама даже сега както ми паднахте, дайте и аз да питам: За какво ви интересува кво коментирам и как го коментирам? 

Нямате ли какво да правите та искате да ми гледате коментарите?

Значи до колкото разбирам, в този форум и сайт ни гледате като виновни за нещо което не сме извършили все още до доказване на обратното. 

Редактирано от Kristian Atanasov
Добавка, не само виновни до доказване на обратното, а за неща които не сме извършили дори!!!! Скандал!!!!!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сещай се че е същото и по някои новинарски сайтове. Телевизионни реклами коментирал ли си? Изказванията на политици, очевадно лъжливи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Филипов написа:

Хайде сещай се че е същото и по някои новинарски сайтове. Телевизионни реклами коментирал ли си? Изказванията на политици, очевадно лъжливи?

Аз питам защо тази практика съществува в електронното пространство на Калдейта ЕООД... Не защо я има по телевизията.

Редакция: ако исках да знам защо става по телевизията примерно, не мислиш ли че щеше да им се обадя директно, както дойдох тук да питам директно. Питам каква ре точната причина това да се случва тук.

'начи, ще ми дадеш ли точен отговор или ще ми губиш времето с още съпоставка на различни формати и теми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Kristian Atanasov написа:

Аз питам защо тази практика съществува в електронното пространство на Калдейта ЕООД...

Коя? Да блокират коментарите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Kristian Atanasov написа:

Аз питам защо тази практика съществува в електронното пространство на Калдейта ЕООД...

Защото така е решил собственика. По кратък отговор на конкретния ти въпрос... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Michigan111 написа:

Защото така е решил собственика. По кратък отговор на конкретния ти въпрос... 

Ти да не представляваш собственика по някаква случайност, че да го поставяш под тази отговорност?! Или някой ти го е казал това? И имаш ли си някаква представа коя е причината, ако в края на краищата дори се окажеш прав? 

Започни да задаваш правилните въпроси. Замисли се малко... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Kristian Atanasov написа:

Само ти задаваш въпроси, а колкто до собственика, модераторите на този форум и списващите сайта - резултатът е виден и е кристално явно какво, как и защо се случва (но не и за теб). Клик-байт и саирджийски сайт, полуграмотни статии, онзи ден дори имаше с непреведен абзац. И то с много рядко цитиран източник - сам си прави изводите. Защо е толкова зле - със сигурност заради огранияената на потребителска маса само до владеещи български език. Поразгледай (не само в български) други подобни сайтове и сам си прави изводите. Има ли други самоопределящите се като водещи IT сайтове със статии за кучета, екология и т.н., във форума им цели раздели да са клик-байт и нищо общо свързано с ИТ, в блоговете пък 100% "душевна драма", статии с фалшиво и често потресаващо неграмотно съдържание на съответния език. Аз не знам друг такъв, ти дано намериш. И, да чакаш да ти оставят коментарите, които са без регистрация (познай защо), винаги отворени...  Ако искаш да четеш качествени статии, адекватни коментари, позитивно градивно мнение по дадени въпроси - объркал си сайта и най-вече езика. Пробвай в англиски портали. Тука е побългарена версия на ИТ портал с бонус - всичко останало. Даже и астрономията набира скорост. Бля-бля - за друго не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Kristian Atanasov написа:

И към двамата, аз питам "ЗАЩО" нямаме право, ама даже сега както ми паднахте, дайте и аз да питам: За какво ви интересува кво коментирам и как го коментирам? 

Е добре де щом бил коментара ти от таква важност за теб и след като привлече вниманието ни с тази тема да беше написал своя коментар , всички видяхме новината за която се отнася. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, FusE написа:

Е добре де щом бил коментара ти от таква важност за теб и след като привлече вниманието ни с тази тема да беше написал своя коментар , всички видяхме новината за която се отнася. 

Не, грешиш. Не ми е важен коментара а искам да знам защо не можем да коментираме... Но какво мислиш за мнението на @Darude? Доста съм склонен да се съглася с него!

"Клик-байт и саирджийски сайт, полуграмотни статии, онзи ден дори имаше с непреведен абзац. И то с много рядко цитиран източник - сам си прави изводите. " 

"...във форума им цели раздели да са клик-байт и нищо общо свързано с ИТ, в блоговете пък 100% "душевна драма", статии с фалшиво и често потресаващо неграмотно съдържание на съответния език... "

Това е много добре казано според мен! БРАВО!

Какво мислите за това ново мото:

"Калдейта -  ИТ сайт със статии за кучета, екология и т.н." 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Kristian Atanasov написа:

Но какво мислиш за мнението на @Darude? Доста съм склонен да се съглася с него!

Не го споделям, чета новинарската част на kaldata от 2007-8г и мисля че сайта нямаше да е това което е сега ако новините бяха некачстевени. Всички можем да говорим от лично впечатление, но времето е единствен верен мерител. 

преди 9 минути, Kristian Atanasov написа:

Какво мислите за това ново мото:

"Калдейта -  ИТ сайт със статии за кучета, екология и т.н." 

Не ми пречи на мен, дори готварска секция да се пише не е проблем за мен, мисля че ти дадох отговор на въпроса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Kristian Atanasov написа:

Намирисва на конспирация...

преди 21 часа, Kristian Atanasov написа:

За какво ви интересува кво коментирам и как го коментирам? 

Пратил съм ги да опипат почвата. Под прикритието на обикновени потребители...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Kristian Atanasov написа:

Не ми е важен коментара а искам да знам защо не можем да коментираме...

Абе ти може много неща да искаш,  ама няма да е зле да осъзнаеш, че никой не е длъжен да ти дава обяснение :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...