Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!Опитвам се да копирам някакво съдържание,в моя случай поредица от хипервръзки в дадена Интернет страница,но нещо не става по начина,който на мен ми трябва.Трябва ми да копирам част от текста.Когато с ляв бутон маркирвам,има ли начин после част от маркираното да се размаркирва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е този начин и кое не се получава?

Какво значи "после" част от маркираното да се размаркирва? Стандартните похвати в Windows са като задържиш Shift и цъкнеш някъде в текста, и останалото, което е било маркирано след цъкнатото място, ще се размаркира. Друго не знам какво точно питаш и искаш да постигнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре...за да не си губим времето,влез в тази страница.Виждат се резултатите от 28-ят кръг на Английската Висша лига.Колонките са четири:Дата и час на срещата;Отбор домакин;Резултат;Отбор гост.Искам всяка една колонка отделно да я маркирам и копирам.Където пише "Кръг 28" може да се игнорира.

scoreboard.com/bg/soccer/england/premier-league/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този въпрос и на мен е интересен
може да маркираш определени редове, но не можеш за определени колони
например да се маркира само колоната  на единиците
1                                2

май ще трябва да се копира целият текст и да се обработи с редактираща програма
за копиране на колоната  под формата на картинка, няма такова ограничение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди (а гледам и все още) имаше възможност с Ctrl да се селектират колони в HTML таблици в Firefox, но в конкретния случай не ползват таблици за леаута, и не знам да има начин за това да се селектират отделни колони, за съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, дръндю написа:

този въпрос и на мен е интересен
може да маркираш определени редове, но не можеш за определени колони
например да се маркира само колоната  на единиците

май ще трябва да се копира целият текст и да се обработи с редактираща програма
за копиране на колоната  под формата на картинка, няма такова ограничение

Каква ще да е тази редактираща програма?Аз си мисля друго.Дали не би било възможно да се модифицира самата Интернет страница,така че хипервръзките да са като обикновен текст?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Alpine Trail написа:

Дали не би било възможно да се модифицира самата Интернет страница,така че хипервръзките да са като обикновен текст?!

не мога да те разбера какво искаш, защото страницата си излиза като текст, а хипервръзките с Ublock origin, не работят
1302973841_Bitmap.jpg.c55bf2654640d32670184ec8aa94664e.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,после се сетих че дали са хипервръзки или обикновен текст все тая и вероятно няма да могат да се копират колони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...