Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, да попитам коя марка спирачни дискове и накладни предни и задни е одобрена от вас? Бош добър избор ли е според вас? Предни спирачни дискове и накладки 4 броя са ми необходими за смяна на Шкода Фабия 2002 година, 2.0 бензин, 116 коня. Нужно ли е да се давам много пари за накладки и дискове за тази кола? Благодаря за вниманието! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужно е, дори да имаш подписан документ за донорство! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, TheFallenOne написа:

Нужно ли е да се давам много пари за накладки и дискове за тази кола? Благодаря за вниманието! 

Няма значение какъв автомобил управляваш. Винаги е добре да ползваш качествени части, защото така имаш по-голяма гаранция за безопасност на теб и останалите участници в движението. Инак имаш много варианти, добри от които са Textar и Ate. Аз лично използвам TRW, защото имам японски автомобили, които идват заводски с тази марка и съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важно какво одобряваме ние, важното е какво е одобрил производителят. Освен това е важно през няколко години да се сменя изцяло спирачната течност, защото е силно хигроскопична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Jorge написа:

защото така имаш по-голяма гаранция

Как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 6плюс ми направиха оферта за спирачни дискове на АТЕ и накладки предни само на АТЕ на стойност с работа 298 лева. Звучи ми малко много, не знам...Ако си купя аз частите, няма ли да ми излезе по-евтино, щото гледам, че има и по-евтин вариант на АТЕ за мойта кола онлайн? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6плюс?Ко туй?Вземаш един крик и си действаш сам, за едни дискове и накладки, да даваш пари за труд?Не мисля, че има смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за Textar. Меко феродо, пази диска и са бюджетни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...