Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Който мисля, че първи го вхараха китайците ( не съм сигурен ) има сексуален подтекст или си въобразявам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По ме притеснява ако нещото наживо прилича на камерата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен временен тренд, докато докарат нещата с дисплеи, които могат да стават прозрачни. Мен лично не ме кефи. Хубаво, че все пак има телефони с цели дисплеи (Xiaomi Mi Mix 3, 9T, 9T Pro, OnePlus 7 Pro и 7T Pro), макар да са със заоблени ъгли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Камен Петров написа:

Определено на екран ми прилича на едно нещо.

На какво ти прилича е плод само на мръсното ти подсъзнание. Иначе си прилича на камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли пояснили какво се има предвид в тази тема? Прилича да е отцепена от някоя друга, че няма нещо смисъл първия пост.
Иначе ако се дискутира наличието или не, на ноч, аз съм твърд противник на ночовете, и добре че се появиха телефони като Mi 9T/Pro, та си взех такъв. Селфи камерата я ползвам веднъж на 2 години, а ноча щях да го гледам като мърсол всеки ден с часове през тези 2 г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, ined написа:

На какво ти прилича е плод само на мръсното ти подсъзнание. Иначе си прилича на камера.

Не знам...

IMG-20200306-195213.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Камен Петров написа:

Не знам...

IMG-20200306-195213.jpg

Намери си жена ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти добре ли си? Какво сексуално може да има в една сгъвка на дисплей?
Ясно малък си, гонят те хормоните... ...ами тичай до банята, мини една ръка и ще ти излязат тия мисли от главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е "Дизайн на селфи камера". В тази връзка - това ме кефи, без да ми навява никакви сексуални асоциации:

888668.jpg

Това също:

huawei-p-smart-z-.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi са представили някакъв телефон с екран, минаващ по цялата ширина, вкл. отзад. Той нямал изобщо селфи камера, а за селфи ако правиш, го обръщаш и се гледаш на екрана в задната част с "основната" камера :) . Това все още май никой друг не се е сетил. Не че би било ползваемо, но все пак на пръв поглед изглеждаше яко.

RudeBoy, на втората снимка изскачащата камера (като на 9T/Pro) също може да навее сексуални асоциации :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, teglicha написа:

RudeBoy, на втората снимка изскачащата камера (като на 9T/Pro) също може да навее сексуални асоциации :D .

Който е на зор, и Nokia с фенерче да му покажеш, пак ще има сексуални асоциации :lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Намери си жена ;)

Ето виждаш ли и ти забелязваш асоциациата. Може да не е търсен ефект, но особено на бял екран това се забелязва.

преди 1 час, Bubbles написа:

Абе ти добре ли си? Какво сексуално може да има в една сгъвка на дисплей?
Ясно малък си, гонят те хормоните... ...ами тичай до банята, мини една ръка и ще ти излязат тия мисли от главата.

Не знам, то и в логото на Пепси уж нищо особено няма само дето се прави асоциация с жадна уста. Аз като цяло не вярвам че тези неща са случайни,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Камен Петров написа:

Ето виждаш ли и ти забелязваш асоциациата. Може да не е търсен ефект, но особено на бял екран това се забелязва.

Не знам, то и в логото на Пепси уж нищо особено няма само дето се прави асоциация с жадна уста. Аз като цяло не вярвам че тези неща са случайни,

Не, никаква асоциация не забелязвам. но съм сериозен намери си жена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Емил Костов написа:

Не, никаква асоциация не забелязвам. но съм сериозен намери си жена.

Това , наистина само аз ли го виждам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едно предаване на времето май Табу се казваше,един правеше секс с колата си.Не се подигравайте това си е болест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...