Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aba Asa

Нормално ли е да премигва постоянно индикатора на рутера

Препоръчан отговор

Днес ми сложиха оптично устроиство за интернет и телевезия. Лан индикатора на оптичното устроиство е свързан в рутера ми Тп Линк. Нормално ли е да премигва постоянно индикатора на Оптичното устроиство и на рутера или има проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Aba Asa написа:

Днес ми сложиха оптично устроиство за интернет и телевезия. Лан индикатора на оптичното устроиство е свързан в рутера ми Тп Линк. Нормално ли е да премигва постоянно индикатора на Оптичното устроиство и на рутера или има проблем?

Няма проблем - индикира се активност на портовете. Проблем ще е ако изобщо не светят ледчетата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нормално ли е това оптично устроиство да отдава топлина като си сложа ръката на него или се филмирам прекалено много ,защото тази Лан лампичка на оптичното устройство не спира да мига заедно с лампите на рутера (едно като глобус и wifi индикатора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Aba Asa написа:

А нормално ли е това оптично устроиство да отдава топлина като си сложа ръката на него или се филмирам прекалено много ,защото тази Лан лампичка на оптичното устройство не спира да мига заедно с лампите на рутера (едно като глобус и wifi индикатора

Филмираш се. Всичко е нормално. Няма как ONT-то да не грее малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да не се филтрира трафика от доставчика така наречено Брауткаст

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Niki-pit написа:

Може и да не се филтрира трафика от доставчика така наречено Брауткаст

??? Къде водя филтриране, трафик.

Човека, просто не знае, какво индокират лед на портовете и пита. А и това брауткаст...май не не ти е ясно, що за животно е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я малко помисли какво пита човека и после поправяй този който дава съвети че малко ставаш досаден. Мигането нали знаеш  позкзва че минава трафик или да се изкажа по точно да ме разбереш пакети и както знаеш за различни по размер нали.А знам що за животно е барукаст.

ИИИИИИИИИИИ питащият не е пояснл за коя лампичка става дума защото не са 1или 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Niki-pit написа:

Я малко помисли какво пита човека и после поправяй този който дава съвети че малко ставаш досаден. Мигането нали знаеш  позкзва че минава трафик или да се изкажа по точно да ме разбереш пакети и както знаеш за различни по размер нали.А знам що за животно е барукаст.

ИИИИИИИИИИИ питащият не е пояснл за коя лампичка става дума защото не са 1или 2

С цялото ми уважение, ефенди, много си ...плосък. Моля те, направи малко усилие и поне един път, кажи нещо, свързано с темата, в която се включваш

ПС: Другото съм ти го казал вече....проблема е ...ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пиши относно какво показват лампичките а не се занимавай с мен защото обърка човека с когото да се заяждаш янки.

Танер е много прав за някои неща случващото се тук

Пуснал съм тема  не виждам да си писал нещо там да ре видим колко си ръбат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че прегряват девайсите прегряват защото нямат дори пасивно охлаждане, защото масово доставчици  дистрибутират ниисък клас устройства на крайните потребители и инвестират повече в дейтацентровете си и в преносните среди до клиента.
Но няма повод за тревога, ще изкарат достатъчно дълго с тази температура.

Относно индикаторите те са за това че има трафик, те винаги ще си мигат, дори да не се ползва интернет от потребителя.
Ако на някой му е интересно може да си направи експеримент да снифи, подслушва трафика и да види в риал тайм какво се случва и какви броадкасти, какви протоколи, какви пакети вървят с Wireshark.

Рейсъре рейсъре пак се проявяваш в лоша светлина, кога ще бъдеш на ниво и със стил?
Не съм за пример но има други за пример, поне на тях подражавай!
Смешно е да ти правя забележка че използваш турски думи........
Май ще се окаже че на матурата по БЕЛ имам по-висока оценка от твоята ;)

Да вземеш да прочетеш някой стих на Вапцаров......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...