Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Поръчах си една джаджа от Алито преди около половин час.На сайта няма никаква индикация, че съм направил поръчка.ТТрябваше да получа и SMS от банката, че съм направил плащане.Няма SMS.

Изпълняват ли поръчки от Алито, или заради вируса не изпълняват поръчки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш онлайн банкиране... там може да пише.

https://trade.alibaba.com/order_list.htm?

Казваш на този линк няма нищо ?

Малко или много гадното им е че не пращат мейли или поне на мен не ми пратиха за единствените ми 2 поръчки които някога съм правил от там преди месец.

В други сайтове получаваш поне 2 писма - едното за това че поръчката е прието и другото когато вече е пратена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако поръчката/покупката е за малка сума: например  до 5 лв (3 долара), не изпращат SMS.

При завършване на поръчката ( когато е успешна) на екрана ти изписва Payment Succsessful със зелени букви.

След, което като влезнеш във менюто My Orders от акаунта проверяваш поръчката и данните/инфо за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, [email protected] написа:

Малко или много гадното им е че не пращат мейли или поне на мен не ми пратиха за единствените ми 2 поръчки които някога съм правил от там преди месец.

Пробвай с мобилното приложение. Там при всяка промяна на статуса на пратката има индикация.

Не знам какво става с тия пратки, куриери, пощи и т.н. но последно време при мен доста се забавят....Говорих със служители в пощата, и казаха, че пратките имат забавяне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, [email protected] написа:

https://trade.alibaba.com/order_list.htm?

Казваш на този линк няма нищо ?

На този линк има много неща които съм поръчвал преди.

Последното е от лятото на 2019г.

Това което поръчах сега го няма там.

преди 20 минути, oic написа:

Ако поръчката/покупката е за малка сума: например  до 5 лв (3 долара), не изпращат SMS.

Поръчката е за 15$ и SMS-а трябва от моята банка да дойде.До сега винаги съм получавал при каквото и да е движение по сметката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Транзакцията в банката може да се отрази чак след 1-2-3+ дена, така че ако до сряда няма нищо, тогава пак си провери статуса на поръчката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ivan_pop написа:

На този линк има много неща които съм поръчвал преди.

Последното е от лятото на 2019г.

Това което поръчах сега го няма там.

Изчакай няколко часа за всеки случай. И ако го няма в списъка след това, значи поръчката не е осъществена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

Транзакцията в банката може да се отрази чак след 1-2-3+ дена, така че ако до сряда няма нищо, тогава пак си провери статуса на поръчката.

До сега, винаги след като съм плащал през нета с картата или съм внасял пари в сметката, SMS-а е идвал не по-късно от 10 мин. след операцията.Освен ако няма някакви промени в банката, ще проверя след 3-4 дни какво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста късно се включвам и вероятно проблемът е разрешен. Аз като пазарувам от алиекспес винаги следя статуса от Accounts-My orders-Order Status. Там съвсем подробно пише състоянието,  проверка на плащане, платен, изпратен и т.н/ в много свободен превод/. В различните ми карти по различен начин се отразява плащането. Обаче в онлайн банкирането веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.03.2020 г. в 20:10, stanpet написа:

Доста късно се включвам и вероятно проблемът е разрешен.

Това не ми е проблем но няма развитие.Минаха 4 дни и никакво развитие.Предполагам не работи Алито!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.03.2020 г. в 21:03, ivan_pop написа:

Това не ми е проблем но няма развитие.Минаха 4 дни и никакво развитие.Предполагам не работи Алито!

Споко .Вчера направихме една поръчка от там. И все още няма SMS.

Може би е проблем при нашите банки според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, oic написа:

Споко .Вчера направихме една поръчка от там. И все още няма SMS.

Може би е проблем при нашите банки според мен.

Като вляза в My Orders в сайта, поръчката я няма.Освен това като вляза в банката, няма направено плащане от сметката.

При Вас каква е ситуацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неудобно ми е да пиша колко поръчки имам от aliexpress, но никога не ми се е случвало поръчката да е в състояние "Order Paid", а да не ми се е отразило в онлайн банкирането и обратното, да ми е изведена сумата, а пък състоянието на поръчката да е "' Waiting Payment". Нещо не се е случило в трансфера, и според мен нищо не си купил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...