Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 9 минути, mamarmela написа:

За мен е нормално, не ми се беше налагало никога да шиша тази дума,

Нормално - да - шишай си я думата. :)

А иначе - да, за теб е нормално да квичиш и да грухтиш, нормална е помията човешка, но за теб тя е просто местообитание - за бактериите, най-вече.

===========

В цялата тая простотия, дето я изпражняваш, единственото полезно нещо е че те провокирам да подаваш примери за "призрак" и "дух". Все пак дори неграмотна тема като тая, барабар с автора й - е начин някой да напише нещо си по тоя въпрос. Така, ти чудесно кълвеш на заложеното - като от учебник. Виртуалните призраци не им е нужен плажа, те само си сънуват че са дракони и създават вселени, разобличават лъжите и заблудите...

Какво стана с останалите отворковци - нали някой се плясна по главата че "чак в трета страница "СМЕ" се били сетили за" основното, заради което тук се кудкудякаше? За друго - сетиХте ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _ramus_ написа:

Нормално - да - шишай си я думата. :)

А иначе - да, за теб е нормално да квичиш и да грухтиш, нормална е помията човешка, но за теб тя е просто местообитание - за бактериите, най-вече.

===========

В цялата тая простотия, дето я изпражняваш, единственото полезно нещо е че те провокирам да подаваш примери за "призрак" и "дух". Все пак дори неграмотна тема като тая, барабар с автора й - е начин някой да напише нещо си по тоя въпрос. Така, ти чудесно кълвеш на заложеното - като от учебник. Виртуалните призраци не им е нужен плажа, те само си сънуват че са дракони и създават вселени, разобличават лъжите и заблудите...

Какво стана с останалите отворковци - нали някой се плясна по главата че "чак в трета страница "СМЕ" се били сетили за" основното, заради което тук се кудкудякаше? За друго - сетиХте ли се?

Внимание ли търсиш, да ти обърна ли малко внимание, да не се чувстваш хептем изолиран, въпреки карантината в момента. Ти с вечна житейска карантина. Ама давай, ако те вълнува нещо, тук съм. 

Казвай каквото имаш да казваш? Какво викаш за втората дума каза, че ми стана интересно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...