Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

Наистина ли сме идиоти, или нация с проблеми в мисленето?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

За какво става дума ли? Ами за последното "откритие" 

2140585716_-1.jpg.492bc02c802fb1c3bfb7ca9deec85e64.jpg

Цитат

"До 250 души да се ограничи публиката за спортни мероприятия", каза още той и допълни, че дава възможност местните власти да предприемат по-строги или по-леки мерки.

Блиц

Не можем да се откажем от спортни срещи, кино и театър! Те са много важни неща в нашия живот особено сега! Някой даже протестират! То и италианците протестираха преди месец и резултата не закъсня! Какво е това? Човешка тъпотия, неграмотност, безхаберие...какво? Как може да се квалифицира, като какво? Децата да вървят на училище, а малките на градина да разнасят заразата! Да пазим възрастните! Дядовците и бабите! Ами нали децата главно се гледат от дядовците и бабите бе идиоти! И никой от "журналистите" не зададе тия въпроси! Важно е да се пише, да се ходи на театър, на кино, на спортни състезания...Какво ни интересува! Е, ако се разболеем после ще има...абе вашата......мръсна!

Що за нация сме?

И това са хора на които разчитаме да ни опазят? Дали?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е само тук. Навсякъде е. Просто в други страни не се демонстрира толкова открито, щото се бие през пръстите с тлъсти глоби и дори по НК. Макар че, навсякъде като предозират с наркотиците и малкото останал мозък на стадото изключи от реалността поради паника и следват излагации. Няма то Франция, Англия, сащ. Навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои хора да ни опазят?

Аз нещо не схващам темата...

А и "Блиц" не ми е от най-добрите примери- да не напиша антипример- за статии и журналистика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, sliderum написа:

Навсякъде е

Не е! Има дисциплинирани нации!

преди 30 минути, Maleficient написа:

А и "Блиц" не ми е от най-добрите примери

Тук не става дума за БЛИЦ, а за пресконференция излъчена по държавната телевизия! Просто е публикувано в БЛИЦ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Не е! Има дисциплинирани нации!

Тук не става дума за БЛИЦ, а за пресконференция излъчена по държавната телевизия! Просто е публикувано в БЛИЦ. 

Пак не ми е ясно. За какво е недоволството ти? Че хората искат да ходят на театър, и че няма гаранция, ако някой клиент на заразената от Илиенци е решил да се качи с теб в асансьора, а ти няма какво да направиш.

Така хем негледали театър, хем болни.

Мерките не са отговорност само на управляващи и епидемологични консултативни съвети, а на всички хора.

За това не мога да схвана, кое е предизвикало да бъдеМ нарачени "идиоти"?

Темата какво ще установи конкретно, което не може да се обсъди във вече пуснатата от Карабойчев тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Що за нация сме?

Ако не бяхме такива нямаше да сме до това дередже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Що за нация сме?

И това са хора на които разчитаме да ни опазят? Дали?

искам да те попитам, днес какъв враг има капитализма?
събрания и протести - събирания на много хора на едно място, са забранени заради корона вирусът, което за мен означава едно
падане на жизнения стандарт в световен мащаб и завръщане на наемните роби с пълната сила на робството
богатите стават все по-алчни, а бедните обедяват все повече...за мен лично, това е корона вирусът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Така хем негледали театър, хем болни.

Ти изобщо гледала ли си пресконференцията, или пишеш на изус? Не е ли абсурдно, че хем искат да пазят възрастните, и хем разрешават училища и детски градини? Чак когато пламнело щяли да ги затворят! Ами то като пламне, знае ли се вече тия деца къде  и при кого са ходили? Хеле пак бабите и дядовците, дето си гледат внуците , но трябвало да ги пазим! 

Дали разбра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

искам да те попитам, днес какъв враг има капитализма

Починалите към коя категория ще ги сложиш? Бедни или капиталисти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Починалите към коя категория ще ги сложиш? Бедни или капиталисти?

починалите са много повече по други причини
а не се и съмнявам, че няма начин да не измислят още някой вирус за масово поразяване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Hristo52 написа:

Ти изобщо гледала ли си пресконференцията, или пишеш на изус? Не е ли абсурдно, че хем искат да пазят възрастните, и хем разрешават училища и детски градини? Чак когато пламнело щяли да ги затворят! Ами то като пламне, знае ли се вече тия деца къде  и при кого са ходили? Хеле пак бабите и дядовците, дето си гледат внуците , но трябвало да ги пазим! 

Дали разбра?

училища и детски градини са затворени.

Не, не разбрах. Кой не е опазен? Децата?

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Ако не бяхме такива нямаше да сме до това дередже!

какви сме? По-конкретно, моля?

Вие като Министър на здравеопазването, какви мерки щяхте да предприемете? за тези идиоти, на които им се ходело на театър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

Вие като Министър на здравеопазването, какви мерки щяхте да предприемете?

Затварям всички публични изяви, и да се оплакват на кого искат. Тоя народ разбира само от бич в главата и ще правиш каквото ти кажа а не каквото искаш! Тая "демокрация" прояде мозъците на много, въобразиха си, че могат да си правят каквото поискат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hristo52 написа:

Затварям всички публични изяви, и да се оплакват на кого искат. Тоя народ разбира само от бич в главата и ще правиш каквото ти кажа а не каквото искаш! Тая "демокрация" прояде мозъците на много, въобразиха си, че могат да си правят каквото поискат!

В общи линии е точно така.

Продължавам да не разбирам недоволството Ви от какво и от кого е?

Кой е правил каквото си поиска?  Къде?

Обяснява се, че навсякъде мерките за сигурност са повишени, ама ей така, какво толкова да има още една тема, в която да се пише, колко сме зле, пък демокрацията, пък комунистите и Иван Костов...

Пишете си, но не ми се репчете все едно сте ми даскала по физическо страдащ от махмурлук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, barbuncela написа:

Има дисциплинирани нации!

Изброй ги по име, пък ще видим какво ще покаже, след като аз и колегите потърсим примери колко са дисциплинирани ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко: Заглавието е страшно обидно! Необосновано и ...

вече има тема по контекста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Заглавието е страшно обидно! Необосновано и ...

Ти да видиш! Рече и отсече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

Ти да видиш! Рече и отсече!

Да. Мисля го. Вие, ако се считате за идиот, аз не се.

И понеже е така, мисля повече да не отговарям в тази ...обидна и неясназакакво тема.

Моля, да не ме цитирате, дори от това да зависи живота Ви. Мерси за разбирането!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

обидна и неясназакакво тема.

То и никнейма ти може за някой да е обиден, а?  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ас пъ си признавам, че нямам  проблем с мисленето, штот съм си просто идиот

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е много се обиждате бе!?  Попитах дали е така , а не че сте! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Попитах дали е така , а не че сте! 

имаш някакви съмнения ли?
:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Е много се обиждате бе!?

Хахаха! Българинът е обидчив, особено от истината!  :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България поне опит с уседналостта. Може като едно време с жителството да се направи. КПП във всеки един град. За да се напуска един град и да се отиде в друг - да има причина.

Да се върне старото хубаво време на СССР и жителството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вземем дружно да си сложим в подписите обявление че сме идиоти и да няма нужда от такива теми. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ходете на събирания. До 250 човека не било страшно казва човека, не че някой не може да ти се изкиха в лицето! Миналата седмица в метрото една баба че кихнала жената я свалиха от метрото в паника! До 250 човека няма страшно споко! Казаха специалистите! Успех!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...