Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

zonaxxx1

Торенти, какво е супер потребител, какви са ползите от това и как се става супер потребител

Препоръчан отговор

Торенти,какво е супер потребител,какви са ползите от това и как се става супер потребител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползи от това няма, откак се наложиха магнитните връзки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

причината да направя таази тема е че някой торенти ги свалям с Kb/s   други ги свалям с Mb/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая, нали се сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, като ще ставаш поданик на някоя африканска бананова република ;) , вземи си прочети правилата за пребиваване там. И "фа-кю"-то също :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента се пробвам да свалям с магнитна връзка но нищо не свалям. пуснал съм  3 филма и не започва свалянето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой е торента, който искаш да рекламираш и колко струва да бъдеш супер потребител на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Приятел, като ще ставаш поданик на някоя африканска бананова република ;) , вземи си прочети правилата за пребиваване там. И "фа-кю"-то също :) .

нещо не ти схванах изречението,да не си объркал темата

току-що, Myanmar написа:

И кой е торента, който искаш да рекламираш и колко струва да бъдеш супер потребител на него?

неее аз незнам какво е супер потребител.искам програма влизам в арената свалям ,искам филм ...арената...свалям .не рекламирам нищо.видях накой потребители да пише "супер потребител" и ми стана любопитно какво е тва и може ли да ми ускори скороста на сваляне на файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

То си го пише на сайта им *****

Реално няма никакво значение с това с каква скорост ще теглиш, ако няма сийдъри може и изобщо да не почнеш да теглиш.

Редактирано от darkterminal
Нерегламентиран линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да станете Супер Потребител трябва да имате регистрация от поне 30 дни, минимум 30GB Качено и минимален коефициент 1.05

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, zonaxxx1 написа:

видях накой потребители да пише "супер потребител" и ми стана любопитно какво е тва и може ли да ми ускори скороста на сваляне на файловете.

Не може. Пише го на сайта им:  *******

ined ме е изпреварил.

Редактирано от darkterminal
Нерегламентиран линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, DarkEdge написа:

За да станете Супер Потребител трябва да имате регистрация от поне 30 дни, минимум 30GB Качено и минимален коефициент 1.05

но не съм супер потребител

bandicam 2020-03-12 18-24-42-409.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, zonaxxx1 написа:

Шом не си супер потребите, няма да можеш да се ожениш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ma_ri написа:

е Мара Шепова ми навита така че не се претиснявам за тва🤪cool down benjamin flores jr GIF by Nickelodeon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

И това е повод за притеснение....за салама,за истината ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, zonaxxx1 написа:

bandicam 2020-03-12 18-24-42-409.jpg

в предишен пост, съфорумците ти написаха, че съотношението качено/свалено, трябва да ти е най-малко 1.05
при тебе е 0,13
демек трябва да си качил повече гъби отколкото свалил за да имаш голям коефициент
много сваляш ве, сваляч такъф
никъф тъ нема в качването
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ma_ri написа:

Големото пък важно! Едно женене! Май, по-добре ще си е да не става супер юзър в такъв случай!

преди 1 час, zonaxxx1 написа:

е Мара Шепова ми навита така че не се претиснявам за тва🤪

Отлично Юнак! Дръш фронта и не им се давай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zonaxxx1 написа:

е Мара Шепова ми навита така че не се претиснявам за тва🤪cool down benjamin flores jr GIF by Nickelodeon

Айде, още един спечелен в отбора на спамаджиите!

Изгубен, изгубен исках да напиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, дръндю написа:

в предишен пост, съфорумците ти написаха, че съотношението качено/свалено, трябва да ти е най-малко 1.05
при тебе е 0,13
демек трябва да си качил повече гъби отколкото свалил за да имаш голям коефициент
много сваляш ве, сваляч такъф
никъф тъ нема в качването
:giggle1:

и как да кача, всичко е автоматично аз нищо не барам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, zonaxxx1 написа:

и как да кача, всичко е автоматично аз нищо не барам.

Ако някой потърси нещо, което ти имаш, той ще го вземе от теб. За него е сваляне за теб е качване. Програмата сама го прави, стига да е включена, разбира се, и торента да не е спрян. От теб не се иска нищо.

https://bg.wikipedia.org/wiki/BitTorrent

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, zonaxxx1 написа:

Е, и? Не покриваш изискванията - не си сийдвал достатъчно дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се напъвате магнитни никой тракер няма да отчете нищо. И не сваляте оттам, а от другите потребители. Ако само дърпате скоро няма да можете да го правите, поне не и с добра скорост. Торент обменът се крепи на сийдващите потребители. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, zonaxxx1 написа:

... да пише "супер потребител"... и може ли да ми ускори скороста на сваляне на файловете.

Няма да ти ускори скороста на сваляне тази титла.Скороста зависи от броя на сийдърите,пиърите на дадения торент.От настойки на уторент и разбира се твоята интернет скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Ако само дърпате скоро няма да можете да го правите, поне не и с добра скорост.

Това не е вярно.

преди 1 час, Филипов написа:

Ако се напъвате магнитни никой тракер няма да отчете нищо.

Много важно уточнение, което пропуснахме. За да ти отчете рейтинга качване, трябва да си свалил торента не магнитно, ами по традиционния начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Имам много странен и изнервящ проблем при свалянето на торенти с програмата Uttorent !!! Значи всеки път като тръгна да свалям нещо ми отваря в браузера нов прозорец в който пише :
      uBlock Origin предотврати зареждането на страницата:
      http://cdn.bitmedianetwork.com/
      Блокиращ филтър
      ||bitmedianetwork.com^
      Намерен в: Peter Lowe’s Ad and tracking server list
      Каквото и да правя немога да вляза в този сайт всеки път блокира Така ... ако някой случайно знае какъв е този сайт cdn.bitmedianetwork и защо всеки път като ме тегля нещо ме праща към него ... нека да ми пише да обясни и ако има някво решение да спре да се показва всеки път като свалям нещо Мерси Предварително 

• от Метин Шабан
      Здравейте , проблема ми е доста сериозен , от много години вече съм клиент на един интернет доставчик който не съм сменял. Скоростта с която съм теглел през годините е била най малко с 7мб/с , а най-много с 11мб/с . От няколко дена като пробвам да си дръпна нещо от замунда чрез Utorent тегленето започва , програмата се наема и стига долу-горе до 8мб/с след което следва спад на скоростта достигащ до 1KB/s . Пробвах да презапиша програмата , изтеглих и  BitTorent и с него същата работа , рестартирах си PC (по принцип ми е на "спящ режим" и вика да пробвам с рестарт), изключвах от тока switch-a , извадих му кабелите  към ТВ и към PC и отново ги свързах и пак не става ! До сега този проблем съм нямал ,за пръв път се появява. След като прочетох 1-2 теми в едната (сходен проблем но не същият) бяха дали като причина HDD-то , Вие как мислите дали то е проблема ?
      Ето го хард диска : ATA WDC WD5000AAKX-0 SCSI Disk Device  (500 GB, 7200 RPM, SATA-III) сравнително нов е , старият ми направим проблем и беше в гаранция и ми го замениха с този който е на д/г 1 година.
    • от Pinteresting
      Здравейте.
      Не знам темата дали ми е в правилния раздел,но се отнася за игри-извинявам се на модераторите.
      Вчера реших да си сваля една игра пуснах да се сваля,след 5 минути погледнах в Utorrent още не е станало на 1%.Свалих си Bitcomet да пробвам през него да я сваля и от там не стана.Рестартирах си компютъра пак не стана,за това се обръщам към вас не ми сваля и филми абсолютно нищо.Благодаря предварително.
    • от vladimirdimov1
      Здравейте колеги. Надявам се темата да е за тук.
       Проблемът е следният.
      Когато реша да свалям програми (скайп, торент клиент, флаш плеър и.т.н.) независимо дали е чре торент клиент или от браузера - стигат до 99,9 % и спира. Понякога се свалят, но на последак много рядко.
      Операционна система -ХП
      Случва ми се и на прясно инсталирана операционна система
      не използвам антивирусна!
      Може ли някой да помогне
    • от kakoytou
      Здравейте на всички!

Току-що изгледах прясно-прясно излeзлият документален филм - "TPB - AFK"
      Лично на мен филмът ми хареса доста, добре беше направен, проследяваше историята през годините и най вече показва как малцина се опитват да се изправят срещу големите корпорации в защита на свободата в интернет. Интересно ще ми е и вие да си споделите мнението, ако сте го гледали разбира се. Филмът може да се гледа в youtube, както и може да се свали напълно безплатно (досещате се откъде ). Мисля, че подобни хора заслужават подкрепата ни! 
      Смятам, че може би няма човек, който да не е запознат с точно този сайт и да не го е посещавал и/или теглил нещо от там поне веднъж. Ще се радвам, ако темата ви хареса и споделите мнение по нея.
  • Дарение

• Добави ново...