Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми програма, показваща парцели, имоти и ниви в реално време, няма значение дали е платена, благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко по конкретно?

Ако става дума за карта, картата на гугъл показва всичко, вече ако идеята за нещо по детайлно в аграрна насока, не съм чувал за подобни програми или карти, но ако има това ще да е добре да се попитра в съответната институция за съответния регион.
Вече ако говорим за собтвеност и т.н. тия неща се търсят в съответната община, мисля звеното се казвапе нещо като "поземлена комисия".
Спирам да гадая, дайте повече информация за да може да ви се помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива неща като това, но не може да командваш самите сателити. Симулира се частично, насложено изображение, все пак се сещаш, че с един сателит не се вижда цялата планета.  За истински реалновремеви изображения от сателити на обекти по  желание на клиента, се плаща и то много сериозни пари.

ПС. Не показва разграфени парцелите, то и тия неща с кадастъра също не са в реално време. Няма да видиш цъфнали ли са дърветата.

Ох, сега видях секцията, търси се за телефон. Не знам дали кое и как работи на телефон от предложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Може ли малко по конкретно?

Ако става дума за карта, картата на гугъл показва всичко, вече ако идеята за нещо по детайлно в аграрна насока, не съм чувал за подобни програми или карти, но ако има това ще да е добре да се попитра в съответната институция за съответния регион.
Вече ако говорим за собтвеност и т.н. тия неща се търсят в съответната община, мисля звеното се казвапе нещо като "поземлена комисия".
Спирам да гадая, дайте повече информация за да може да ви се помогне.

Трябва ми програма, показваща имоти, парцели, дървета, ниви, полета, в реално време. 

Тоест, да мога да видя дали нивите са посяти, дърветата цъфнали и така нататък. 

И да не е в реално време, но поне да се опреснява на няколко дни поне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова животно няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Raze написа:

Такова животно няма.

Има такава ,но я ползват в офисите за замеделските земи.Тези, които работят там си ги ползват и в къщи /криминално/. С такъв човек трябва да се свържиш иначе услугите при тях са платени.То и по-горе те прашат там  със заплащане ,разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...