Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Отвори ми се възможност да избирам между горе посочените модели, но нещата, които чета са ту клонящи към единия ту към другия. В момента ползвам Redmi Note 6 Pro и ми се отвори възможност ако искам да го заменя с Mi A2. Версията на Note 6 Pro e 32/3, а на Mi 2 е 32/4. Бих искал да кажа, че за мен дали телефона ще е с Miui или чист андроид не играе никаква роля. По-скоро нещото, което би ме накарало да избера Note 6-та е, че има sd слот, а Mi A2 няма такъв. Все пак искам да чуя и мнения от собственици и на двата телефона, за да добрия реална представа кой е по-добрият избор.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mi A2 е с малко по-добър процесор и 1GB повече RAM, но няма слот за карта памет, което може да е голям минус, така че ти трябва да си прецениш дали 32GB ти са достатъчни. Само с този телефон ли можеш да го замениш? Ако можеш да доплатиш и да вземеш note 7 64/4, ще си по-доволен в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Mi A2 и съм доволен. Но, ако можеш да доплатиш и си вземеш нещо от 2019г. ще е по-смислено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглеждат почти идентични, може би защото са от пуснати по едно и също време и с почти идентични цени. Mi A2 няма  3.5 аудио жак, няма радио и слот за карта памет/ аз на моята съм натъпкал книги и музика/, освен това има и само 3000 mAh батерия. А разликата и камерите, процесора и др. няма да усетиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Mi A2 е с малко по-добър процесор и 1GB повече RAM, но няма слот за карта памет, което може да е голям минус, така че ти трябва да си прецениш дали 32GB ти са достатъчни. Само с този телефон ли можеш да го замениш? Ако можеш да доплатиш и да вземеш note 7 64/4, ще си по-доволен в бъдеще.
Това ми предлагат, не става дума за заплащане, а да си дам моя в замяна на Mi A2, казват, че с чистия андроид и един гб повече рам нещата ще са в пъти по-плавни. И каква е разликата между snapdragon 660 iи 636.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Simeon Hadjidimitrov написа:

Това ми предлагат, не става дума за заплащане, а да си дам моя в замяна на Mi A2, казват, че с чистия андроид и един гб повече рам нещата ще са в пъти по-плавни. И каква е разликата между snapdragon 660 iи 636.

https://www.notebookcheck.net/636-vs-660_9956_9944.247596.0.html Ето ти съпоставяне между двата процесора. Според мен повече ползва ще видиш от повечето RAM. Въпросът е в замяна на твоя ти ще получиш нов този телефон или втора употреба и ако е втора употреба сигурен ли си, че телефонът е функционален? Аз отново държа да отбележа, че основният минус на другия телефон е липсата на слот за карта памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...