Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Заглавието изглежда стряскащо знам. That's why it is.

Имах около четвъртинка кайма завоняла, изхвърлих я. След това отворих още една четвъртинка и тя беше завоняла, но на втората изпих част от сокът и, пробно. Около една глътка имаше. 

Възможно ли е до утре да ми има нещо ? Каймата беше развалена, определено.

Личният не работи, само ЦСМП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изглежда и неразбираемо, защото думата не се пише така , а отравяне, но се досетих.

Не знам честно казано, никога не съм пила сок от кайма, но мисля че количеството е твърде малко за да стане нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Ами изглежда и неразбираемо, защото думата не се пише така , а отравяне, но се досетих.

Не знам честно казано, никога не съм пила сок от кайма, но мисля че количеството е твърде малко за да стане нещо.

смърт за пиячите на сок от завоняла кайма пробно 

голямо е количеството  

бактериите не се виждат с просто око 

а става въпрос за глътки некви 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой нормален човек ще пие сок от кайма? Само олигофрен би го направил. Каймата няма сок. Хората са умирали като са яли сурово месо. Винаги трябва да се кара през термичното, за да се утрепат бактериите. Преди години една котка се беше докопала до сурова кайма. Ами замина си бързо след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обиколи магазините и си купи повечко тоалетна хартия, пробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.03.2020 г. в 9:38, Eclipse2G написа:

Кой нормален човек ще пие сок от кайма? Само олигофрен би го направил. Каймата няма сок. Хората са умирали като са яли сурово месо. Винаги трябва да се кара през термичното, за да се утрепат бактериите. Преди години една котка се беше докопала до сурова кайма. Ами замина си бързо след това.

Ако темата беше стандартна, рутинна и знаех последствията, нямаше да питам по форум ?

Описал съм 10 пъти в описанието - стана неволно. Като съм допълнил, че е след втората четвъртинка. 

Затова питам и по форуми, защото съм пуснал темата и късно вечерта. Лекари няма работещи /ОПЛ/ , личната няма как да ми вдигне по това време /а и не съм луд/ . 

Нещата които казваш ги знае и 5 годишно дете. И какво от това ? Решение написал ли си ? 

Масово забелязвам хора тук се правят на "умни" , правят се на интересни. Преди не беше такъв форум.

Ако си бяхте писали и местоадресите, цена нямахте да имате. Все пак редовно пътувам, а и не ми е проблем да се поразкарам. Голямо блато се превърна интернета в 21 век... Малко слънчева светлина да виждате не е излишно...

на 15.03.2020 г. в 1:37, Mediterranean написа:

Значи не се пише "отравяне" , а пак "отравяне"  ? Има огромна разлика ? 

На очен ходил ли си ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Staseka7777 написа:

Нещата които казваш ги знае и 5 годишно дете.

5 годишно дете знае, че сурово месо не се яде.

5 годишно дете знае, че месото не пуска сок.

5 годишно дете знае, че сок може да изкараш само от плодове и зеленчуци.

Отивай на лекар, тука не сме такива. И си сложи маска, че върлуват бацили.

PS: Другия път опитай течен препарат за съдове и пак пусни тема.

PS2: Каймата и други малотрайни продукти, слагай в камерата. Дълбоко замръзени, имат по-голям срок на годност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...