Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Аз съм 14 годишен привърженик на компютрите и програмирането. До сега учих главно C#, в училище също го уча, не че ще ме научат на нещо там. :D Не ми върви много с този програмен език и мисля да го сменя. Но с кой да го сменя? (имам предвид кой да почна да уча главно, знам че мога да уча няколко, но предпочитам 1 главен) Кой бихте ми препоръчали? Прочетох, че най-лесно се научавал JavaScript, за сега съм се ориентирал към HTML, но очаквам вашите мнения. И моля вашото предложение да е свързано с поне един от C#, HTML и JavaScript.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, RxC001 написа:

Здравейте! Аз съм 14 годишен привърженик на компютрите и програмирането. До сега учих главно C#, в училище също го уча, не че ще ме научат на нещо там. :D Не ми върви много с този програмен език и мисля да го сменя. Но с кой да го сменя? (имам предвид кой да почна да уча главно, знам че мога да уча няколко, но предпочитам 1 главен) Кой бихте ми препоръчали? Прочетох, че най-лесно се научавал JavaScript, за сега съм се ориентирал към HTML, но очаквам вашите мнения. И моля вашото предложение да е свързано с поне един от C#, HTML и JavaScript.

Здравей!

Може да го замениш с JavaScript,той е много по-добър и лесен от предните два!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз много се двумях към него. Благодаря за съвета! Ще опитам с него. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще учиш JavaScript е добре да направиш комбинацията HTML + CSS + JavaScript. Ще ти е от полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз викам първо набързо HTML да го усвоиш и после по желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RxC001 написа:

Не ти ли върви C# нищо няма да ти върви. А HTML дори не е програмен език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Myanmar написа:

Не ти ли върви C# нищо няма да ти върви. А HTML дори не е програмен език.

Без С шарп може, ама без Javascript  HTML и CSS не може.

Клиентския код навсякъде е само на джаваскрипт. В комбинация с HTML и CSS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Myanmar написа:

Не ти ли върви C# нищо няма да ти върви. 

Ама той се е регистрирал тука за да ни се похвали, че се интересува от самоубийство всъщност, а Ц-то е само повод за представяне на идеите му.
А дали това не е ник клонинг на крематориумката, питам се аз . Тя така и така сама си казва че се чувствала като Томбой, та може и да ни се представя като пубер. За разнообразие, да ни види колко ни е акъла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Какви глупости пишеш бе ******?! Не съм ти там каквото ти викаш, мога си пиша каквото желая. Тъйче аре дърпай...

Редактирано от darkterminal
Няма нужда от подобни грубости... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Езика няма абсолютно никакво значение, ако не разбираш C#, то няма да разбираш и Java и JavaScript и Python и всеки един друг език, понеже нещата са горе-долу еднакви. Все пак както са ти казали JavaScript + HTML + CSS ти ги искат почти навсякъде, в комбинация с Java или C# отделно + MySQL или друг вид база данни и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...