Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте  детето ми постави шаблон на телефона и го забрави направих му хард ресет но ми изисква акаунт на Google но той не помни регистрацията опитах всички методи който са във Youtube нито 1 не работи защото е със последна версия на защита U3  флашнах телефона  пак ми изисква акаунт модела на телефона е Samsung A10Fn ето това е е версията на андройда работещ във момента A105FNXXU3ATA1 за целта ми трябва Combination file за да флашна през odin за Factory Binnary от там да го оправя но ми дава грешка постояно один за целта ми трябва по стара версия на андройда която е 2019 за да го отключа със сим карта метод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лично да ти обясна иначе в сервиз и от 50-80лв.Колега и с този софт какво правим?Downgrade който ще е неуспешен и телефона остава заключен и пак опира до FRP ;) .И при този софт става със сим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...