Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

1 прикачен файл
(~ 213,44 KB)
|
Запази в DOX
Защитен от вируси с
NOD32
213,44 KB
договор ...
...2020.doc
DOC
Изтегли

Във връзка с неизпълнение на задълженията Ви, Ви отправям настоящата покана за доброволно изпълнение на задълженията Ви.

При липса на доброволно изплънение, ще бъдат предприети необходимите процесуални действия и ще бъде сезиран компетентния съд.

Научете подробностите в приложението.

С Уважение,

адв. Цветелина Ташкова
Цветелина Ташкова ([email protected])

От това име получих по-горния текст. Не отворих прикрепения файл, защото получих съобщение, че съдържа вирус. Името и нищо в писмото  не ми е познато. Електронния адрес не е валиден (не можах да напиша отговор). Не намерих адвокат с това име. Има някакви фондове и фирми с подобни имена , но нищо точно с посоченото в скобите. Объркана съм. Все пак аз съм на 70. Помолих за съдействие администрацията на АБВ.

Какво трябва да предприема ?

Редактирано от DIMITRINA PEHLIVANOVA
Допълних текста. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто изтрийте писмото от пощата си.
И в никакъв случай не отваряйте прикачения файл! Изтрийте го.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, DIMITRINA PEHLIVANOVA написа:

1 прикачен файл
(~ 213,44 KB)
|
Запази в DOX
Защитен от вируси с
NOD32
213,44 KB
договор ...
...2020.doc
DOC
Изтегли

Във връзка с неизпълнение на задълженията Ви, Ви отправям настоящата покана за доброволно изпълнение на задълженията Ви.

При липса на доброволно изплънение, ще бъдат предприети необходимите процесуални действия и ще бъде сезиран компетентния съд.

Научете подробностите в приложението.

С Уважение,

адв. Цветелина Ташкова
Цветелина Ташкова ([email protected])

От това име получих по-горния текст. Не отворих прикрепения файл, защото получих съобщение, че съдържа вирус. Името и нищо в писмото  не ми е познато. Електронния адрес не е валиден (не можах да напиша отговор). Не намерих адвокат с това име. Има някакви фондове и фирми с подобни имена , но нищо точно с посоченото в скобите. Объркана съм. Все пак аз съм на 70. Помолих за съдействие администрацията на АБВ.

Какво трябва да предприема ?

Моето предложение: Изтривате внимателно и ВЕДНАГА писмото с прикачените файлове и дай Боже да не сте ги отваряла.

Ако впоследствие получавате такива писма от банки или такива "адвокати" процедурата е същата. Триете, без да се притеснявате.

Ако имате задължения, то непременно ще получите  известия от районния съд, като известие, към което трябва обезателно да имате  лист със заглавие  "ВЪЗРАЖЕНИЕ " и такъв на който е написана точната дата  на поканата връчена Ви при документите.

Въобще не се притеснявайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та да й се пълни спам папката...И да си запази изтегления файл, да?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПАМ папката се трие сама на 7 дена, ако не се лъжа.

Аз лично си пазя всички "важни" договори в папка Virus :)

Все пак някой се е потрудил да ми пише, не е културно просто така да забърсвам неговия труд ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък,преди да го изтрия,копирам адреса,от който е изпратен и го добавям в настройки-защита от спам-блокиране на адреси или домейн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, emil644466 написа:

аз пък,преди да го изтрия,копирам адреса,от който е изпратен и го добавям в настройки-защита от спам-блокиране на адреси или домейн.

Каква е ползата? 99% от тях ползват временни пощи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, DIMITRINA PEHLIVANOVA написа:

Все пак аз съм на 70

Понеже вече не им минава номера,с изнудванията по телефона,минаха на писма по имелите.Аз пък получих следното,,Аз съм хакер.Имам достъп до всичките ти устройства,камери микрофони .Знам за теб всичко ..." и цитира куп неща които,не се отнасят за мен.След това нагло е дал номер на сметка в  bitcoin,където трябва до утре да съм внесъл 960 долара,за да не си изпълни заплахите.Накрая дал линк,къде да си регистрирам bitcoin,ако съм нямал.Изтрих писмото.Минаха месеци от тогава.Бях го забравил,но като прочетох тази тема,си го спомних.Така че триеш и не да не ти пука.Ако някой има нещо,за което трябва да те уведоми или връчи документ,то става официално с куриер,на адреса ти,срещу подпис...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Димитър 59 написа:

Понеже вече не им минава номера,с изнудванията по телефона,минаха на писма по имелите.Аз пък получих следното,,Аз съм хакер.Имам достъп до всичките ти устройства,камери микрофони .Знам за теб всичко ..." и цитира куп неща които,не се отнасят за мен.След това нагло е дал номер на сметка в  bitcoin,където трябва до утре да съм внесъл 960 долара,за да не си изпълни заплахите.Накрая дал линк,къде да си регистрирам bitcoin,ако съм нямал.Изтрих писмото.Минаха месеци от тогава.Бях го забравил,но като прочетох тази тема,си го спомних.Така че триеш и не да не ти пука.Ако някой има нещо,за което трябва да те уведоми или връчи документ,то става официално с куриер,на адреса ти,срещу подпис...

И аз го получих същия и директно го отсвирих...

Изпращача кефи обаче. Някой е имал акъл да купи/хакне някаква база, да организира комуникацията с хиляди кандидати за жертви, да сглоби що годе валиден сценарий, и накрая да напише:

my trojan will be destruct someself.

Жалки смешници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко извън темата - дайте алтернатвна поща на abv.bg

нещо българско пак моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно да напишеш българска поща и да прегледаш резултатите?

Всеки има различни вкусове.

А защо българска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Толкова ли е трудно да напишеш българска поща и да прегледаш резултатите?

Всеки има различни вкусове.

А защо българска?

и децата ми не искат пощи в абв та за това най вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

остави - прост въпрос прост отговор , а не сериал ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте преди няколко дни получих доста подробно съобщение че Гугъл променя своите условия за кой ли пореден път , обаче това което ми направи впечатление беше, че доста широко се акцентира  върху правата за интелектуалната собственост . Описва се как компанията може по свое усмотрение да премахне съдържание което прецени за такова увреждащо авторските права  и сродни на него , как без предупреждение може да преустанови услугите които предлага на даден потребител инт . И аз като повечето потребители използващи услугите на Гугъл като Google Drive , Picassa , Google Photos  и прочие се чудя сега след влизането в сила на тези промени може ли Гугъл да премахне от личния ми профил в GoogleDrive който използвам за собствена употреба снимки и видео което съм качел още преди години говорим за видео и снимки които съм качил от торенти и други подобни сайтове  ? Като искам да подчертая че не става въпрос за разпространение на такива материали в Интернет пространството а за личното им използване. Защото почти всеки в днешно време има качени подобни файлове в онлайн виртуални дискове и точно това е въпросът ми трябва ли всички да се притесняваме ,че съдържанието което сме качили в личните си профили на Гугъл Драйв , и Photos може просто ей така да бъде изтрито без предупреждение и да загубим цялата си информация ? 
    • от Gabriela Chakarova
      Здравейте,
      Преди около седмица фейсбук профилът ми беше хакнат. Сменена е не само паролата но и абв пощата с която се бях регистрирала, т.е. нямам никакъв достъп до профила си. Докладвала съм го над 20-30 пъти, но нищо. Писала съм мейли до фейсбук, също нищо. Проблемът е, че този който го е направил използва профилът ми, за да пише на голяма част от приятелите ми и да ги изнудва да изпращат смс-и с добавена стойност, като ги уверява, че по този начин ми помагат да спечеля някакъв си конкурс. Моля ви за помощ, вече не знам какво да правя😓🙏🏻

• от Inspired By You
      Здравейте,
      това нещо ми се случва за втори път, с втора поща. Не бях влизала определен период от време в пощата си и когато най-накрая го направих - вътре стои само един мейл за "Добре дошли". Каква е тази глупост, на човек може и 3 години да не влезне в дадена поща, но това не е причина да я трият. Естествено, звънях на нетинфо, но никой не вдига. С другата поща когато стана така им писах мейл, на който ми отговориха, че нямало как да ми изчезнат писмата и сигурно съм си ги изтрила сама... Въпроса ми е дали някой се е сблъсквал с такъв казус и успял ли е в крайна сметка да си върне мейлите? Имам много ценна информация, която по стечение на обстоятелствата остана само там...
    • Гост
      от Гост
      не знам как да започна, защото съм вбесен
      от втори състав на ТЕЛК Пловдив, твърдят, че са ми пратили две писма, а аз не съм получил нищо
      при запитване в пощата, ме препратиха към клон1, а от там ме връщат обратно при пощальоните и всички твърдят, че няма писма
      и сега съм притеснен, защото ми казаха че ще ми пратят писмо на 5.03, но не знам дали ще го получа
      та се чудя, ТЕЛК ли правят тези номера или поща Карлово
      дайте съвет какво да правя
      пп
      имам някакви съмнения в пощальона, тъй като от известно време, редовно получаваме писма от други адреси
    • от Костадин Данов
      Здравейте!
      Работя върху създаването на един уебсайт, собствен проект с програма "УебпейджМейкър" .
      Пълен аматьор съм и за това съм избрал тази програма и към момента ми харесват възможностите и начина по който се получават нещата. Главната цел на сайта е проучване дали услугата , която ще предлагам ще бъде търсена
      За тази цел обаче искам да направя бланка/пренасочване към поща, не знам как се нарича точно. 
      Идеята е следната: потребителя харесва това което вижда и иска да изпрати запитване , като в страницата искам да сложа полета за дата , име, имейл на потребителя и бутон "изпрати" , който аз да получа на имейла на страницата и съответно да му отговоря. Възможно ли е това да се направи с тази програма? Ако да- как? Ако не- здраве да е!
      Весели Празници!

• Дарение

• Добави ново...