Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Taner Rasim написа:

Знам че си работил във виваком, видя ли са ти сметката там, изпушил ми се виждаш,  тез оранжеви са много лоши нали?

:D

Все още работят във Виваком и не разбирам поста ти. Ще повторя пак каква стабилност очаква постващият, а заяждането въобще не ме интересува. Отдавна форумът спря да бъде това, което е. В следващият пост спокойно мога да постна мерките на една жена и всичко ще е точно. Та свиркай си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Все още работят във Виваком и не разбирам поста ти. Ще повторя пак каква стабилност очаква постващият, а заяждането въобще не ме интересува. Отдавна форумът спря да бъде това, което е. В следващият пост спокойно мога да постна мерките на една жена и всичко ще е точно. Та свиркай си.

Айде бе с теб да се заяжда някой, защо си въобразяваш че някой се заяжда с теб :D.

Виваком са ужасни мисля че са те изцедили.

Не искам да се повтарям с микротик HAP AC 2 .

Ще добавя аз, нещо поддържащо OpenWRT.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Taner Rasim написа:

Айде бе с теб да се заяжда някой, защо си въобразяваш че някой се заяжда с теб :D.

Виваком са ужасни мисля че са те изцедили.

Не искам да се повтарям с микротик HAP AC 2 .

Ще добавя аз, нещо поддържащо OpenWRT.

И това гарантира стабилност???? Интересно какво правим, ако има проблем с ел.захранвае, вътрешната мрежа не струва, ISP е проблемен, задклавиатурните устройства не знаят какво правят. Списъкът е безкраен. А кой ми е изпил мозъкът поне засега официално становище няма освен в твоите фантазии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

И това гарантира стабилност???? Интересно какво правим, ако има проблем с ел.захранвае, вътрешната мрежа не струва, ISP е проблемен, задклавиатурните устройства не знаят какво правят. Списъкът е безкраен. А кой ми е изпил мозъкът поне засега официално становище няма освен в твоите фантазии.

Във всяка тема ми изглеждаш вечно недоволен, Виваком ти е промил мозъка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Taner Rasim написа:

Във всяка тема ми изглеждаш вечно недоволен, Виваком ти е промил мозъка :D

Аз недоволен??Постващият има проблеми, а не аз. За 12 години в този форум не съм пуснал нито една тема за проблеми. Така, че твоя воля да си мислиш за мен каквото и както си пожелаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Аз недоволен??Постващият има проблеми, а не аз. За 12 години в този форум не съм пуснал нито една тема за проблеми. Така, че твоя воля да си мислиш за мен каквото и както си пожелаеш.

Много си кисел, усмихни се малко, дай по ведро.

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Taner Rasim написа:

Много си кисел, усмихни се малко, дай по ведро.

;)

Аз не съм кисел. Темата е за стабилна връзка, а не да си говорим вицове. Има отделен раздел за това нещо. Все едно в твоята тема за PBX централата да имаш още 20 мнения от типа гледай весело, кисел си, боли те главата или да ти постнат още хиляда глупости. Сега усещаш ли се??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Аз не съм кисел. Темата е за стабилна връзка, а не да си говорим вицове. Има отделен раздел за това нещо. Все едно в твоята тема за PBX централата да имаш още 20 мнения от типа гледай весело, кисел си, боли те главата или да ти постнат още хиляда глупости. Сега усещаш ли се??

Една връзка е стабилно толкова до колкото  е резервиран доставчика с линковете си, като при отпадане на някакви линкове в топологията на доставчика, така че потребителя да не усети прекъсване и с динамично маршрутизиране да го извади през друг път, рутира.

Все едно, просто не знам защо си се залепил за тая стабилност.

Като стане проблем доставчика си праща техниците да подновят падналият линк, суич, антена, рутер, или каквото имат като междинна връзка между тях и клиента.

Като му гледам скоростта, няма почти никакво значение какъв рутер ще си вземе.

Относно стабилност. 

Няма как някой да му я гарантира,  гаранцията е поддръжката, като стане авария да дойде някой до 2 часа и да възстанови комуникацията.

Потребителят може да знае за стабилност от други абонати на услугата в неговият периметър.

Или сам като смени няколко доставчика.

И прецени кои са без прекъсване и с по високи скорости, или пък ценово да си ги сравни.

Аз че обичам да спамя обичам , ама ти си си кисел бре :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Taner Rasim написа:

Една връзка е стабилно толкова до колкото  е резервиран доставчика с линковете си, като при отпадане на някакви линкове в топологията на доставчика, така че потребителя да не усети прекъсване и с динамично маршрутизиране да го извади през друг път, рутира.

Все едно, просто не знам защо си се залепил за тая стабилност.

Като стане проблем доставчика си праща техниците да подновят падналият линк, суич, антена, рутер, или каквото имат като междинна връзка между тях и клиента.

Като му гледам скоростта, няма почти никакво значение какъв рутер ще си вземе.

Относно стабилност. 

Няма как някой да му я гарантира,  гаранцията е поддръжката, като стане авария да дойде някой до 2 часа и да възстанови комуникацията.

Потребителят може да знае за стабилност от други абонати на услугата в неговият периметър.

Или сам като смени няколко доставчика.

И прецени кои са без прекъсване и с по високи скорости, или пък ценово да си ги сравни.

Аз че обичам да спамя обичам , ама ти си си кисел бре :D

ЕТО БРАВО!! Можело значи да дадеш професионален отговор, а не да ме заяждаш в 5 коментара!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Емил Костов написа:

Интересно какво правим, ако има проблем с ел.захранване

Купуваме скъп, голям и качествен UPS!

преди 56 минути, Емил Костов написа:

вътрешната мрежа не струва

Изграждаме качествена такава. Резервирана.

преди 57 минути, Емил Костов написа:

ISP е проблемен

Избираме различен от вивата! ;)

преди 58 минути, Емил Костов написа:

задклавиатурните устройства не знаят какво правят

Учим ги!

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 32 минути, Taner Rasim написа:

Аз че обичам да спамя обичам

Ти, общо взето, друго не правиш тук.
Което си звучи направо просташко!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, JKirilov написа:

Купуваме скъп, голям и качествен UPS!

Избираме различен от вивата! ;)

Учим ги!

...

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:offtopic_s:

преди 17 минути, JKirilov написа:

Купуваме скъп, голям и качествен

що не генератор?

преди 17 минути, JKirilov написа:

Що да не си купим направо ISP?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздел Хардуер - @Емил Костов има права тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...