Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кой DC клиент ми препоръчвате и защо? Пробвах доста последните дни и във всички се получават доста бъгове. Доволен бях от peerweb, но вече е Apexdc. С него също имах проблеми.. sad.gif

Редактирано от the_X_files (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кой DC клиент ми препоръчвате и защо? Пробвах доста последните дни и във всички се получават доста бъгове. Доволен бях от peerweb, но вече е Apexdc. С него също имах проблеми.. sad.gif

Аз работя от много време с LDC++ и съм много доволен. А защо винаги при вас има разни бъгове, но при мен няма?

Ето Ви линк:

http://www.softpedia.com/get/Internet/File...plus-plus.shtml

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си карам с Dc++ и също нямам абсолютно никакви проблеми.Доста мразя да слагам разновидности на DC -то,само StrongDC си заслужава долу горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Peer Web или Strong DC

Избери си един от двата и пробвай ще останеш доволен.

Ето виж и този линк

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...mp;#entry260415

Редактирано от wowgeleto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам Stealth_Zion_Blue_2.02v1.00: http://tdnbg.data.bg/Software/P2P/Stealth_...e_2.02v1.00.rar

много съм доволен от него.

Редактирано от tonidnbs (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От страницата на DC++ избираш стабилна версия. Strong DC е отлъчен в доста скандинавски хъбове.Шведските и финландските са пичове номер и точно там има от кенгуру мляко.Разбира се, ако търсиш "Радка пиратка" ще се насочиш към българските.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам съвсем баналното DC++ 0.674, има понякога проблеми със забавяне при търсачката, ама и другите, които съм изпробвал (версии и програми) май не се отличават с нещо особено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се разочаровате от този клиент. На мен с 10 хъба ми хаби едвам 9МБ рам памет, а и е много стабилен и с приятен интерфейс. Определено най-добрият клиент до сега за мен. Остава само да го пробвате, и да се убедите :)

Редактирано от nikola_yanev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам DC++ v0.668.exe ето и малко инфо как да си го подкараш:

-Настройки (Settings)

1. От менюто "File" > "Settings"

2. В "General" - Там нагласяте името и описанието, и-мейла и вида на връзката (в съответствие с имената които ще въвеждате после-виж по долу). Долната част не я пипате!

3. В "Downloads"

Directories - В 1вото показвате къде програмата да сваля. Второто го оставете празно

Limits и Public Hubs List не пипате нищо.

4. В "Sharing"

Add Folder - С този бутон показвате коя директория искате да споделите.

-Влизане

1. В менюто горе търсите "VIEW" > "Favourite Hubs"

2. Сега в прозореца, който току що се е отворил, кликвате на бутона "NEW"

3. Секция HUB

Name : "Въвеждате името си

Adrress : "Въвеждате адреса на Хъба :

Description : "Пишете квото искате, за да разпознавате сървъра"

4. Секция IDENTIFICATION

Nick : Нямя значение

Password : "Паролата

Description : "Същото като горе"

5. Кликвате ОК ! Сега обратно в прозореца "Favourite Hubs" виждате името на дата.бг

6. Селектирате Хъба който искате и давате "Connect"

7. Вече сте вътре браво!

Успехи cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам най-много хора са ми препоръчали StrongDC или клиенти базирани на него. Сега като помисля проблемите ми бяха със Strong DC 2.00 и Apex 0.1 базиран на Sotrong-а. Може би е имало грешки в Strong-a и от там и в Apex. Сега ложих Apex 0.2 може би базирана на Стронг 2.10. Надявам се да нямам проблеми..

Главния проблем при мен се получава при хеширването на файловете. Така другите потребители не могат да теглят от мен нормално.

Flubb3r знам как се настройва програмата, ползвам я от близо година. Попитах за клиент ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване