Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Rumen Velev

Излизат ми различни грешки, моля помогнете.

Препоръчан отговор

Оплесках нещата, даже и не знм как се стигна до тук, лаптопа си вървеше нормално сърфирам си в интернет, свалям зи това,онова, и изведнъж почнаха да ми излизат грешки.
Windows 8.1 Pro Lenovo G50

На първата снимка виждаме греша, появява се когато се опитвам да отворя снимки! RunDLL PhotoViewer.dll

Втората е когато се опитвам да отворя Радеон Сетинг

Третата е от Моя компютър - свойства- Защита на система! 

Излизат ми и други грешки, свързани с DLL. ама в момента не ми излизат за да ги снимам.

Изтеглих и инсталирах DirectX 9-10-12 По отделно и никакъв резултат, преинсталирах DirectX и пак същата работа, грешките ми излизат когато се опитвам да стартирам програма или игри. Моля помогнете.

1 (2).png

222 (2).png

3333 (2).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

chkdsk го написах в търсене,нищо не ми излезе, а в CMD ми изписва това на снимката!

Само да спомена, вижте първия ми пост защото го редактирах и добавих още една снимка!!!!!!!!!

Без име (2).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега рестартирай, остави го да тества и се приготви да снимаш екрана с апарат някакъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, JKirilov написа:

Сега рестартирай, остави го да тества и се приготви да снимаш екрана с апарат някакъв.

Спазих описанието, или аз не спазих инструкциите правилно,или има някакъв бъг. Рестартирах машината и си стартира нормално,без никакви тестове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартирай cmd като администратор. Както виждаш на снимката достъпа е отказан за проверка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартирай cmd, като администратор първо. Но ми се струва, че проблема е от омазана ОС. Имаш ли boot медия за съответната ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Стартирай cmd, като администратор първо. Но ми се струва, че проблема е от омазана ОС. Имаш ли boot медия за съответната ОС?

в момента правя проверката, не нямам ОС.

Ето снимка от проверката!

111 (2).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда като червейче.

Виж тук, следвай инструкциите и пусни тема към отряда за борба с гадините : https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Rumen Velev написа:

в момента правя проверката, не нямам ОС.

Странно как ти работи компютъра тогава.
Да преведа - ОС - Операционна Система, това са Уиндоус, Линукс, Андроид...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, JKirilov написа:

OK

Сега с опция /f

Моля

преди 4 минути, Bubbles написа:

Странно как ти работи компютъра тогава.
Да преведа - ОС - Операционна Система, това са Уиндоус, Линукс, Андроид...

Защо се чудеш как работи, имам инсталиран уиндоус 8 на лаптопа, казвам че нямам флашка с уиндоус. Нещо страшно ли е? Как да реша проблема?

И да кажа навреме, В Локален Диск Е, имам 700 гигабайта информация, ВАЖНА! Няма къде да я запазя в момента или да я прехвърля, за това е важно да внимавам с него диск заради информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Rumen Velev написа:

И да кажа навреме, В Локален Диск Е, имам 700 гигабайта информация, ВАЖНА! Няма къде да я запазя в момента или да я прехвърля, за това е важно да внимавам с него диск заради информацията.

Може би все още имаш 700GB информация, а когато я копираш и на друг носител - тя наистина ще е важна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Rumen Velev написа:

Моля

Стартирай проверката с ключ /f за да може инструмента да фиксира евентуалните грешки

Ако (най-вероятно) няма ефект - отиваш на поправка на Операционната система. Тук, обаче, без boot медия на съответния релиййз аз не се наемам да давам съвети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Може би все още имаш 700GB информация, а когато я копираш и на друг носител - тя наистина ще е важна.

Това казвам, в момента е на локален диск Е и е много важно какво се прави, защото информацията е важна, а сега то петама :)

преди 1 минута, street racer написа:

Стартирай проверката с ключ /f за да може инструмента да фиксира евентуалните грешки

Ако (най-вероятно) няма ефект - отиваш на поправка на Операционната система. Тук, обаче, без boot медия на съответния релиййз аз не се наемам да давам съвети

Как да го направя за F?

Този Диск F е празен, той е за дисковете,  вярно че бях сложил диск за пръв път от миналата година, тук преди няколко дни, но, дали от диска е хванал някой вирус?  Този проблем го имам от вчера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава спри и търси външен хард! Дори ако е вирус е опасно за нея!!!

Ставаше въпрос за chkdsk /f

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Послушах съвета на колегата, тук качих двата текст файла след проверка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Rumen Velev написа:

Оплесках нещата, даже и не знм как се стигна до тук, лаптопа си вървеше нормално сърфирам си в интернет, свалям зи това,онова, и изведнъж почнаха да ми излизат грешки.
Windows 8.1 Pro Lenovo G50

На първата снимка виждаме греша, появява се когато се опитвам да отворя снимки! RunDLL PhotoViewer.dll

Втората е когато се опитвам да отворя Радеон Сетинг

Третата е от Моя компютър - свойства- Защита на система! 

Излизат ми и други грешки, свързани с DLL. ама в момента не ми излизат за да ги снимам.

Изтеглих и инсталирах DirectX 9-10-12 По отделно и никакъв резултат, преинсталирах DirectX и пак същата работа, грешките ми излизат когато се опитвам да стартирам програма или игри. Моля помогнете.

1 (2).png

222 (2).png

3333 (2).png

Пробва ли преинсталиране на OS

За преинсталиране на OS не ти трябва CD или USB пробвай това 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали пък да не е изместена асоциациата с PhotoViewer, дясна мишка на снимката която искате да се отвори след това Properties, Change, Opens with и избирате Windows photo viewer, OK. 

Може да има и някакво омазване на драйвера за видео картата, няма да е излишно ако се обнови. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, FusE написа:

А дали пък да не е изместена асоциациата с PhotoViewer, дясна мишка на снимката която искате да се отвори след това Properties, Change, Opens with и избирате Windows photo viewer, OK. 

Може да има и някакво омазване на драйвера за видео картата, няма да е излишно ако се обнови. 

Ако беше изместена, нямаше да му реве, че има липсващи файлове. Автора може да пробва опцията Refresh this PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Eclipse2G написа:

Автора може да пробва опцията Refresh this PC.

Ще му е нужен инсталационен носител. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, FusE написа:

Ще му е нужен инсталационен носител. 

Няма да му е нужен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.03.2020 г. в 17:02, iAppleBeats написа:

Няма да му е нужен.

Да, windows 8, 8.1 и 10 имат опцията за преинсталиране и без носители

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Windows 7 Ultimate написа:

Да, windows 8, 8.1 и 10 имат опцията за преинсталиране и без носители

8 не се ползва вече затова е 8.1 актуализацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.03.2020 г. в 16:47, iAppleBeats написа:

8 не се ползва вече затова е 8.1 актуализацията

Може ли да не почваш нова тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...