Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dimbi Il

имам супер компроментиращ видео клип на тема КОВИД 19 но търся преводач и писане на субтитри

Препоръчан отговор

Здравейте съфокомци , 
имам супер компроментиращ видео клип на тема КОВИД 19 но търся преводач и писане на субтитри 
от турси на бг език . 
Клипа е уникален , помолих да ми го превеждат , но ..... не успяха професионално 
Има ли някой от форума , който може да направи това , да достигне по повече хора ? 
Преводач от турски език на български + субтитри , а може и с аудио ? 
Клипа от 20.03.2020 , пресен и много интересен . 
Има ли кой ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш/качваш клипа някъде и пишеш, че има нужда от превод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е клипа , започнаха да ми го превеждат ............ ама е дълъг 
може ли някой да го преведе на български със субтитри ? 
Понеже е мноооооооооого заинтригуващ , супер конспирация ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Dimbi Il написа:

имам супер компроментиращ видео клип

Имаш, само ако си автор на клипа и водещият предаването не възразява срещу това. Иначе нямаш. "Имам", е прилагателно указващо, или твърдящо собственост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, Dimbi Il написа:

имам

Имаш линк към клип в youtube...
Нищо нямаш. Имаш право да го гледаш и коментираш. И как разбра, че е супер компрометиращ, при положение, че не можеш да го преведеш?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Dimbi Il написа:

Понеже е мноооооооооого заинтригуващ , супер конспирация ! 

Чети и гледай какво има в интернет, сурат-тефтер и други подобни и се шашкай и се панирай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Dimbi Il написа:

Ето цитат от другата тема. В клипа, по — горе, се говори почти същото.  

Цитат

Новият Световен Ред се разгръща пълномащабно, благодарение на Вашето обезумяване и неспособност да виждате по-далеч от носовете си?! Така,че ако си мислите,че някои (в случая световните власти да ги нарека) ги е много грижа за Вас, дълбоко се заблуждавате! На един определен кръг от хора им е нужно точно това, а именно, да изпаднете в паника,да се затворите, да избягвате всички и така попадате в капана на изскуствената изолация.Това е първата фаза-да Ви затворят и да гледате 24/7 ТВ, откъдето ще бъдете “облъчвани” негативно, за да сте още по-предсказуеми ,” вързани” и управляеми! Зададохте ли си въпроса, защо се говори само и изключително за силно заразния вирус и процента смъртност ( който е по-малък от на много други вируси ), но никога не споменават далеч по-високия процент на излекуваните?! Под предлог, че Ви “затварят” под нарочна карантина с цел ограничаване на разпространението му, всъщност имат за цел да сте под контрол, зомбирани, уплашени и лесно манипулирани! После ще се приемат уж временни законови разпоредби в извънредно положение, ще изменят закони, а Вие чинно ще се подчините, защото вече сте обзети от тотална паника и сте съгласни на всичко! Всички свободи ще дадете даром, за да оцелеете, без да мислите за другите след Вас! Ще имат право да Ви арестуват, защото нарушавате карантината, да Ви проверяват, тестват и да Ви вземат ДНК ако искат. Ще имат пълен контрол на достъп до всичко Ваше,движимо и недвижимо..До “кръвен данък” ще стигнат ако им заповядат! Всичко ще е във Ваш ущърб, но ще се съгласите, защото вече сте в тотална паника! Всичко това, ще доведе до хаос в следващите години във всички отрасли на икономиката и ще промени изцяло отношението Ви към околните. После ще Ви сложат и чипове задължително, защото така трябва според наложените от тях правила и кръгът на пълното завладяване, оскотяване и контрол ще е завършен! В момента Ви “продават” ПРОБЛЕМ, следва РЕАКЦИЯ и накрая ще Ви “продадат” РЕШЕНИЕ!!!!! От там нататък, дори и да сте се събудили и свалили розовитв очила с които гледате, ще е късно, твърде късно!!!!!!
Продължавайте да се паникьосвате, да купувате тоалетна хартия и спите!!!!!!
Следва премахване на банкнотите и поставяне на 5G микрочип.

https://www.kaldata.com/forums/topic/293582-коронавирус-масова-истерия-или-реална-опасност/?do=findComment&comment=4513557

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, DarkEdge написа:

Имаш линк към клип в youtube...
Нищо нямаш. Имаш право да го гледаш и коментираш. И как разбра, че е супер компрометиращ, при положение, че не можеш да го преведеш?

ПРЕВЕДОХА МИ ГО ! но аз искам да го разпространя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички се опитваме да ти обясним, че клипът не е твой и може да нямаш право да го разпространяваш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Хайде сега пак световната конспирация.Пак евреи, масони, зидари. световни елити и други подобни гадове газят правата и свободата на будните юнаци.

Само дето в Италия наистина извозват труповете с военни камиони.Там наистина е кошмар.Местата за погребения не стигат, а кремациите са заети за месец напред.

Няма как да ни стресират, зомбират и т.н.

Но длъжен съм съм да те предупредя.Дори и това, че си разкрил тази свръхсекретна конспирация е част от самата конспирация.Така ти ставаш неин роб.

Как си го представяш тези могъщи елити да ти разкрият своите пъклени планове, освен ако това не е част от плана им?? Или си някакъв супервундеркинд разпознаващ злите сили с могъщата си интуиция??

Тъй че давай го по-спокойно.Разбира се няма и да се учудя, ако политиците се опитат да използват ситуацията за своите си далавери.Напротив - бих се учудил ако не опитат.

Редактирано от badr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, badr написа:

Тъй че давай го по-спокойно.Разбира се няма и да се учудя, ако политиците се опитат да използват ситуацията за своите си далавери.Напротив - бих се учудил ако не опитат.

Риба се лови точно в мътна вода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Dimbi Il написа:

ПРЕВЕДОХА МИ ГО ! но аз искам да го разпространя 

Е па пусни превода, кво ти пречи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...