Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам нужда от нов сетъп и се нуждая от малко помощ. След като старият ми компютър претърпя злополука, искам нещо до 1700лв. Което да ми държи на гейминг. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква злополука, какво оцеля от него което може да се използва?

Наличен монитор или и той е включен в цената?

Какви игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата който оцеляха : 1 слот от 8гб рам, мишка, клавиятура, монитор (може по-нататък нещо по-гейминг да си търся, за монитор говоря). Имам една видео карта “ASUS DirectCUII” която ми беше порарък, все още не знам дали или изобщо как мога да я инсталирам ( картата няма диск, 2ра ръка е)

Игрите който играя : League of legends, Fortnite и за напред се надявам и Assassin’s Creed да ми тръгне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз днес си купих един хляб, буркан лютеница, един пастет, пакет захар - познай колко тежеше моята чанта!

Паметта си има параметри  - 8GB [email protected] 1,35v

Видео картата също ASUS DirectCUII 550Ti/2GB DDR5/192bit ... драйвери се свалят от сайта на nVIDIA or AMD - според модела на чипа, Asus също ще имат на сайта си някакъв драйвер, може да не е най-новия.

Монитор - има конкретен модел на стикера отзад, важно е за да се знае какви видео входове има, с каква резолюция е и т.н. Ако ще се взема нов монитор скоро трябва да се знае и той с каква резолюция ще е и с каква честота, ако поддържа някаква фирмена технология също може да се съобрази от сега - т.е. обича видео карти на nVIDIA or AMD.

Мога да се обзаложа, че имаш и кутия! Нещо друго да се търкаля в нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, plamen_petrov_80 написа:

Каква злополука

Ако ще си отговаряме така с по едно празно от информация изречение - просто няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Roujin Z написа:

Ако е такава цената, може и монитор да се включи ако е до 150,160лв.

току-що, plamen_petrov_80 написа:

Ако ще си отговаряме така с по едно празно от информация изречение - просто няма смисъл.

Какво друго искате да знаете? По-малката ми сестра изпотроши почти всичко :D видео картата е GTX 560 -DC20 - 2GD5  (поне така пише отзад)  слота за рам е ADATA 8 гб. съшо и захранването ми работи но искам по-добро. 

Говоря за видео картата която ми бе подарена иначе вмомента компютъра е с няква 1 гб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи системата работи, но ти не можеш да кажеш какви компоненти има ...

Aida64, Speccy и други подобни показват всичко без захранването.

Кое гарантира, че инцидента няма да се повтори?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Георги Немцов написа:

Ако е такава цената, може и монитор да се включи ако е до 150,160лв.

Ако можеш да се напънеш малко поне за този - https://www.vario.bg/samsung-ls24f354fhuxen иначе по-добре не купувай нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

Значи системата работи, но ти не можеш да кажеш какви компоненти има ...

Aida64, Speccy и други подобни показват всичко без захранването.

Кое гарантира, че инцидента няма да се повтори?

преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

Ще внимавам повече 😃

преди 2 минути, Roujin Z написа:

Ако можеш да се напънеш малко поне за този - https://www.vario.bg/samsung-ls24f354fhuxen иначе по-добре не купувай нищо.

изкушителна офертичка

Не мога да го включа, вмомента ползвам лаптоп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш стар HDD можеш да спестиш около 80 лв. от склада а и да нямаш можеш да караш на първо време само на SSD в случай че се бърза с монитора.

п.с. Няма значение дали е sata 1, 2 или 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Георги Немцов написа:

Имам HDD 😊

Наистина ... а какъв? В какво състояние е ... що ли питам, отново ще си остана без адекватен отговор.

Ама наистина не знам защо човек да ти помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Наистина ... а какъв? В какво състояние е ... що ли питам, отново ще си остана без адекватен отговор.

Ама наистина не знам защо човек да ти помага.

1Тб.  Seagate desktop 

Мога да пратя снимка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Георги Немцов написа:

Мога да пратя снимка 

Страх ме е да помисля в каква посока ще тръгне темата. Но ако можеш да качваш снимки, защо до сега не сподели какво пише на табелката на монитора ти или на етикета на захранващия ти блок?

Вече съм ти казал две програми (където можеш да видиш много полезни неща), ето ти още една Crystal DiskInfo с която много бързо и лесно можеш да видиш в какво състояние е твоя твърд диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест освен че захранването е заминало не е ясно какви още части са заминали? 

В крайна сметка може да се кара и без склад на първо време така че не виждам проблеми дори HDD-то да е заминало.

Останалите части очевидно или са неизползваеми или не са подходящи щом се търси геймърска машина.

Хубаво е да се тестват все пак с цел продажба не друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може всичко ново да се закупи, не е проблем. 

преди 4 минути, Roujin Z написа:

Тоест освен че захранването е заминало не е ясно какви още части са заминали? 

В крайна сметка може да се кара и без склад на първо време така че не виждам проблеми дори HDD-то да е заминало.

Т'ва което ми зглоби по-рано ми харесва на вид, ще ми върши ли работа за тежки игри? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса беше да се спестят пари за да се вземе нещо по-добро или допълнително като монитор.

Ако харда ти е здрав не виждам никаква причина да се дават 80 лв. за нов. Това е просто склад.

На твое място не бих купувал. Поръчай машината без и го тествай ако е с проблем ще си купиш ако е здрав оставаш с него.

преди 4 минути, Георги Немцов написа:

Т'ва което ми зглоби по-рано ми харесва на вид, ще ми върши ли работа за тежки игри? 

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...