Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте играя league of legends и на всяка игра стартирана в средата ми вади ето този ерор, и след 1-2 мин успявам пак да влеза и да си довърша играта... но на всяка игра ми го вади по 1 път? На какво може да се дължи?

0-02-0a-0df9298b17ca1831bc2d14e88b172e4827190340d14b17b2bd323d3d339f6799_823a60e6.jpg

viber_image_2020-03-23_04-12-14.jpg

С уиндолс 7 съм... четох, че може да е от аваст антивирусната?, гледах и някакви настройки на уина пишеше, но не знам. Някакви идеи , какво да сторя за да спре да ме вади от играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това показва, че имаш сериозен хардуерен или софтуерен проблем. Малко вероятно е да е от антивирусната.

Ако можеш да ни дадеш пълна информация за хардуера и софтуера - може и да успее някой да ти помогне. В противен случай отивай на врачка, или носи компютъра на майстор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за каква Аваст говориш. Грешката е за проблем с паметта. Като за начало кажи с какъв хардуер разполагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента не мога да дам точни характеристики, защото не става дума за мен, но прочетох в интернет, че много хора имат този проблем с Лигата играта...  Компа си върви уж добре

Вижте колко души имат този проблем , нещо от уина да бутна , вие, като хора дето разбирате. Да кажете някаква настройка първо от лесното да почна. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Грешката е за проблем с паметта.

Емо, защо мислиш така? Заради израза "memory dump" ли?

преди 5 минути, Edgar Hardison написа:

Да кажете някаква настройка първо от лесното да почна.

Приятел, няма "лесното"! :angry:  . Врачки тука няма. Не опишеш ли хардуер и софтуер, не можем ти помогна.

Ще го пиша, докато го разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок после ще ги проверя,, сега търся този проблем в интернет с Лигата и вижте, колко хора имат този проблем, повечето казват да се изтрият логовете на играта и преинстал на играта + спиране на аваст... и това ще пробвам... но едва ли е от компа според мен, вижте, колко хора имат този проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Edgar Hardison написа:

Здравейте играя

преди 11 минути, Edgar Hardison написа:

защото не става дума за мен

преди 4 минути, Edgar Hardison написа:

сега търся този проблем в интернет с Лигата и вижте, колко хора имат този проблем

Решаваме световен проблем може би ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че при някой или няколко проблема се е оказал в аваст не означава че и при вас ще е същото.

Аз също залагам на проблем с паметта а и не с нея само.

Толкова хора тук ти казаха да дадеш пълно инфо за всички части на въпросния компютър.

Може би трябва да ти се помолим ли?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да пуснеш играта на минимална резолюция и настройки за начало. Инсталирай си софтуер, който да ти показва температури на компонентите по време на игра - CPU и GPU. Най-подходящ за тази цел е MSI Afterburner. Как се инсталира и настройва, можеш да провериш в google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...