Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Georgi Dj

Проблем с инсталиране на драйвър на sapphire rx480

Препоръчан отговор

Здравейте, взех си видео карта втора ръка, като човекът ме уверяваше че работи, но след инсталиране на драйдърите екранът става черен. Въпросът ми е дали и има нещо на картата или е нещо със софтуера? Благодаря за отговорите предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Georgi Dj написа:

Здравейте, взех си видео карта втора ръка, като човекът ме уверяваше че работи, но след инсталиране на драйдърите екранът става черен. Въпросът ми е дали и има нещо на картата или е нещо със софтуера? Благодаря за отговорите предварително! 

Под Safe Mode какво е положението? Сигурен ли си, че инсталираш правилните драйвъри за съответната ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно от safe Mode изключвам драйвърите и тогава тръгва нормално, иначе ако тръгна пак да ги изтегля пак показва черен екран. За ОС съм абсолютно сигурен @street racer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Georgi Dj написа:

иначе ако тръгна пак да ги изтегля пак показва черен екран.

Това не го разбирам - екрана става черен, в момента когато почва изтеглянето или по време (или след) инсталацията на дарйвъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Това не го разбирам - екрана става черен, в момента когато почва изтеглянето или по време (или след) инсталацията на даъвъра?

Почти преди да е приключила инсталацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно този "човек" ти е продал повредена видеокарта. Включил ли си правилно всички захранващи PCI-E конектори? Захранването ти достатъчно ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Най-вероятно този "човек" ти е продал повредена видеокарта. Включил ли си правилно всички захранващи PCI-E конектори? Захранването ти достатъчно ли е?

Да 600W е а минимума е 500W  и съм включил и 8 пиновия конектор? Сигурен ли си че този ме е излъгал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Georgi Dj написа:

Да 600W е а минимума е 500W  и съм включил и 8 пиновия конектор? Сигурен ли си че този ме е излъгал

Купуваш карта втора употреба, която е без гаранция, не си я тествал преди да я купиш и си сигурен, че правиш всичко както трябва. Според теб има ли вероятност да са те излъгали???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Georgi Dj написа:

Това "600W" нито е марка, нито модел. И все пак, поне за да изкара картина, би трябвало да е достатъчно, вече ако има проблеми със захранването ще си проличат при натоварване на видеокартата. Тествай я на друга машина или я дай в сервиз, но 99% са ти пробутали умряла видеокарта. Техника никога не се купува без да се тества.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Това "600W" нито е марка, нито модел. И все пак, поне за да изкара картина, би трябвало да е достатъчно, вече ако има проблеми със захранването ще си проличат при натоварване на видеокартата. Тествай я на друга машина или я дай в сервиз, но 99% са ти пробутали умряла видеокарта. Техника никога не се купува без да се тества.

Захранването е enjoy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази марка не бих я взел дори и да ми я подаряват и да ми плащат за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...