Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет! Може ли нещо балансирано за около 1000лв с кутия. Интересува ме да е с SSD, защото вече имам HDD, което ще използвам за сторидж. Компа ще се използва за DOTA 2 предимно. Тук там мога да си пусна и някоя друга игрица но наблягам на Дота. Желанието ми е да търся баланс повече, нещо стабилно, което да ми служи вярно. Понеже на сегашната кошница 1080 видео в ютуб сече та се къса, за дотата да не ви говоря. Аз успях да спретна нещо базирайки се на клипчета и малко ревюта, ще съм благодарен ако някой изкаже мнение и даде и своята гледна точка за нещата и предложи още някои неща. Благодаря.

MB: ASROCK B450M-HDV R4.0
CPU: AMD RYZEN 5 1600
RAM: KINGSTON 2x8GB DDR4 3200MHZ
GPU: NITRO RX 480 8GB
PSU: CORSAIR 650W CX Bronze
SSD: ADATA 480GB

Това удоволствие излиза 990лв. И за около максимум 100лв някой кутия с добър cable management мисля, че ще се получат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да споделиш какви са параметрите на "сегашната кошница"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, съжалявам.

Монитора е BENQ GL2250

MB: ASUS M2A -MX

CPU: Athlon 64 X2 5200+ - 2.93GHz До толкова успях да го докарам с боксовия охладител.

RAM: 2x2GB Kingston 800mhz. Дъното ме ограничава за повече.

GPU: GT640 1GB

PSU: FORTRON 400W - Стикера вече е изтрин и не виждам точния модел. Античен някакъв.

HDD: WD 1TB Blue. Имам и един 640GB отново WB Blue за всеки случай ако закъсам за място.

Кутията е безименна отврат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Само ме притеснява, дали захранването ще е достатъчно, понеже на захранването му дават 83 - 85% ефективност(425W), а по калкулатор системата консумира около 400W?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-якият и актуален модел на "Цветето" е 100 лв. взимай него.

https://desktop.bg/desktop_power_supplies-super_flower-super_flower_80_plus_bronze_king_eco_600w

Това в Жар е стария модел а и е по-слаб и при 9 лв. разлика не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Roujin Z написа:

Това в Жар е стария модел

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда моя грешка. Подвел съм се от липсата на ECO в името но старите бяха 450/550 а новите са 500/600.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... не мисля, че си се подвел колега .. питам дали знаеш повече по темата, защото в жар пише : +12V Output 34A +12V Count 4... това не отговаря на актуалния модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам е омазано инфото. Не е нещо необичайно.

п.с. Между другото производителя е писал 120mm F.D.B. Cooling Fan а се пишат най-различни неща по-въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на отзовалите се колеги. Поръчах 600W захранвано, препоръчано ми от Roujin Z и конфигурацията от arestant.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...