Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте форомци днеска си взех този смартфон,за пръв път се сблъсквам с такова нещо та забележката ми е,че няма и един мото час и като стане на 20 % и започва батерията адски бързо да пада, все едно отброява секунди, и най вече когато съм в гейминг, после пък до 20 %зарежда така както пада бързо,моля за помощ,благодаря предварително....... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Людмил Любенов написа:

Здравейте форомци днеска си взех този смартфон,за пръв път се сблъсквам с такова нещо та забележката ми е,че няма и един мото час и като стане на 20 % и започва батерията адски бързо да пада, все едно отброява секунди, и най вече когато съм в гейминг, после пък до 20 %зарежда така както пада бързо,моля за помощ,благодаря предварително....... 

Ами нормално. Давай и почивка на тази батерия. Като стигне до 20% телефонът ти даже те уведомява, че ще изключва определни функции с цел пестене на енергия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Ами нормално. Давай и почивка на тази батерия. Като стигне до 20% телефонът ти даже те уведомява, че ще изключва определни функции с цел пестене на енергия.

кое е нормално, до сега съм нямал телефон да пада така под 20 % аз съм карал с 1 % цяла нощ без да го пипам, а тоя него пипам и пада като за световно под 20 %

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Людмил Любенов написа:

кое е нормално, до сега съм нямал телефон да пада така под 20 % аз съм карал с 1 % цяла нощ без да го пипам, а тоя него пипам и пада като за световно под 20 %

На старо ли си го взел телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Людмил Любенов написа:

Ами като си под гейминг ще пада бързо. Нормално!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този "гейминг" най-вероятно си прецакал батерията. Телефона, ако е в гаранция, го връщаш към търговеца за ремонт/замяна на батерията. Преди това пробвай фабрично нулиране и виж как ще се държи батерията при нормално ползване, спри за няколко дена да го тормозиш с игри. Все пак това е и бюджетен телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Pig написа:

На старо ли си го взел телефона

Чистак барсак от vivacom

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Людмил Любенов написа:

Чистак барсак от vivacom

Трябва ли да ги знаем тия неща без да си ги писал ? Гледам се смееш на въпроса ми затова те питам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявай забравих да вметна. 

преди 7 минути, Raze написа:

С този "гейминг" най-вероятно си прецакал батерията. Телефона, ако е в гаранция, го връщаш към търговеца за ремонт/замяна на батерията. Преди това пробвай фабрично нулиране и виж как ще се държи батерията при нормално ползване, спри за няколко дена да го тормозиш с игри. Все пак това е и бюджетен телефон.

той е на няколко часа, уцелил съм дефектна бройка те тва е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са си особености на всеки модел. Някои държат дълго с нисък заряд, а други паднат ли под 15-20% бързо се изключват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай без да играеш игри как ще се държи. Направи и reset.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Людмил Любенов написа:

той е на няколко часа, уцелил съм дефектна бройка те тва е 

Много е вероятно да му няма нищо на телефона, направи 2-3 пълни зареждания на батерията, не играй игри докато се зарежда и ако отново се държи според разбиранията ти неправилно използвай гаранцията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, halek написа:

Това са си особености на всеки модел. Някои държат дълго с нисък заряд, а други паднат ли под 15-20% бързо се изключват.

По тестове в you tube по се държи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва на 1 % цяла нощ ме разсмя сутринта рано рано :)

А е ти сефте изхаби ли батерията до 0 и после заряд до откат 100% :)

Гледам телефона ,че е 2019 септември месец ,проверил ли си за мажорен ъпдейт :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Ивайло Димов написа:

Тва на 1 % цяла нощ ме разсмя сутринта рано рано :)

А е ти сефте изхаби ли батерията до 0 и после заряд до откат 100% :)

Гледам телефона ,че е 2019 септември месец ,проверил ли си за мажорен ъпдейт :)

не до 15 % и го сложих се зареди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та това е телефон, а не игрова конзола !

Телефона е с цел да проведеш разговор, да свършиш нещо набързо когато нямаш достъп до настолна машина примерно, и така нататъка.

Какви са твоите очаквания е съвсем субективена тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, компютрите, лаптопите и телефоните вече отдавна не са това, което бяха едно време - с ограничени функции и хардуер. Даже има телефони и таблети, които се правят специално за игри, но и цената им е доста висока.

https://www.techradar.com/news/best-phone-for-gaming

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 11 минути, Raze написа:

Напротив, компютрите, лаптопите и телефоните вече отдавна не са това, което бяха едно време - с ограничени функции и хардуер. Даже има телефони и таблети, които се правят специално за игри, но и цената им е доста висока.

https://www.techradar.com/news/best-phone-for-gaming

Да знам ги тези Razer Phone/Asus Rog и темподобни, но повечето от списъка са ти флагмани ! Т.е. са скъпи и не по джоба на всеки, което оборва тезата за игрови смартфон.

Тази тема звучи като темата за телефон вместо DSLR, макар че и там има модели залагащи на камера. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, techmaniac написа:

Да знам ги тези Razer Phone/Asus Rog и темподобни, но повечето от списъка са ти флагмани ! Т.е. са скъпи и не по джоба на всеки, което оборва тезата за игрови смартфон.

Тази тема звучи като темата за телефон вместо DSLR, макар че и там има модели залагащи на камера. 

Общо взето и самият проц Кирин на Хуавея не се слави като добър за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро здравейте на всички, благодаря ви за изчерпателните мнения, заредих го напълно и се оправи, благодаря ви все пак.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отнова да не пускам нова тема,бих искал да се оплача от тоз телефон от както го обнових с android 10 не ми вари на игрите с него преди да го обновя не го пробвах.Незнам как с kirin 980 процесор 6 ram ми забива лагва така на игрите знам,че не е за игри,но s8  му

цепнах дисплея мокрен е в морето направо водолаз беше влага има в него пада бързо батерията има едни червени ивици от солената вода и на игри пак се по държи и гладко върви от тоз костур,имали начин да го върна в виваком за samsung сряда го взех на лизинг с план,ако ли не да карам дорде не го метна през балкона,благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали можеш да го върнеш най-точно ще ти кажат в офиса на Vivacom, от който си го купил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се съгласят във Виваком, продавай го докато е още нов и си вземи нещо друго, различно от huawei.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално, на самсунг процесора е по-добър, макар и по-стар:

https://versus.com/en/huawei-kirin-980-vs-qualcomm-snapdragon-835

Samsung-а е и по-скъп телефон и по-висок клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май,не може от преди 9 г. е

Screenshot_20200328-100947_Chrome.jpg

преди 10 минути, halek написа:

Ако не се съгласят във Виваком, продавай го докато е още нов и си вземи нещо друго, различно от huawei.

500 лв нов в олх.бг набутвам се и ми е за 2г по 20 лв 

преди 15 минути, Raze написа:

Нормално, на самсунг процесора е по-добър, макар и по-стар:

https://versus.com/en/huawei-kirin-980-vs-qualcomm-snapdragon-835

Samsung-а е и по-скъп телефон и по-висок клас.

само на игри се държи моя на друго не май. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...