Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 19 минути, Raze написа:

Нормално, на самсунг процесора е по-добър, макар и по-стар:

https://versus.com/en/huawei-kirin-980-vs-qualcomm-snapdragon-835

Samsung-а е и по-скъп телефон и по-висок клас.

Неговия не е с Снапдрагон. 

Със този ексинонс е Exynos 8895

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 минути, Pig написа:

Неговия не е с Снапдрагон. 

Със този ексинонс е Exynos 8895

На всякаде пише, че е добър даже за игри ама на мойте ми лагва забива Modern Strike, Darkness Rises, а на s8 няма грешка нищо, че е ранен..... 

Редактирано от Людмил Любенов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Людмил Любенов написа:

Май,не може от преди 9 г. е

Официално, да - имаш право да го върнеш до 14 дена, ако е купен онлайн. 

Обаче неофициално операторът си има разни вътрешни политики и разпоредби. А и някои неща са оставени на преценката на офис и регионални мениджъри. Които могат и да се смилят над теб. Стига да имат някаква съществена полза от това, и да помолиш учтиво :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Людмил Любенов написа:

на всякаде пише, че е добър даже за игри ама на мойте ме лагва забива Modern Strike, Darkness Rises, а на s8 няма грешка нищо, че е ранен..... 

Ако искаш качествен телефон за игри и всичко си вземи по скъп телефон но със Снапдрагон всичко друго е компромис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Обаче неофициално операторът си има разни вътрешни политики и разпоредби. А и някои неща са оставени на преценката на офис и регионални мениджъри. Които могат и да се смилят над теб. Стига да имат някаква съществена полза от това, и да помолиш учтиво :) .

Не ми се занимава да ходя пак до тях, да не е от android 10 на тати huawei mate 20 pro го обнових и на същите игри дет ги постнах започна да лагва и забива.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, RudeBoy написа:

Взет е на лизинг и няма да уважат искането за смяна с друг, защото ще трябва да се прави нов договор, а стария закрит което не вярвам да напрявят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Взет е на лизинг и няма да уважат искането за смяна с друг, защото ще трябва да се прави нов договор, а стария закрит което не вярвам да напрявят. 

И го мислих, че добър този, даже е като p30 pro, mate 20 pro по характеристики. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Людмил Любенов написа:

И го мислих, че добър този, даже е като p30 pro, mate 20 pro по характеристики. 

Това е телефон, за игри има други устройства, освен това мсиля че се иска повече отколкото може телефон в бюджетния ценови клас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е купен онлайн, няма значение дали е на лизинг или не, може да се върне в 14 дневен срок, но като гледам, случая не е такъв. И във видеото, което си дал се вижда, че S8 е с по-бърза графика. Твоя телефон с калъф ли го ползваш? Да не би да не може да се охлажда и да тротълва? Пробвай без калъфа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Raze написа:

Ако е купен онлайн, няма значение дали е на лизинг или не, може да се върне в 14 дневен срок, но като гледам, случая не е такъв. И във видеото, което си дал се вижда, че S8 е с по-бърза графика. Твоя телефон с калъф ли го ползваш? Да не би да не може да се охлажда и да тротълва? Пробвай без калъфа.

нищо няма по него просто не ми харесва как се играе сече да не е от андроида 10 пак казвам той е 5 gb все пак,на тати така почна.. mate 20 pro като този след обновяването на андроид 10

преди 9 минути, Людмил Любенов написа:

Само отваря бързо друго нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да разберем дали е от версията на Android, освен ако не го флашнеш с по-стара.

Но категорично те съветвам да не го правиш, понеже телефонът е нов и гаранционен. Ако объркаш нещо - може да останеш без телефон изобщо, и да си го изплащаш още две години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Людмил Любенов написа:

нищо няма по него просто не ми харесва как се играе сече да не е от андроида 10 пак казвам той е 5 gb все пак,на тати така почна.. mate 20 pro като този след обновяването на андроид 10

След като си ъпдейтвал до Андроид 10 върна ли заводските настройки през рекавърито ? Както е тук 

https://drfone.wondershare.com/android-tips/huawei-recovery-mode.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pig написа:

След като си ъпдейтвал до Андроид 10 върна ли заводските настройки през рекавърито ? Както е тук 

https://drfone.wondershare.com/android-tips/huawei-recovery-mode.html

Дори и да ги върна пак си остане андроид 10, фабричните настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Людмил Любенов написа:

Дори и да ги върна пак си остане андроид 10, фабричните настройки

Наистина ли ? Стига ве ! 

След ъпдейт до нова версия на андроид се прави ресет през рекавърито за да се изчистят евентуални проблеми.  Пробваш и на двата телефона за да видиш ще има ли резултат при игрите. 

Ако искаш чуваш и правиш това което ти пиша ако не искаш защото не разбираш ми е все едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, RudeBoy написа:

преди 54 минути, Pig написа:

Наистина ли ? Стига ве ! 

След ъпдейт до нова версия на андроид се прави ресет през рекавърито за да се изчистят евентуални проблеми.  Пробваш и на двата телефона за да видиш ще има ли резултат при игрите. 

Ако искаш чуваш и правиш това което ти пиша ако не искаш защото не разбираш ми е все едно.

аз го обнових направо, ако обичаш би ли ми обясних как се прави, много не съм на ти в тая област,благодаря предварително. 

току-що, Людмил Любенов написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Людмил Любенов написа:

аз го обнових направо, ако обичаш би ли ми обясних как се прави, много не съм на ти в тая област,благодаря предварително. 

Дал съм ти линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Pig написа:

Дал съм ти линк.

При мен е друго

j0039615854004638003.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Pig написа:

Има чичо гугъл

Ако натисна clear data,после пише кеша или фабричните и като ги изтрия все едно да ги изтрия от тела нищо няма се промени няма ми си върни android 10 само ще се занули тела,колко пъти съм го прал на стария не ми е за пръв и последен път,незнам какъв е ефекта от цялата работа, аз искам си върна android 9....

Androida 10 си стои нищо не става,аз искам 9 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...