Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Veselina Miteva

Проблем при визуализиране на хистори в мобилната версия на хром

Препоръчан отговор

Защо като натисна квадратния бутон вдясно на хрома на мобилния телефон ми излизат сайтовете по тоя начин? Преди бяха по друг( нямам снимка) - един в/у др и ми беше по-удобно. Сега не разбирам даже по каква логика ги подрежда. 

Screenshot_20200325_212009.jpg

Screenshot_20200325_211729_com.android.chrome.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е историята, а отворените в момента раздели/сайтове.

Отвори Chrome на телефона и въведи адреса:

chrome:flags

Намери 

Tab Grid Layout

Под него от менюто вместо Default избери Disabled .

Рестартирай Chrome.

Тествай.

Забележка: По мои наблюдения е малко бъгаво, така че може да се наложи и да се зададе на друга стойност настройката, например на Enabled ... Ето едно показно видео:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложете си bromite web ,хромиум базиран браузър с много добър адблокер .В плей магазина го няма .Не знам как въобще ползвате тоя боклук Хром :)

Link https://www.bromite.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак се развали, въпреки, че не съм пипала отметката. Какво да правя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е странно. При мен винаги, и сега, си ги показва като застъпващи се карти. Да не би да тестват този нов начин на изобразяване при някои потребители? Или да зависи от резолюцията нещо...
Честно казано на мен даже този начин с изцяло видимите grid табове би ми бил по-удобен. На телефона не отварям много табове и така да са видими всичките, дори по-дребни, би ми било по-удобно. То аз ползвам Опера за основен де, и там в tab grid-a има какво да се желае, там е tab line, и също не е максимално удобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с Chrome версия 80.0.3987.149 ... не че обновявам всички приложения от Play Store, тъй като поне според мене, излизат нещо като повтарящи се ъпдейти или поне описанието им "What's new"(Какво е новото) е абсолютно същото като от предната версия , което много ме дразни, но все пак една голяма част от тях, включително и Chrome ги обновявам ръчно.

Да не говорим че обновяването на огромния списък отнема неимоверно дълго време и средства като батерия, интернет, нерви... също така макар и бих казал рядко, има калпави ъпдейти.

Вероятно си със стара версия.

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...