Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Samsung Galaxy tab 2

Препоръчан отговор

Здравейте бихте ли ми казали защо постоянно ми прекъсва wi-fi на таблета?Какво означава Factory test спря?И може ли да се увеличи бързината му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Например поради слаб сигнал.

преди 1 час, The Notorious написа:

И може ли да се увеличи бързината му.

На кое?

Направи фабрично нулиране на таблета и виж дали ще има промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то, тоя Глакси Таб 2 на колко години е? Най-малко на 7 години... Ми нормално е да почне да се дъни... Спойките стареят и вкарват паразитни капацитивности, кондензаторите съхнат, ерозия яде PN преходите по чиповете... Даже мене ако питаш, бая доста е изкарал... Слагай го в рамка и поставяй надпис "Нашата Гордост"... След това иди и си вземи ново таблетче, на което му лети всичко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти darkterminal трябваше ми такова мнение а нещо да ми препоръчаш на сносна цена като цяло само за интернет и клипове без филми и игри макар да предполагам че повечето са такива но нямам опит с таблети

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, The Notorious написа:

а нещо да ми препоръчаш на сносна цена като цяло само за интернет и клипове без филми и игри макар да предполагам че повечето са такива но нямам опит с таблети

Като хардуер да е с процесор Octa-core, 3GB RAM големината на дисплея по избор както марка и ценови клас. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нещо да ми препоръчаш на сносна цена 

Не си казал за колко пари. Това е прилично - Huawei MediaPad T5 10.1" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти darkterminal трябваше ми такова мнение а нещо да ми препоръчаш на сносна цена като цяло само за интернет и клипове без филми и игри макар да предполагам че повечето са такива но нямам опит с таблети

Ми... Аз не съм специалист по таблетите... Въобще моите предпочитания и критерии, по които си избирам хардуера, не съвпадат много с масовите предпочитания и стратегии... Но! Преди около 5 години за около $160 купих на мама Asus ZenPad 10. Мама е компютърно неграмотен човек. Преди това съм я пробвал с компютри и лаптопи, но не отлепваше... Просто не е нейното... С този Asus обаче, в момента в който го пипна и все едно се сля с него. Седи и без него не мърда на никъде... Сяда в люлеещия се стол и наместо плетка, държи таблета... Браузи си... Чете новини и си вади рецепти. Гледа си прогнозите за времето и филмчетата и снимките, които и пращаме... Отделно племенника е инсталирал на тоя таблет всички игрички които го интересуват... Ъпдейтите вървят постоянно, а таблетчето работи и не спира... Батерията е като нова!

Половин година по-късно, купих такова на татко и на тъста си... За приблизително същите пари, от България... Машинките се оказаха също толкова успешни...

След около година, идва време за смяна... По същите причини, като при теб... Без да знам какви са към момента цените и параметрите на таблетчетата, пак бих скочил първо към Asus и ако има ще е ZenPad, с 10 инчов дисплей...

Още нещо. Независимо от страната, в която таблета е закупен, Asus България предлага и осигурява адекватен сервиз. Ако дивайса е в гаранция и гаранционните условия не са нарушени, сервиза е безплатен. Пробвано и потвърдено от личен опит.

Това, разбира се е моят опит... Теб, бих те посъветвал да събереш и други мнения и чак тогава да вземеш окончателно  решение.

Ако живееш в София, бих могъл да препоръчам и дистрибутор, предлагащ множество решения от различни компании.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, darkterminal написа:

Без да знам какви са към момента цените и параметрите на таблетчетата, пак бих скочил първо към Asus и ако има ще е ZenPad, с 10 инчов дисплей...

Преди години имах Transformer Pad TF103. Бях много доволен от него - издръжлива батерия, хубав IPS екран, прилично бърз. 

За съжаление Asus спряха вече да правят таблети. Евентуално може да се намери някой залежал по магазини и складове, но не си заслужава, параметрите им не са актуални. 

В момента марките за таблети са 3 - Samsung и Huawei, за маниаци - iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване