Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

не са ударения
в държавите които ползват кирилица, знаците не са съвсем еднакви с българските
не ползвам програми за гласово четене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен па не разбрах за кво, ООН искали да ме компенсират с 20 милиона долара. Само треа да им изпратя 455 долара да ми направят карта и да ми я пратят натъпкана с милионке. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То жена да беше да се заинтересува човек, а то и на хакерите им омекнаха... ...мишките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На твоя хакер още никой не му е плащал 14ew1aGC3osKj1W8TEJneMyDcBC6CoSgFx

Но на мене на 24.3.2020 дето ми прати   1AiiUYRh2Qf5jkT9JzTgyW9DfFpxezFXSP  някой му е платил,  не и аз естествено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.bitcoinabuse.com/reports/17VcBzopLAYQ6dGYom2AesYNRh2ZUighpv

виж колко пъти мъй фащал, дека праа тренирофки за мускулеста десна ръка

пп
шегувам се ве
не искам да засягам никой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много често я тренираш тая ръка

Цитат
Здравният департамент в Ню Йорк създаде наръчник за безопасен секс по време на пандемията от коронавирус. Статията, която беше публикувана на сайта на Департамента със заглавие Sex and Coronavirus Disease 2019 се разпространи светкавично в интернет пространството. Публикацията предизвика редица подигравки и беше премахната, съобщи в. Монитор. 

Ето какво съдържаше наръчника. 

Според здравния орган, най-безопасно е да се прави секс със самите себе си. Звучи доста логично... Въпреки че... "хей ръчички, хей ги две, те ми служат най-добре" е песничка, който трябва да се вкара в действие единствено и само след едно огромно условие - хигиената.

Препоръката е да се мият ръцете поне по 20 секунди преди (това ясно) и след мастурбация. Важно било да се прави същото и със секс играчките, като се използва топла вода и сапун. Феновете на такъв тип подръчни материали, знаят, че сапунът и водата са техните най-добри приятели, много вируси преди COVID-19.

https://www1.nyc.gov/assets/doh/downloads/pdf/imm/covid-sex-guidance.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, ined написа:

Но на мене на 24.3.2020 дето ми прати   1AiiUYRh2Qf5jkT9JzTgyW9DfFpxezFXSP  някой му е платил,  не и аз естествено

Две транзакции. Платих му да снима една, а тя плати да не я снимат. Двойно му платихме нищо да не прави ang.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _nib_ написа:

ба.....

колко терабайта имаш....

да си ги мерим

На мен ми е ню-ню, ама ми върши перфектна работа!Доволен съм!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

Защо на теб ти показва ударенията? Да не ползваш някаква програма за гласово четене?

Защо така прави тоя човек...

Ами чака да му се вържат шаранчета и вече да си действа както си знае. Английската версия вече съм я получавал поне 5 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тез хакери много нахални, като не им минава номера с имейли, почнаха и бележки да пращат

Фалшиви глоби за неправилно паркиране в София

https://www.dnes.bg/sofia/2020/03/30/falshivi-globi-za-nepravilno-parkirane-v-sofiia.444057

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези банкови сметки анонимни ли са? Чий държат служителите по банкови измами, полиция и специални звена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат
Ако искате да предотвратите това, прехвърлете сумата от (1300 лв.) На моя биткойн адрес (ако не знаете как да направите това, пишете на Google: Купете биткойн).

Задобрявам, вече ми дават повече пари за видеото. Като стане за 2000 може и сам да го кача в Порнхъб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.04.2020 г. в 3:06, ined написа:

Задобрявам, вече ми дават повече пари за видеото. Като стане за 2000 може и сам да го кача в Порнхъб

Изоставаш, на мен тарифата ми е $1900 - $2000.:emoji_smiley-41:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...