Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Малко помощ за намиране или създаване на BS.Player Pro Портабъл

Препоръчан отговор

Здравейте, благодарен ще съм на всеки който може да помогне за намирането или да помогне за създаването на преносим BS.Player PRO, такъв който никъде не създава никакви файлове и в регистри също не създава файлове, а работи само и единствено от папката в която се намира. Като този:

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4419768    той е точно такъв но ми трябва версия над него.

Има такива paf файлове с които се създават портабъл програми, търсих и не успях да открия изобщо. Те инсталират програмата в определена папка и самата програма работи само и единствено от папката в която е инсталирана без да се създават ппапки в C:\Program Files (x86)  C:\Users\Name\AppData и да се пишат стойности в регистри.

Имам горепосочената в линка версия и търся над 2.64 независимо коя, понеже тази е старичка и не ми върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление всички от тях в регистрите оставят следи и създават при стартирането си файлове и папки в системните директории което не ме устройва изобщо.

Трябва ми специфичен paf файл който принуждава самото приложение да работи само от папката дето е се намира то без да създава каквито и да било файлове и папки системни директории и регистри, никой ли не е чувал попадал за paf файлове?

Значи ако има инсталирана версия на програмата по този начин може да се добави и преносима различна или същата версия без 2 те да са зависими една от друга по какъвто и да било начин. Точно това търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване