Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся два филма. Надявам се някой да може да ми помогне. 

1. Става въпрос за сериал от средата на 90-те  години, в който става въпрос за едно американско градче, в което се случват странни неща. Спомням си само малко от сериите. В едната от сериите главният герой (момче), не искаше да промени часа, когато се сменя с час назад или час напред. На сутринта когато се събуди, беше сам в град и не знаеше къде и какво се е случило. До като обикаляше сам, се натъкна на едно дете , на неговата възраст, което преди години също не е искало да смени часа. Така двамата разбраха, че са попаднали във времеви капан. Също си спомням, че на една от кутийте с мляко имаше неговата снимка, като изчезнало дете. В друга серия се сещам, как момчето се запозна със странни съседчета. Спомням си, че родителите на тези  съседчета ги караха да спят в легла, като консервени кутии, за да се съхраняват млади. В края на всяка серия, момчето слагаше в един шкаф, всякакви предмети от случките му. 

2. Става въпрос пак за сериал, в който сериите не бяха свързани една с друга. Гледал съм го по "Канал 2". В една от сериите Става въпрос за един учен, който спира времето и се озовава сам ,в някой от големите американски университети. Хората там имаха странни усещания и се случваха странни неща, до като негов приятел му проследи записките и установи, че всъщност ученът не е спрял времето, а го е забързал. Двамата се срещнаха и започнаха да обсъждат теориите си. В серията имаше нещо странно с една бейзболна топка, която чупеше прозорец. Всички в стаята погледнаха навън, но не видяха никого, а всъщност ученът я беше хвърлил, но топката стоеше на едно място и по този начин обясняваше теорията на приятелят си. В друга серия ставаше въпрос за един човек, който работеше, като електричар в метрото. Един ден го удари ток, и когато се съвзе отиде в кръчмата, в която седеше всяка вечер. В този момент започна да изпитва Дежавю, като накрая установи, че всъщност вече е живял този ден . Спомням си, че в кръчмата имаше едно кученце, което го блъска каруца или кола, преди главният герой да го удари тока. А когато отива след инцидента в кръчмата вижда кученцето отново живо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Иванка Костова
      здравейте някой знае ли от къде да гледам сериала фреди благодаря

• от CaptainJord
      Здравейте, мисля че това е една доста интересна тема. Всеки един от нас няма как да не е гледал H2O: Просто добави вода, това е просто един страхотен сериал от нашето детство. Та искам да попитам някой да знае от къде мога да намера в интернет филма и сериала H2O: Просто добави вода и дали го дават по някоя телевизия, много искам да го гледам отново.. Много спомени ми идват само като чуя "H2O"..
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Публикувам темата тъй като ми е любопитно дали има хора които гледах Supernatural ,и какво е мнението им за сериала?
      За да не остана и Аз по-назад ще изразя мнението си ,като за начало смятам че е изключително интересен ,обогатяващ (в някой среди) ,но мисля че стана прекалено дълъг ,още в самото начало братята тръгнаха да търсят както баща си така и демона който уби майка им ,след намирането им сериала продължи и стигна до 12 сезон ,лично Аз смятам че малко са се вманиачили..
      Вашето мнение?
    • от vlera
      Сериалът започна съвсем наскоро, но дори само след два епизода е сигурно, че си заслужава.

IMDb - http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=nv_sr_1
      Трейлър -
    • от vlera
      Ако ви се гледа добър сериал, пробвайте Shameless. Уникален е! С всеки измина сезон става все по-добър.  
      Имате ли си любими персонажи, ако вече сте го гледали? 

Промо видео - https://www.youtube.com/watch?v=9tvkYS5cA58

Facebook: https://www.facebook.com/ShamelessOnShowtime
      Twitter: https://twitter.com/SHO_Shameless
  • Дарение

• Добави ново...