Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте исках да попитам дали на някой му се е случвало такова нещо защото като си отворя Task Manager ми пише че имам 1 плочка RAM 8GB което е така но после виждам че ми пише че е 0mhz, но като отворя BIOS ми пише че е 1333mhz. За преинсталацалия ли е?

Screenshot (25).png

Редактирано от Shushunigga A40 EbA40
Забравих снимката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети тази тема първо и след като дадеш нужната информация за софтуера и хардуера, може да получиш отговор. Друг вариант е да тестваш с друг софтуер (hwinfo например) дали разпознава честотата на паметта правилно. Реално ако всичко работи нормално, не виждам проблем. Инсталирани ли са всички драйвери за дънната платка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Shushunigga A40 EbA40 написа:

Task Manager ми пише че имам 1 плочка RAM 8GB което е така но после виждам че ми пише че е 0mhz,

Така компа ще е по-икономичен. Ще спестиш 1W от памети.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jorge написа:

Така компа ще е по-икономичен. Ще спестиш 1W от памети.:D

XAXAXAXXAAX Евала трябва да има смях по тия форуми ей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В hwinfo си е както трябва. Не разбрахме за драйверите. Диска ти го дава проблемен, надявам се, че си архивираш периодично важните данни на поне още 2-3 носителя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

В hwinfo си е както трябва. Не разбрахме за драйверите. Диска ти го дава проблемен, надявам се, че си архивираш периодично важните данни на поне още 2-3 носителя?

Нямам важни данни а драйвърите как да ти ги покажа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Device manager. Дай да видим и диска много ли е зле - в hwinfo/drives/(S)Aata......./и си избери твоя диск. В десния прозорец след това снимай най-долу данните след self monitoring..... където пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да е това извинявай просто не съм ползвал тази програма преди пък и съм още малък и не разбирам кой знае какво128524393_Screenshot(33).png.41f73a8e3e3eb7de2dc4764a371585be.png1572645708_Screenshot(32).png.b94f06d39e071235389c560edb74606b.png

Screenshot (31).png

не ми дава да пратя повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом нямаш важна информация, няма проблеми. Ползвай го докато работи, ако стане нещо ще го оправяш според проблема. Засега диска не е много зле, но никога не се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с тестове, затова ли си го купил? :angry:

преди 2 часа, Raze написа:

Ползвай го докато работи

и толкова!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...