Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ивинете можели някой да ми помогне да си рутна тела той е samsung galaxy j3 2017. Трабва ми зада видя паролата на една мрежа закоято се бях свързал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иииии как по точно ще я видиш тая парола като си руутнеш телефона?

Оправи си заглавието, че така плаче за катинар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Bubbles написа:

Иииии как по точно ще я видиш тая парола като си руутнеш телефона?

Оправи си заглавието, че така плаче за катинар.

Ще има достъп до root директорията. А от там (с ES File Explorer примерно). ще види wpa_supplicant.conf, а там вече е лесно. Има и app-ове.....nо в общия случай искат root

Самата процедура не е сложна, но....зависи от ЗКУ все пак.

ПС samsung galaxy j3 2017.... ама кой точно SM-J330F / SM-J330FN / SM-J330G/ SM-J330L.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче при процедурата се изтрива всичката информация от телефона. Така че не знам след това какви мрежи и пароли ще гледаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, RudeBoy написа:

Обаче при процедурата се изтрива всичката информация от телефона. Така че не знам след това какви мрежи и пароли ще гледаш.

Даааа прав си! Бях пропуснал тази "малка" подробност :) Аз понеже root-a е първото нещо, което правя.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.04.2020 г. в 13:55, street racer написа:

Даааа прав си! Бях пропуснал тази "малка" подробност :) Аз понеже root-a е първото нещо, което правя.....

Първо като го рутна и после гледам паролите нямали да е безполезно щом ще се изтрие всичко от телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, slavij69 написа:

Първо като го рутна и после гледам паролите нямали да е безполезно щом ще се изтрие всичко от телефона

Да безполезно ще е за целта. Няма да можеш да видиш нищо - контакти, снимки....нищо, което е в паметта на телефона. Ти нямаш полезен ход в случая. До 4.1 имаше вариант с ADB да се "бръкне" по дълбоко, но вече няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, street racer написа:

Да безполезно ще е за целта. Няма да можеш да видиш нищо - контакти, снимки....нищо, което е в паметта на телефона. Ти нямаш полезен ход в случая. До 4.1 имаше вариант с ADB да се "бръкне" по дълбоко, но вече няма

Добре а немогали да прехвърля на компа мрежите с който съм се свързал от тела и как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре а немогали да прехвърля на компа мрежите с който съм се свързал от тела и как?

Не знам каква е тази фикс идея за тези SSID-та, но това не го ли прочете:

Цитат

До 4.1 имаше вариант с ADB да се "бръкне" по дълбоко, но вече няма

С една дума - НЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bobs Burgers Eye Twitch GIF

Ами мога ли да си сменя  androida с по-стар и да си го рутна и после кат видя паролата да га сменя пак със същия android?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, slavij69 написа:

Ами мога ли да си сменя  androida с по-стар и да си го рутна и после кат видя паролата да га сменя пак със същия android?

Забрави, телефона е минимум с Nougat. Инфото, което търсиш е в системен файл. Плати си нет-а и няма да се налага да търсиш паролата на съседното кафене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, street racer написа:

Забрави, телефона е минимум с Nougat. Инфото, което търсиш е в системен файл. Плати си нет-а и няма да се налага да търсиш паролата на съседното кафене

Не просто искам да знам на баба ми паролата щото тя си я е забравила. Аз имам нет и си го плащам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, slavij69 написа:

Не просто искам да знам на баба ми паролата щото тя си я е забравила

Ресет на рутера при бабата, настройки на ново, с друга/същата парола на SSID и си готов за 5 мин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...