Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Klijes

Как се намират филми, които ги няма в мрежата?

Препоръчан отговор

Видеотеки вече няма, но дори и те не съдържаха абсолютно всички филми, излезли някога. Та въпросът ми е откъде могат да се намерят филми, които фигурират в IMDB например, но няма абсолютно никаква друга следа от тях? Естествено със заплащане. Включително български и чужди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С детектив.

Принципно всеки филм има филмова компания, разпространител за даден регион и т.н. - логично е да се почне от там.

Голямо значение има за филм от коя година говорим - според годината и начина на разпространение може да има различни подходи.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, JKirilov написа:

Примерно се намират в тубата!

Там пък най-малко, с тия авторски права всичко трият

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Amazon има много богата колекция от филми, които може да гледаш онлайн. Все пак IMDB е техен сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е български Amazon няма да помогне и е възможно да не го намериш. Особено по-старите филми съм забелязал, че ги качват чак когато някой от актьорите почине и чак тогава някой ги rip-не. Вариантите са да дебнеш когато БНТ го излъчи или ако някой го пази на VHS или Betamax касета. Жалко, че няма такава платформа за гледане на български филми пък дори и да не е безплатно, а единственият начин е ако ги пиратстваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, tepmu написа:

Щом е български Amazon няма да помогне и е възможно да не го намериш. Особено по-старите филми съм забелязал, че ги качват чак когато някой от актьорите почине и чак тогава някой ги rip-не. Вариантите са да дебнеш когато БНТ го излъчи или ако някой го пази на VHS или Betamax касета. Жалко, че няма такава платформа за гледане на български филми пък дори и да не е безплатно, а единственият начин е ако ги пиратстваш.

Нямам проблем и да си платя, просто не знам къде и на кого ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

""Нямам проблем и да си платя, просто не знам къде и на кого ... ""

Как да няма бре? Ами този  JKirilov за какво е тук? Всичко знае и всичко може. Питай го, не се притеснявай. Той пак ще мине от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Klijes написа:

Нямам проблем и да си платя, просто не знам къде и на кого ... 

Ако си прочел внимателно това, което писах, щеше да разбереш какво имам предвид. Казах, че няма такава платформа, на която да ги има качени старите български филми и сериали и дори да искаш да си платиш за тях няма откъде да ги гледаш голяма част от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, JKirilov написа:

Кольов, питай ме, не се стеснявай! :inlove1:

Ето, питам те.

След 3 дни имаш имен ден - ще почерпиш ли?🍺🍺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След три дни нямам имен ден, но да, ще почерпя! ;) Само не спами у филмите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...