Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Как мога да видя всички мрежи към който съм се свързвал вече. Тела ми е Samsung Galaxy j3 2017-SM-J330F.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И 100 теми да пуснеш, ако телефона не root-нат (предварително) няма вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

И 100 теми да пуснеш, ако телефона не root-нат (предварително) няма вариант.

Неможели да видя поне всички мрежи? Туй ми е въпроса в тая тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може с root достъп, както вече ти казахме няколко пъти, какво още не ти е ясно?!? Ако има запаметена парола към някоя мрежа, когато тя стане видима, ще можеш да се свържеш с нея без да въвеждаш парола, друг начин НЯМА без ROOT!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, slavij69 написа:

Неможели да видя поне всички мрежи? Туй ми е въпроса в тая тема.

С коя версия на Android си? Аз съм с Galaxy J7 2016, Android 8.1. Отивам на Settings --> Connections --> Wi-Fi, от трите точки горе вдясно избирам Advanced, после Manage networks, и ми излизат всички запомнени в телефона мрежи. Обаче паролата няма как да я видиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Raze написа:

Може с root достъп, както вече ти казахме няколко пъти, какво още не ти е ясно?!? Ако има запаметена парола към някоя мрежа, когато тя стане видима, ще можеш да се свържеш с нея без да въвеждаш парола, друг начин НЯМА без ROOT!

А как да го рутна?

И когато го рутна ще ми се изтрий ли нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, slavij69 написа:

А как да го рутна?

Написано ти е в другата тема

преди 7 минути, slavij69 написа:

И когато го рутна ще ми се изтрий ли нещо?

Да - всички потребителски данни от вътрешната памет, включително и това което търсиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Написано ти е в другата тема

Да - всички потребителски данни, включително и това което търсиш

Еми тогава другите защо казват че кът го рутна ще мога да видя паролите на мрежите който съм влизал порано??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, slavij69 написа:

Еми тогава другите защо казват че кът го рутна ще мога да видя паролите на мрежите който съм влизал порано??

Ще можеш да "видиш" тези с които се свържеш, след руу-та! При тази процедура, текущите данни от паметта на телефона изчезват. Като смяташ да правиш подобни неща - първо придобиваш root права. Аз лично, това е първото, което правя. Всъщност - второто. Първото е да си пусна usb debugging

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, slavij69 написа:

Никой не ти е казал такова нещо, чети внимателно! Ако ти беше руутнат телефона предварително, сега щеше да можеш да намериш паролите на мрежите, в които си влизал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...