Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ASUS GeForce GTX 750 Ti 2GB

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос.

ASUS GeForce GTX 750 Ti 2GB GDDR5 128bit PCIe ще стане ли на следното дъно:  ASRock > A55M-DGS?

Питам, защото на тази карта пише, че с Слот: PCI Express 3.0,  а пък на дъното пише -

1 x PCI Express 2.0 x16 slot
- 1 x PCI slot
- 1 x PCI slot
- Supports AMD Dual Graphics Процесора е AMD A8-3870K Рам 8 гб HDD:1 TB

Благодаря предварително.

252531838.asus-geforce-gtx-750-ti-2gb-gddr5-128bit-pcie-gtx750ti-ph-2gd5.jpg

A55M-DGS(M1).png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, plamen_petrov_80 написа:

Това не е проблем, двата стандарта са съвместими.

Провери с какво захранване си!

Тоест да взимам смело картата?

Някакво ATX Power 300W предполагам, че е китайско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам състоянието на картата, нейната цена или целта заради която се взема.

Вземай разумно, а не смело!

Кутията ти може да не е топ модел и пак да я преправиш да ти върши работа, но захранването каквото и да му правиш не можеш да го направиш по-добро от колкото е то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, plamen_petrov_80 написа:

Аз не знам състоянието на картата, нейната цена или целта заради която се взема.

Вземай разумно, а не смело!

Кутията ти може да не е топ модел и пак да я преправиш да ти върши работа, но захранването каквото и да му правиш не можеш да го направиш по-добро от колкото е то.

Картата е от OLX за 80 лв. Работела много добре, я кажете струва ли си за 80 лв?

Естествено, че я взимам да играя игри, а не да гледам в хъба.

преди 2 часа, Raze написа:

Ако е китайско и старо, направо го изхвърли, иначе рискуваш да повредиш цялата система.

На кутия пише 450W POWER BOX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че моята гарга е най-рошава ...

Бърза справка показва, че има GTX 760 за 80 лв. и то от много по-уважавано място от o1x.

Трябва да си наясно, че процесора ти доста стар и игрите вероятно няма да ти вървят точно така както със същата карта, но на по-бърза система.

На каквото и да се спреш - препоръчително е да тестваш картата преди плащането, ако можеш да я вземеш от някой който ти е близо ще е най-добре при проблеми.

Не забравяй захранването!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...