Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Когато ми се наложи да посетя зъболекар предпочитам да е някой,когото познавам.Доходите ми са ниски.Имал съм случай да ми правят пломба,която падна същата седмица.Цената за услугата беше висока.Обратно пломба за която съм платил стандартна цена повече от 5г. си стои.Зъболекарката която посещавах близо 10г. е закрила кабинета си.Ще се радвам ако ми препоръчате зъболекар,който работи качествено.Условието е да е от град София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи стандартни цени?
Те че повечето вземат скъпо така е, ама ела на запад да видиш какво чудо е като ти трябва зъболекар.
Бих ти препоръчал този който ми постави имплантите, работи много добре и много бързо, надупчи ми устата като швейцарско сирене(6 импланта в долната челюст) и грам болка не съм усетил, единствено дискомфорта от новите тела в устата ми в първите дни. Обаче и цените не са никак ниски та не знам. Дай някакъв ориентир(граница) на цената пък ще мислим, все още познавам и други зъболекари в София(покрай "прекасните ми зъби" съм обиколил доста през годините).

Съвет - Бягай от клиниката на Попа, тия там само разтакават по кабинетите си за ти товарят излишно сметката, а когато един пишльо(зъболекар) ми изтърси че му трябва снимка на зъба ми с ПУЛПИТ за да види къде да сложи арсена щях да пукна от смях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашето семейство посещаваме Д-р Красимира Гогова. Работят много добре, с качествени материали, много внимателни са и може да ползваш здравната каса там.

Мога да дам телефон: 0888-87-76-74

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...