Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли някакъв реален начин да се печелят пари от вкъщи ?

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Green6 написа:

Тези пари мисля, че са взети общо от всички плащания на Youtube не месечно

Не, изрично уточнява, че за цялата 2019 е имала 10 ли 11 000 долара, а тази година само ноември и декември надхвърлят целия и доход от 2019 г.
защото се е заела само с канала си. Престанала е да чака по интервюта и кастинги за участия в реклами и филми и прави само своите клипове.

преди 14 часа, Недко написа:

Друг начин на печелене от вкъщи, на който бях свидетел, е игра на бридж онлайн на американски сайтове.

Поправям се : играта беше покер, не бридж

Русия е над 140 милиона, на руски говорят и в Украина, Беларус, Казахстан, Армения, Грузия и още средноазиатски бивши републики от СССР,
завършваши на "-стан"
Отделно емигрантите на запад от всичките тези страни, а също и много източноевропейски потребители/последователи/абонати на канала и.

Като сърби, хървати, словенци, българи, македонци и още някои

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Чингис Хан написа:

Убит съм от работа. По-точно от нищо не праене на работа. Не съм свършил разбота за пет пари, а взех 130 пари.Баси нечестния живот.

Дай на тоя човек как стават нещата, че го е закъсал. :) = Означава ли, че трябва да мигрира или да си вземе вид документ и от къде?!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

казва между 500 и 10000, средно 2000 долара месечно. Спомена и някакъв случай с 14 000 долара

А този герой дава инструкции за 30 000 долара месечно, 1000 долара на ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/etsybiznes/

Etsy Бизнес Академия - Създавай, за да печелиш. Печели, за да създаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.04.2020 г. в 18:52, Green6 написа:

Бих искал ако някой го прави да сподели по какъв начин изкарва пари от вкъщи

Освен с композиране на 1-2 часови клипове за медитация, с безплатни видеоматериали, безплатни релаксиращи звуци (на дъжд)
и безплатна релаксираща музика от специализирани сайтове,
Биг Марк знаел начин за изкарване на 100 - 300 долара на ден 
само с препубликуване на чужди видеоклипове :
https://www.youtube.com/watch?v=sXN05m-6Q6s

И това не е всичко.
Биг Марк знае и споделя начин за изкарване на 12-30 долара на час
само с гледане на видео :

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Недко написа:

И това не е всичко.
Биг Марк знае и споделя начин за изкарване на 12-30 долара на час само с гледане на видео

@Недко, върви да си харчиш милионите, нагледай коврите в леглото, нахрани си жирафите в двора и избери цвят за яхтата, че не е пребоядисвана от миналата седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Myanmar написа:

@Недко, върви да си харчиш милионите, нагледай коврите в леглото, нахрани си жирафите в двора и избери цвят за яхтата, че не е пребоядисвана от миналата седмица.

Нема ли да наплеска прислужницата? И тя е хора все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.04.2020 г. в 18:52, Green6 написа:

Бих искал ако някой го прави да сподели по какъв начин изкарва пари от вкъщи

Най-горният от списъка с клипове, който се вижда в клипа на Биг Марк около 4:12
На 28.02.2020 преглежданията са били 84 Милиона, сега са 107 456 051.

Следващите в списъка на клипа на Марк имат 75 М и 60 М.
В дясната колонка на този клип в момента в ЮТюб следват още клипове по темата
с 28 М, 47 М, 4,6 М, 1,3 М показвания.

Аз бях дотук в тази тема.
Негативи не ми се търпят и не ми се спори.
Имам работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Това с ютуб не ми се струва много реално, гледах едни руснаци, дето казаха, че дори и 1 милион гледания да имаш, пак не ти дават някакви грандиозни пари. А и трябва дълго време да си набираш абонати. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Варианти за работа от вкъщи има много, особено напоследък заради пандемията. Зависи главно от това какви умения имаш. Защото без умения не от вкъщи, а от никъде няма да "печелиш пари". Ще ти спомена и няколко примера извън IT сферата, която се подразбира. В момента се сещам за услуги свързани с графичен дизайн, обратка и монтаж на видеа, преводачески услуги, писане на статии/курсови задачи/проеркти/дипломни работи даване(водене) на online уроци и/или курсове и др., всякакъв вид занаятчийски дейности по поръчка (след това си изпращаш изделията с куриер примерно) и т.н.

Всичко си зависи от теб. Успех :)

П.П.: Аз примерно също в момента работя от вкъщи като инженер-конструктор (не програмист и т.н.). Не съм фрилансър, а на стандартен трудов договор със стандартно работно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване