Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

хехе..  добрютру...  че то повече от половината  от милиционерите са пенсионери и вземат заплата 1800 и нагоре + пенсия тавана / 1200 /

А в ръководния ешалон са може би 95% така, като зпалатите са 2500+

Според тебе това нормално ли е?

Цитат

началникът с отнет достъп до класифицирана информация, взима пенсия и заплата без да работи

Кой е отговорен за това? Орешарски или Борисов като премиер? М? А , събудете се малко .

Редно е да се изчистят гнидите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, nikssi написа:

Редно е да се изчистят гнидите.

Ще, ще, надай се.

Затова се убиват неудобните като Милен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikssi написа:

Според тебе това нормално ли е?

Естествено че не е. А защо е така питай някой юрист.

От последните новини гледам адвоката почна със шмекеруванията. - Не било доказано че лекенцето шофирало аудито .

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/zashtitata-obvineniyat-ne-e-shofiral-kolata-katastrofata-milen-cvetkov

След като е надрусан с 4 вида наркотици може би е прав адвоката- сигурно Господ и "банани в пижами" шофират вместо него.....

Отделно ми прави впечатление явното презрение към случката и към следствието на лекенцата.

Не стига че са дрогирани и виновни , а вместо да има някакво покаяние , съчъвствие, осъзнаване на инцидента, тия лекенца се отнасят изключително нагло и презрително и до момента.

Всякакви престъпления  - и умишлени и неумишлени сме виждали със смъртни случаи, но тук липса дори капка покаяние.

Дано това съда приеме като утежняващи обстоятелства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Данаил Кирилов разкри новите тежки наказания за дрогирани и пияни шофьори

Дани Тъпото пак се е изказал... Колко трябва да си тъп, за да решиш в случая, че става въпрос за умишлено убийство... И това е топ юриста на републиката...

Трябва ли да загинат известни хора, за да се вземат адекватни мерки?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.04.2020 г. в 19:38, DVB_Racer написа:

В първия момент, когато прочетох новината, не ми се вярваше, че е истина.😢 Един от любимите ми журналисти и водещи. Светла му памет! Дано има справедлива присъда за убиеца..

няма късмет човека тъкмо си направи ново предаване и го гледах  и след няколко часа гледам загинал 

преди 15 часа, Мойра написа:

От най-ранна възраст у новобогаташките деца се създава усещане за безнаказаност

всъщност богаташите  в повечето случай са либерали и не си бият децата  и ги оставят на самотек

а когато не се  бият  след това децата нямат критерии за кое е правилно и кое не е .

и често ги оставят родителите сами да играят  игри с насилие

и пример  Сащ как в училищата влиза някое дете с пушка и ги  почва наред понеже нещо го ядосвали другите деца понеже и те такива но нямали пушка вкъщи или не са се сетили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя либерализъм ще затрие света.

От това, което прочетох, майката явно третира децата си (Кристиян има по - малка сестра) не като деца, а като приятели. Което е пълна тъпня.

Истината е, че либерализмът размива страшно много границите между добро и зло, редено и нередно, с либерализма се разделя и настройва обществото още повече и това е в услуга само на богаташите и политиците.

Тези хора решават всичките си проблеми с парите. Парите са техният Бог и за тях съществува само и единствено материалният свят. Това са хора, които си мислят, че с парите си могат да си купят дори любов и приятелства. Което всъщност е огромна заблуда. Те сами се заблуждават. Това са хора без морал, без ценностна система, хора, които живеят само и единствено заради парите.

И това не съм го прочела само в книгите. Имам богати роднини, за които материализмът е над всичко. Те не водят щастлив живот, но не мисля, че го осъзнават.

Тези хора просто живеят в друг свят, въобразяват си, че всички им завиждат за парите, колите, почивките в чужбина......... Така се чувстват значими и си четкат самочувствието.

За мен, хора, които дават пари за скъпи маркови парцали, но хладилникът им стои почти празен, не са хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започна се...

Разсъжденията оставям на вас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Разсъжденията оставям на вас

видеото е забавено за да се види как са се случили нещата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, sliderum написа:

Както ще отърват и синчето й - с много пари така става. Яко дрога чалгата на мах куфарче пари и да д...ме супата

Убиват се хора - качествени, стойностни, хора, от които имаме нужда.

Като Милен.

93799964_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петиция, за справедлив процес ...

Подписах я. Още вярвам в Малкия принц, сега сте заедно знам аз

https://www.peticiq.com/262509?uv=23248051&fbclid=IwAR1B09tXkwl_ri7lF_l8dWknGLtW0aJwnvYTR7KJ27GoRwN3mwMY8AFdCCo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не вярвам в справедливите процеси, докато мутромафиотите, които наивно си ги избрахте 2009, са на власт! Това са доказани престъпници и деца и внуци на "бивши" фашисти! Тия няма да пуснат властта, докато не се саморазправят с всички, съсипали на техните роднини живот, докато не унищожат всичко от времето на социализма!

Е, нищо не е вечно! Един ден ще им го върнем с лихвите! Но по такъв начин, че да прекъснем омагьосания кръг - избиваме тях, децата, внуците и правнуците, бутаме домовете им, заличаваме паметта за тях, одържавяваме и застрояваме имотите им и всичко гнусно мутренско - капиталистическо като архитектура и "култура" ще бъде унищожено!

Докато има наивници, жертви на западната мозъкопромиваческа машина, че сме живяли зле при социализма, няма да се оправим! Ще се оправим чак тогава, когато всички сини боклуци си заминат в гроба!

Пари, материализъм! И ето го резултата! Това е демокрацията! Нали това искахте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Е, нищо не е вечно! Един ден ще им го върнем с лихвите! Но по такъв начин, че да прекъснем омагьосания кръг - избиваме тях, децата, внуците и правнуците, бутаме домовете им, заличаваме паметта за тях, одържавяваме и застрояваме имотите им и всичко гнусно мутренско - капиталистическо като архитектура и "култура" ще бъде унищожено!

О , Боже...

хм.. Ане, да те питам нещо мн простичко...  ти кокошка колила ли си ?

А домашен любимец приспивала ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

О , Боже...

хм.. Ане, да те питам нещо мн простичко...  ти кокошка колила ли си ?

А домашен любимец приспивала ли си ?

НЕ ЗНАЕШ НА КАКВО СЪМ СПОСОБНА, КАТО ИЗБЕСНЕЯ И КАКВИ СЪМ И ГИ МИСЛИЛА НА ЕДНА ЛИЧНОСТ, КОЯТО МИ СЪСИПА ЖИВОТА!

САМО НАСИЛИЕТО И СТРАХА ДЪРЖАТ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ПОД КОНТРОЛ! САМО ТОГАВА ОСЪЗНАВАТ КОЛКО СА ЖАЛКИ И КАКВИ СА НИЩОЖЕСТВА!:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Anne написа:

Тоя либерализъм ще затрие света.

аз пък все си мисля, че е до нацията, а не до другото

на нашите каквото и да им дадеш ще се осерат особено либерализъм, понеже им липсват ценности

нали знаеш, че при нашият народ всичко е криво разбрано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

spacer.png

Цитат

Това са снимки от днес – двора на СДВР столицата.

Прави се оглед на джипа, който уби Милен Цветков и на автомобила, в който се е движил Милен Цветков.

Уточняваме, че автомобилите ТРИ ДНИ СА ОСТАВЕНИ НА УЛИЦАТА, КЪДЕТО ВСЕКИ МОЖЕ ДА ГИ ПИПА И ЕДВА ВЧЕРА СА ПРИБРАНИ В ДВОРА НА СДВР!

Пред СДВР има огромно свободно пространство и хората от близките жилищни кооперации си спират колите там – до автомобилите от катастрофата с Милен Цветков. Едва вчера катастрофиралите автомобили бяха прибрани в двора на СДВР!

Пускаме и клип със странно поклащащия се мъж, който очевадно е взет като „поемно лице“.

Клошар ли е „поемното лице“ и трезвен ли е?

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

ИЗТ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Ясно... само си мислела.

Вкъщи имаме дървена бухалка.

От тази ненормална, дето не разбира от едно "Не ми пиши, остави ме на мира, спри да ме преследваш" , така ми беше писнало, че, ако беше в града, щях да я издиря и да я убия, съвсем сериозно! Нормален човек ще ме разбере, но тя - не! Не знам пияна ли е била, дрогирана ли...........Но ми беше дошло до гуша от следенето и тормоза и!:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Вкъщи имаме дървена бухалка.

От тази ненормална, дето не разбира от едно "Не ми пиши, остави ме на мира, спри да ме преследваш" , така ми беше писнало, че, ако беше в града, щях да я издиря и да я убия, съвсем сериозно! Нормален човек ще ме разбере, но тя - не! Не знам пияна ли е била, дрогирана ли...........Но ми беше дошло до гуша от следенето и тормоза и!:angry22:

бухалка те преследва ?? Лоша бухалка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...