Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Maleficient написа:

се обърни към информационни агенции, КАТ и МВР.

както казах  информационните агенции са под ботуша на световното задкулисие

трябва да им платя 5000 на минута да мe пуснат в ефира

а дядо ми е  казал с полиицаи да си нямам работа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Климент С написа:

фалшев профил си 

ВАЖНО : 1) Фалшиви профили, злобни коментари, фалшиви новини ще бъдат изтривани и баннати от групата. 2) Всяка странична агитация ще бъде изтривана и профилите премахнти. 3) Всяването на смут в групата, също е забранено.

Open Dropdown

мчи аз бях една седмица

фалшив хах добре, смут не съм всявала изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Климент С написа:

както казах  информационните агенции са под ботуша на световното задкулисие

трябва да им платя 5000 на минута да мe пуснат в ефира

а дядо ми е  казал с полиицаи да си нямам работа .

Тогава ...си прецакан и няма какво повече да кажеш по темата.

Благодарим Ви за участието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Тогава ...си прецакан и няма какво повече да кажеш по темата.

Благодарим Ви за участието!

вие също сте прецакани

гледате по телевизията  бб и после ходите  до урната да пуснете бюлетината

щото сте го гледали

ако не бяхте го гледали

нямаше да знаете че съществува

и съответно щяхте да знаете за друг

евентуално съседа с който се разминавате между  етажите .

Нямаше да знаете и кой е  Милен ако не го даваха по теллевизията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там, в тази група, публикувах само веднъж това, ето поста ми

Милен беше Камбана. Една от Камбаните. Но на онбашията не му харесва да му дрънкат камбани, и трябва и племето да мълчи

93799964_o.jpg

Поста ми е с тази снимка и винаги излизаше най-отгоре в групата - защото го харесват.

След една седмица се сещат да ме баннат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, haidukpikaso написа:

Милен беше Камбана. Една от Камбаните. Но на онбашията не му харесва да му дрънкат камбани, и трябва и племето да мълчи

93799964_o.jpg

Поста ми е с тази снимка и винаги излизаше най-отгоре в групата - защото го харесват.

След една седмица се сещат да ме баннат...

Ами значи си сгрешила групата :) Приели са те за провокатор и авторите на групата вероятно са боковисти. Може и да е фалшива група, знам ли, създадена от една тиква. Все пак днес чета стара новина дето ми излезе на джиесема, как всички изказвали съболезнования за Милен , а Боко не споменавал нищо в профила си. Вместо това се напомняше, как веднага изказваше съболезнования на Ердоган за земетресението.  Има нещо гнило в тая група явно, щото първо, че Боко не казва нищичко за Милен 24 часа и второ, те банват заради тоя пост, който откровено е против всякакви тикви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Ъндъртейкър написа:

Ами значи си сгрешила групата :) Приели са те за провокатор и авторите на групата вероятно са боковисти. Може и да е фалшива група, знам ли, създадена от една тиква. Все пак днес чета стара новина дето ми излезе на джиесема, как всички изказвали съболезнования за Милен , а Боко не споменавал нищо в профила си. Вместо това се напомняше, как веднага изказваше съболезнования на Ердоган за земетресението.  Има нещо гнило в тая група явно, щото първо, че Боко не казва нищичко за Милен 24 часа и второ, те банват заради тоя пост, който откровено е против всякакви тикви. 

Така е, спор няма че е против онядекаравлака. Аз самата се учудих че стоеше, имах 589 лайка. До вчера.

Тя просто дразнеше (визирам снимката) - защото който пише коментар под поста ми - и тя се качва най-отгоре като най-четена и най-обсъждана.

Все това една седмица в очите им а, пък видели след седмица че съм неудобна ли - ми вие очи нали имате бе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

Така е, спор няма че е против онядекаравлака. Аз самата се учудих че стоеше, имах 589 лайка. До вчера.

Тя просто дразнеще - защото който пише коментар под поста ми - и тя се качва най-отгоре като най-четена и най-обсъждана.

Все това една седмица в очите им а, пък видели след седмица че съм неудобна ли - ми вие очи нали имате бе ?

Ами така е, разбрали са, че не целят това с групата си, а хората дето са там, мислят като теб.  Не им е харесало, затова са те затрили. а защо не им е харесало...отговорите може да са няколко - да са боковисти, да са им дали пари, да са им обещали нещо, да се страхуват от нещо...и още куп хипотези. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ъндъртейкър написа:

Ами така е, разбрали са, че не целят това с групата си, а хората дето са там, мислят като теб.  Не им е харесало, затова са те затрили. а защо не им е харесало...отговорите може да са няколко - да са боковисти, да са им дали пари, да са им обещали нещо, да се страхуват от нещо...и още куп хипотези. 

А защо има втора такава група със същото име а, някаква идея ?

Иначе на мен не са ми притрябвали. Аз си казах мнението.

Еле вчера като взе админа да ни кара да ходим на 30 април на протест хаха и тоя се взе насирйозну

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, haidukpikaso написа:

А защо има втора такава група със същото име а, някаква идея ?

Иначе на мен не са ми притрябвали. Аз си казах мнението.

Еле вчера като взе админа да ни кара да ходим на 30 април на протест хаха и тоя се взе насирйозну

Ами не знам. Моето мнение е, че тая катастрофа не трябваше да става. Да, катастрофи стават, хора загиват, но това си бе чисто торпедо. Лично аз дълго време се питам защо. И си мисля, че всичко е свързано със сатанизма, който явно изповядват тия в колата. Няма друго обяснение. Няма логика с над 100 км/ч да се врежеш в друга кола. Ако шофьора е изперкал, няма логика другите двама да го прикриват и да не казват нищо. Не е логична цялата ситуация. Поне да бяха казали - колата сама ускори, отказаха спирачките...но те са едни подли копе*ета, дето явно знаят причината, но крият. Подучени от адвокати, подучени от пари, подучени от елита. Щото нека не забравяме, че едно от децата е дъщеря на прокурор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен на там ми бие работата, особено като видях гаджето на шофьора с пиърсингите на три места по лицето и татуировки по дланите. Това ако го видя по тъмно...😱😱😱

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ъндъртейкър написа:

Ами не знам. Моето мнение е, че тая катастрофа не трябваше да става. Да, катастрофи стават, хора загиват, но това си бе чисто торпедо. Лично аз дълго време се питам защо. И си мисля, че всичко е свързано със сатанизма, който явно изповядват тия в колата. Няма друго обяснение. Няма логика с над 100 км/ч да се врежеш в друга кола. Ако шофьора е изперкал, няма логика другите двама да го прикриват и да не казват нищо. Не е логична цялата ситуация. Поне да бяха казали - колата сама ускори, отказаха спирачките...но те са едни подли копе*ета, дето явно знаят причината, но крият. Подучени от адвокати, подучени от пари, подучени от елита. Щото нека не забравяме, че едно от децата е дъщеря на прокурор. 

За мен е убийство. Убиха го, защото беше един от неудобните. Онядетокаравлака нали го свали от Нова преди 2 години - екстра, спокойствие.

Но най-омразния му враг се появява в друга телевизия тази година. И стана катастрофа а

Защо скриха къде ще е поклонението му - отишли 20-на души...

преди 6 минути, Mediterranean написа:

Това ако го видя по тъмно...😱😱😱

му бий няколко шута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

му бий няколко шута

То това ще се превърне в още по-голямо чудовище и ще ме погълне с огромната си паст. Точно като във филмите на ужасите. 

Шутовете ще го озверят още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Mediterranean написа:

И на мен на там ми бие работата, особено като видях гаджето на шофьора с пиърсингите на три места по лицето и татуировки по дланите. Това ако го видя по тъмно...😱😱😱

Аз съм малко старомоден и мразя не само пиърсинги на неподходящи места, а и какви да са татуировки. За мен татуирания човек си е загубен за живота човек. Да, има подлъгани на младини, дето си праснали по едно малко тату и съжаляват цял живот, щото са изписали името на момиче, такива не ги слагам в  сметката. Но като цяло тоя, дето е фен на татуировките и всякакви идиотизми, за мен си е човек, дето не трябва да имам нищо общо, най-добре при първа възможност да го разкарам изобщо от живота си. 

преди 6 минути, Mediterranean написа:

То това ще се превърне в още по-голямо чудовище и ще ме погълне с огромната си паст. Точно като във филмите на ужасите. 

Шутовете ще го озверят още повече.

Тогава я разцелувай :) Никой няма да те пипне, щото всички ще те гледат с разширените си зеници :) 

преди 13 минути, haidukpikaso написа:

ащо скриха къде ще е поклонението му - отишли 20-на души...

Предполагам, защото щеше да се използва за политически цели. Отделно, че има "извънредно положение" и вероятно са ги предупредили.  Днес на гробища пускат няколко човека само. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Ъндъртейкър написа:

Тогава я разцелувай :) Никой няма да те пипне, щото всички ще те гледат с разширените си зеници :) 

Целувай я ти ако имаш смелост. 

Напиши Симона Цанкова и гледай ква е изящна, мила и женствена.😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Mediterranean написа:

Целувай я ти ако имаш смелост. 

158745054462471.jpg

Ами...по-скоро бих си целунал оная работа ако можех, ама не мога  :P

Навремето имах един даскал по БГ език в 7-ми и 8-ми клас, дето бе бивш щангист и моряк. Бе някъде около 40 годишен, след 1989-та стана председател на радикалната партия в Русе( тая, дето бе в СДС, не национал-радикалната, за която почнах да гласувам). Та тоя човек ни казваше, че много съжалява за татуировките си, дето по време на соца го спираха да прави каквото и да било. Малко смахнат беше. Не малко, а много, Удряше поне по 20 шамара на час. Преди час четеше вестник до прозореца, часът почваше, той гледаше в една точка навън, ние като го видехме, си бърборехме, после изведнъж почваше да крещи  нещо от сорта - момченце или момиченце, ела тук! Излизаше набелязания на подиума, удряше му един или два силни шамара, стисна зъби и почваше урока. По някое време пак през прозореца, пак някой приказва пак крещи, пак вика някой на подиума и пак шамари. Измислих едно стихотворение по едно време.   Едно нещо научих  и намразих - татуировки не трябва да си правя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, haidukpikaso написа:

Странна група.. бях сложил някоя друга снимчица на цигарки и дим  от фейса на Симона , и ги махнаха...  :)

Някой се притеснява че е фенка на марихуанки и др подобни неща  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казват някои, адвокатите са за....

Capture-01.jpg.0bd35440b6ba6d0e7dd45f955471b678.jpg

Цялото и с видео тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, barbuncela написа:

Както казват някои, адвокатите са за....

закона е  предвидил от 3 до 15 години

на адвокатите това им е работата

за да се защити  либерално-демократично капиталистическия модел

невинен до доказване на противното

иначе ще ни наложат санкции от брюксел и оон за правата на човека

и сащ ще ни  бомбандира  ако е нещо друго понеже ще сме диктатори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С присъщата си многозначителна усмивка, Милен Цветков ни наблюдава от доста софийски кръстовища, вечно непримирим, прецизен към истината и изискващ справедливост.

95363007_10216756717051644_2621412282428

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много похвална инициатива.

Аз бих сложила уродчето - дано се стреснат

simona1.jpg

И някакъв надпис например С дрога ли караш бе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, haidukpikaso написа:

Много похвална инициатива.

Аз бих сложила уродчето - дано се стреснат

simona1.jpg

И някакъв надпис например С дрога ли караш бе

всеки греши

някой лошо друг по-лошо

такъв му бил късмета 

би трябвало да въведат 50 % от наказанието  да се изтърпява допълнитолно от родителите

да видим тогава  либералното възпитание  колко ще просъществува 

а пък в корея 3 поколения в затвора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правят сериал, вдъхновен от Милен Цветков

„Скритата истина“ – това е името на новата документално-игрална поредица родно производство, която ще търси отговори на наболели въпроси.

Премиерна дата все още не е посочена за пилотния епизод. Знае се обаче, че той ще носи името „Робите на COVID-19“, а екипът зад сериала посочва, че ще е посветен на „един от най-смелите български журналисти – Милен Цветков“. От трейлъра на епизода става ясно, че в него ще се разискват въпроси, свързани с новия коронавирус.

Режисьори на „Скритата истина“ са Стоян Анов („Танго в тунела“) и Васил Христов. Ролята на водещ пък е поверена на Павел Владимиров.

monitor.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, haidukpikaso написа:

Правят сериал, вдъхновен от Милен Цветков

„Скритата истина“ – това е името на новата документално-игрална поредица родно производство, която ще търси отговори на наболели въпроси.

Премиерна дата все още не е посочена за пилотния епизод. Знае се обаче, че той ще носи името „Робите на COVID-19“, а екипът зад сериала посочва, че ще е посветен на „един от най-смелите български журналисти – Милен Цветков“. От трейлъра на епизода става ясно, че в него ще се разискват въпроси, свързани с новия коронавирус.

Режисьори на „Скритата истина“ са Стоян Анов („Танго в тунела“) и Васил Христов. Ролята на водещ пък е поверена на Павел Владимиров.

monitor.bg

Къде ще го излъчват това евентуално или просто ще си остане някъде там в You Tube? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...