Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Wi Fi

Препоръчан отговор

Здравейте лаптопа ми е Lenovo G500 До вчера имах сигнал :) на Wi fi Прекрасен нямах проблеми а след това се прецака и нямам никакъв сигнал на една стая от рутера съм а преди в къщата до нас с лаптопа хващаш пълен :) Някакви идей за поправка прейнсталирах го да не би нещо с драйверите да се е прецакал? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами Сложих му 10 защото помислих че от windowsa нещо е станало но същата работа почти до рутера съм и няма сигнал... и почвам да си мисля че е антената на wi fi 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички драйвери инсталира ли след като инсталира 10-ка?

(включително за чипсет-а безжичния адаптер и т.н.)

Рестарт на рутера опита ли? Други устройства свързват ли се към рутера успешно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички устройства телефони другият ми лаптоп :) Се свързват успешно :) Интересното е че примерно през определено време се пълни Wi fi Също така препоръчайте ми програма с която да инсталирам всички драйвери с нови + Driver Booster Добра ли е 

Надявам се като ъпдейтна драйверите да се оправи макар че въобще с голям зор тегля

Другия варянт мисля че е закачам си кабел от рутера до лаптопа и слагам край на тази драма.. с Wi Fi Не съм го взимал вчера този лаптоп вече има 4-5 години и си е изплатил своето така че :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйверите от типа на Driver Booster ги забравяш, ако не искаш да си омажеш ОС и драйверите.

Всички необходими драйвери ги теглиш само от сайта производител на лаптопа или от сайта производител на хардуера.

Операционна система където си я инсталирал, да не някаква "самоделка". ОС се тегли от тук, чрез инструмента на MS.

Рестартира ли рутера (изключи го за 10 мин. от захранващата мрежа/контакта)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко съм правил приятел кажи ми някаква програма да изтегля драйверите понеже не зная как да ги свалям и инсталирам от сайта?

Много пъти съм прейнсталирал  лаптопа и с драйвър бустър съм ъпдейтвал никакви проблеми този проблем с Wi Fi излезе вчера слетобяд дори върнах дефаулт настройки на рутера и сега ту се пълни ту чезне вече започвам да мисля че е от антената на Wi Fi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Marto290121 написа:

Всичко съм правил приятел кажи ми някаква програма да изтегля драйверите понеже не зная как да ги свалям и инсталирам от сайта?

Линка горе съм ти го предоставил. Стига да е точния модел Lenovo G500 (да няма някакви други символи след това).

Редакция: само не тегли BIOS update.

Цитат

дори върнах дефаулт настройки на рутера и сега ту се пълни ту чезне вече започвам да мисля че е от антената на Wi Fi

След като си го върнал по настройки по-подразбиране. Трябва да го конфигурираш след това, за да работи всичко коректно.

Ако незнаеш как, повикай някой познат който разбира или доставчика на Интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко съм коригирал по рутера всичко е направено просто само на този лаптоп е така навсякъде лаптопа хвърчи!

1.80 upload 3.18 download като сме се навързлаи 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Marto290121 написа:

Всичко съм коригирал по рутера всичко е направено просто само на този лаптоп е така навсякъде лаптопа хвърчи!

1.80 upload 3.18 download като сме се навързлаи 

Всички необходими драйвери инсталира ли от линка

Защото те са съвместими за Windows 8, и не всеки път работят на 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не зная как да ги направя :) Но С програма ъпдехтнах всички с Driverpack 

Сега е по добре от одеве зарежда страници ама нито мога да сваля нещо нито нищо проблема е че няма човек който да ми каже конкретно какво е да знам на къде да се насоча драйвъри ъпдейтнах и курец нема нищо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Marto290121 написа:

Ами не зная как да ги направя :) Но С програма ъпдехтнах всички с Driverpack 

Сега е по добре от одеве зарежда страници ама нито мога да сваля нещо нито нищо проблема е че няма човек който да ми каже конкретно какво е да знам на къде да се насоча драйвъри ъпдейтнах и курец нема нищо

Като не разбираш викаш познат който разбира. Явно не вземаш съвети.

ff2e19b2935505fb938ed634f6643b68.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване