Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Например:

https://diabloculture.com/pages/kolton-bot

Ако играеш онлайн, ще те баннат с ботове. И други:

https://www.google.bg/search?q=diablo+2+bot&hl=bg

Не знам за теб кое е лесно, но трябва малко да се чете. Друг вариант е да си платиш на някой за услугата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Raze написа:

Например:

https://diabloculture.com/pages/kolton-bot

Ако играеш онлайн, ще те баннат с ботове. И други:

https://www.google.bg/search?q=diablo+2+bot&hl=bg

Не знам за теб кое е лесно, но трябва малко да се чете. Друг вариант е да си платиш на някой за услугата.

Не на сингал си я играя.Става ли с  бота на  сингал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от B-boy/StyLе/
      След реклама на уеб страница с онлайн игра, се появи съмнително IP, което ЕЖЕДНЕВНО се логва, непрекъснато през 2 минути и 30 секунди в продължение на половин час или за по-кратко. За всички останали проследени адреси дава единствено Referring pages: https://cdn4.amcn.in/
      Само за съмнителният адрес дава някакъв подобен със структората на изображението тук. Като разликата е, че накрая е добавено така:
      cdn4.amcn.in/a/******.bg/assets/********/htmlSandbox.min.html
      На която страница се вижда джаваскрипт код в сорса, единствено джаваскрипт!
      Устройството на IP адреса е Андроид с Хром браузър, играта обаче не работи за андроид, тъй като таблетите и телефоните са на тъчскрийн, който е противопоказен за контрола, пък и резолюцията не е за телефон. Какъв е този енжин? Дали реално някой играе и браузъра му прави гадни хронични логове?
      Логовете са събирани от: www.iplogger.org
    • от nedqlkow
      Добро утро на всички ,

както вече споменах в друга тема , питайки за сървър , присетил съм се за една игра , златните години , на която съвпаднаха с моите детски , с други думи доста време съм прекарал по клубовете , играейки . Ще ми се сега да си припомня тръпката и с радост установих , че все още сериозни сървъри , които се поддържат и в , които се играе на високо ниво .

Разбира се нещо трябваше да се обърка и проблемът вече е налице . Тъй като онези времена отдавна отминаха , Windows XP остана в миналото и за мен . Сега машината ми разполага с оригинален Windows 8.1 и би било жалко да го изтрия и да инсталирам XP , само и само , за да подкарам играта . Проблемът се състои в следното :

Инсталирам играта както трябва , без никакъв проблем , патчвам я , но в момента , в който понеча да играя онлайн , кликвайки върху меню Battle.net)) , моментално ме изхвърля от играта със следната грешка : UNHANDLED EXCEPTION: ACCESS_VIOLATION (c0000005) () .

Разбира се , веднага разрових чичко Гугъл и направих абсолютно всичко , което успях да намеря там :

- Промених compatibility settings на играта , от Windows XP , през Windows 7 до Windows 8 , никаква промяна .
      - Цялата партитура , папката на играта и всяка една иконка , от която я стартирам , отбелязах като Run as Administrator - никаква промяна .
      - Инсталирах играта в различен дял от този по подразбиране ( C ), никаква промяна .
      - Изтеглих играта от различно място , от там , от където я теглех първоначално , никаква промяна .
      - Реинсталирах , чистих регистри и рестартирах машината си поне 20 пъти , никаква промяна .
      - Стартирах играта във Window Mode , както бяха посъветвали човек с моя проблем , никаква промяна .

Та , може би остава последната ми надежда , някой от вас да се е справял с тоя досаден проблем и да може да ме ориентира как да процедирам .

Благодаря ви
    • от nedqlkow
      Здравейте ,

абе присетил съм се напоследък за Diablo II . Едно време си спомням , че играехме в Headoff , последно в EPS , но от тогава не съм играл , а нещо се понатрупаха почивни дни . Съществува ли изобщо все още работещ сървър , в който да мога да получа някаква помощ в началото , колкото да ми е интересно ?
    • от MemeHunter
      Здравейте, опитвам се да си направя сървър на Diablo II, тъй като всички български сървъри на 1.10 са пропаднали.
      Та проблема ми е че когато някой се опита да се свърже към сървъра успява, но като му даде да избира герой нещо се прецаква пише му Connection и след това му дава съобщение "Realm Down". Ако се свържа от друг компютър от локалната мрежа става всичко и се играе нормално, съответно проблема е някъде в портовете. Търсих къде ли не пише от 6112 - 6119 UDP + 4000 TCP. И двата са отворени и сочат към моето IPv4 и не става. Просто ако някой се опита се свързва проверява му акаунта и паролата и до там Character Server-a (d2cs) прави някакъв проблем с плейърите.

ПС: Не съм 100 % сигурен че от d2cs идва грешката
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване