Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с инсталацията на Intel UHD Graphics 630. Не мога да го добавя явно правилно към Device Manager-a по какъвто и да е начин. Отчита ми, че е добавен, но има удивителен демек, че има проблем и не работи правилно или не е правилно добавен/инсталиран. Пробвах също Automatically install или Manual с Browse на файловете. Дори опитах да премахна с DDU nVidia драйвърите и пак не стана. Искам да си свържа HDMI кабела за дъното, понеже ще продавам видеокартата и трябва да се направи възможно най-скоро да си ползвам компютъра.

PC SPECS:
i7-9700K
RAM 16GB
GTX 1050 Ti OC

ASRock > Z370M Pro4
Windows 10 Pro 64-bit OS

I_Intel_Graphics_MinimumRequirements_Error_TM_v1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи картинка на диспечера на устройства с разгърната секция Display adapters, кликни с десен клик по адаптера с ! и избери Properties - покажи тази картинка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 55 минути, DarkEdge написа:

Покажи картинка на диспечера на устройства с разгърната секция Display adapters, кликни с десен клик по адаптера с ! и избери Properties - покажи тази картинка

8CMwm.png

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, DarkEdge написа:

кликни с десен клик по адаптера с ! и избери Properties - покажи тази картинка

Най-вероятно става дума за DCH и legacy драйвъри за UHD630.
Дай хардуерния идентификатор на видео картата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DarkEdge написа:

https://imgur.com/mQSTGDm

https://imgur.com/G9V2CSW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да, опитваш се да инсталираш DCH драйвър.
Пусни автоматично обновяване през диспечера на задачи.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо е хубаво да си свързал кабела с дъното, а не към външната видеокарта. Второ това е често срещана грешка с драйверите на Intel аз лично е оправям като вместо да инсталирам от .exe файла тегля .zip файла, разархивирам и чрез Device Manager-а го инсталирам ръчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да инсталираш драйвера за вградената видеокарта, като имаш външна. Това не ти е лаптоп в който работят/превключват и двете.  UHD 630 е по бавната карта от двете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Vasil Donchev
      Здравейте днес при слагането на новите ми части забелязах че видео картата ми не позволява да се изтегли драйвера.. Уиндолса ми е намира като gtx1060 но при тегленето на драйвера от сайта на nvidia дава грешка също пробвах и с driver max и със druver boost и пак не може да се изтегли драйвера.. Попронцип съм мушнал видео картата ми към монитора и показва картина но не съм изтеглил драйвера.. Понеже съм със амд процесор който няма видео карта пак имам картина като видя настройките ми показва споделена памет 4 гб и също така изписва nvidia моля за помощ
    • от Атанас Димов
      Някой имал ли е следния проблем. Вентилатора на видеокартата да си работи но тя да не се засича никъде? Нито в девайс мениджър нито в биос менюто. 
      И дали има начин да се оправи ?
    • от The Conqueror
      Здравейте хорица, искам да попитам относно ъпгрейд, тъй като разполагам със следните неща:

Mobo: ASROCK H97M pro4
      CPU: i3-4170
      GPU: AORUS GeForce® GTX 1060 Xtreme Edition 6G
      Monitor: ASUS ROG SWIFT PG248Q Esports
      Ram: 2x4- 8gb- Adata Gaming Series
      HDD: Toshiba 1TB 7200rpm
      Бюджета не е от значение
      Ясно ми е че ще трябва SSD и повечко рам, след като се има предвид че е ДД3(злетаче), но за процесора не съм мн сигурен.
      Ta, към въпроса> Кой процесор ще е най-добър за видеокартата ? (Ще се използва за тежки игри  и програми)
      Или пък, да оставя дд3-ката и да премина към чисто ново мобо с процесор и рам... давайте акъл!
    • от Jokeraa
      Здравейте както става ясно горе искам да заменя процесора на лаптопчето ми.
      Fujitsu lifebook p702
      Intel i3-3120M 2.50 GHZ
      8 GB Ram 
      120 GB SSD
      Искам да заменя този процесор с Core i5-3320M възможно ли е понеже не намирам много инфо в нета и ще има ли разлика  .
      Дънна платка   FJNB25A не намирам инфо 😐
      Лаптопа се използва за всичко Филми,Музика,Сърфиране в интернет ако тръгваха игри и затова 😄 пълноценен гърч като цяло 😄 
      Благодаря ви за отделеното време 😊 
  • Дарение

• Добави ново...