Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при отваряне на снимки, направени със СЕЛФИ камерата

Препоръчан отговор

Проблемът е следният — не мога да отворя снимки, които са направени със селфи камерата (нямам проблем при снимки със задната камера). Когато натисна върху някоя снимка, телефонът напуска галерията. Проблемът се появи днес (досега не се е проявявало подобно нещо). Рестартирах телефона и го изключих, но не помогна.

Модел на телефона: huawei honor 10 

Моля за помощ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Bubbles написа:

А опита ли да отвориш някоя от тези снимки на друго устройство(компютър, телефон, таблет...)?

Не съм пробвала. 

Благодаря за клипчето, ще го изгледам. 

Притеснението ми е, че веднага като направя снимка със селфи камерата и я отворя, тя не се отваря и телефонът отново превключва камерата. А ако отворя тази снимка от галерията, телефонът ми я напусна и отива на начален екран. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela Mile написа:

Не съм пробвала. 

Благодаря за клипчето, ще го изгледам. 

Притеснението ми е, че вегнага като направя снимка със селфи камерата и я отворя, тя не се отваря и телефонът отново превключва камерата. А ако отворя тази снимка от галерията, телефонът ми я напусна и отива на начален екран. 

Ами аз лично бих опитал с друго приложение за галерия, и също да отворя някоя от тези снимки на друго устройство.
Също може с CPU Z да се пробва дали и как ще засече предната камера, дали ще й покаже някой проблем и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bubbles написа:

Ами аз лично бих опитал с друго приложение за галерия, и също да отворя някоя от тези снимки на друго устройство.
Също може с CPU Zда се пробва дали и как ще засече предната камера, дали ще й пкаже някой проблем и т.н.

Мога да изпращам самите снимки и те могат да бъдат видени, но не могат да бъдат видени от самия телефон.

Благодаря за съветите.

Снимките се отварят от друго приложение за галерия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela Mile написа:

Проблемът е следният — не мога да отворя снимки, които са направени със селфи камерата (нямам проблем при снимки със задната камера). Когато натисна върху някоя снимка, телефонът напуска галерията. Проблемът се появи днес (досега не се е проявявало подобно нещо). Рестартирах телефона и го изключих, но не помогна.

Модел на телефона: huawei honor 10 

Моля за помощ! 

Каква грешка дава???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, halek написа:

Изчисти кеша и данните на приложението "галерия" . През някой файлмениджър отварят ли се снимките?

Да, отварят се, но не и чрез моята галерия. 

преди 1 час, Емил Костов написа:

Каква грешка дава???

Ако питате дали ми изписва нещо, то отговорът е не. 

преди 1 час, Raze написа:

Влез в настройки/приложения, намери галерия и изтрий данните и кеша.

Направих го, но за съжаление не помогна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако с друго приложение се виждат нормално, ползвай другото. Сигурно почти всички са по-добри от вграденото в андроида, аз ползвам F-Stop.

Прехвърли ги на компютър и виж там дали се отварят нормално. Нещо се е бъгнало на телефона явно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, teglicha написа:

Ако с друго приложение се виждат нормално, ползвай другото. Сигурно почти всички са по-добри от вграденото в андроида, аз ползвам F-Stop.

Прехвърли ги на компютър и виж там дали се отварят нормално. Нещо се е бъгнало на телефона явно.

Най-вероятно да. Иначе снимките се отварят от друго устройство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий и .thumbnails папката - в pictures или DCIM, DCIM/camera трябва да имаш такава - където са снимките. Ако не се вижда с вградения файлов мениджър, може  да пробваш

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.speedsoftware.explorer&hl=bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Проблемът се оправи. Може би след многократно изтриване на данните на Галерия. Но е възможно и да е било временен бъг. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване